Polish Open Championships

2022-06-05 Zabrze, Fundacja Siódma Prowincja - Zabrze


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja do 9.00, start: 10.00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 8

Solo U10
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin0 01
2.Mudrak Sofija

(Ukraina)
Mudrak SofijaMudrak Sofija
(Ukraina)
2
3.Batrachenko Eva
POLISH CLUB - Warszawa
Batrachenko EvaBatrachenko EvaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 34
5.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław9 95
6.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź3 37
8.Szmytt Gabriela
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szmytt GabrielaSzmytt GabrielaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 08

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 10

Solo U12
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poplavska Yeva
Dance Star Kiev
(Ukraina)
Poplavska YevaPoplavska YevaDance Star Kiev
(Ukraina)
1
2.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 02
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 03
4.Dubkov Konstantyn
_
(Ukraina)
Dubkov KonstantynDubkov Konstantyn_
(Ukraina)
4
5.Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Chub YaninaChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław0 05
6.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 16
7.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 37
8.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław9 98
9.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 39
10.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce0 010

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

Solo U14
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Dubkov Konstantyn
_
(Ukraina)
Dubkov KonstantynDubkov Konstantyn_
(Ukraina)
2
3.Rudakova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Rudakova MariiaRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław0 03
4.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 04
5.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 15
6.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 26

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 7

Solo U14
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 02
3.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław3 33
4.Dubkov Konstantyn
_
(Ukraina)
Dubkov KonstantynDubkov Konstantyn_
(Ukraina)
4
5.Rudakova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Rudakova MariiaRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław0 05
6.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 16
7.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 27

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 4

Solo U16
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj MateuszPutaj MateuszPERFECT DANCE - Kraków1 11
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 03
4.Sokol Yaryna
AKSEL - Rzeszów
Sokol YarynaSokol YarynaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 4

Solo U16
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 01
2.Putaj Mateusz
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj MateuszPutaj MateuszPERFECT DANCE - Kraków1 12
3.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław3 33
4.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków1 11
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 03

16+ (Powyżej 15) Open LA Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 21
2.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 52
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 03
4.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków1 14
5.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 06

 

BLOK 2, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 13.00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrz. Polski/Polish Open 3

UNDER 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1 11
2.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice10 102
3.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice8 83

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 22
3.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 23
4.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 06
7.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 17
8.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 38

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 17

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01
2.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Inter Dance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance
(Ukraina)
3
4.Latypov Timur
Koretska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Timur
Koretska Daniela
Latypov TimurKoretska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)
4
5.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 05
6.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno0 06
7.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 07
8.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
9.Fałek Konrad
Radziwoniuk Nikola
Dancers United - WARSZAWA
Fałek Konrad
Radziwoniuk Nikola
Fałek KonradRadziwoniuk NikolaDancers United - WARSZAWA12 129
10.Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 1010
11.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 011
12.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 312
13.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 113
14.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 014
15.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław1 115
16.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 216
17.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków6 617

 

BLOK 3, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 13

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 01
2.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1 12
3.Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Millenium
(Mołdawia)
Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium
(Mołdawia)
3
4.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 15
6.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
6
7.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno2 27
8.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa4 48
9.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 19
10.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin0 010
11.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 011
12.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 012
13.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra2 212

25-29 (Pre-Senior) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk6 61

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 61
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk2 22
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 23
4.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
TEMPO
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaTEMPO

60+ (Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów2 21

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 29

UNDER 19, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01
2.Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Inter Dance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance
(Ukraina)
2
3.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 03
4.Latypov Timur
Koterska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Timur
Koterska Daniela
Latypov TimurKoterska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)
4
5.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 06
7.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 07
8.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 49
10.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 010
11.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 011
12.Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 111
13.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 713
14.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 014
15.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 115
16.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków2 216
17.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław1 116
18.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 618
19.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty1 119
20.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 1219
21.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 021
22.Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
PM - Lubin
Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin7 722
23.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 023
24.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 023
25.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 223
26.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 026
27.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
28.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin
29.Абілов Тимур
Могильна Дарія
Demovskyy Dance Sport Club
(Ukraina)
Абілов Тимур
Могильна Дарія
Абілов ТимурМогильна ДаріяDemovskyy Dance Sport Club
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 43

ADULT, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daskalov Petar
James Zia
Wielka Brytania
(Wielka Brytania)
Daskalov Petar
James Zia
Daskalov PetarJames ZiaWielka Brytania
(Wielka Brytania)
1
2.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
DUET - Warszawa
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDUET - Warszawa0 02
3.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 03
4.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Rutka Kacper
Faber Agata
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Faber Agata
Rutka KacperFaber AgataIGLICA - Wrocław0 06
7.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
10.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 010
11.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 011
12.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 013
14.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 014
15.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 015
16.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław0 016
17.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 217
18.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 018
19.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 018
20.Powichrowski Kacper
Kopiec Hanna
ELITA - Kraków
Powichrowski Kacper
Kopiec Hanna
Powichrowski KacperKopiec HannaELITA - Kraków0 020
21.Liviu Antir
Levitcaia Daria
Millenium
(Mołdawia)
Liviu Antir
Levitcaia Daria
Liviu AntirLevitcaia DariaMillenium
(Mołdawia)
21
22.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 022
23.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 023
24.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 023
25.Faracik Szymon
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Sobasik Marta
Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań7 725
26.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 326
27.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 027
28.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław2 227
29.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 329
30.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 430
31.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 531
32.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA - Wrocław3 332
33.Kmita Sebastian
Kozub Anna
ELITA - Kraków
Kmita Sebastian
Kozub Anna
Kmita SebastianKozub AnnaELITA - Kraków0 033
34.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA0 034
35.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk6 634
36.Török Árpád
Molnár Barbara
Spirit TSE
(Węgry)
Török Árpád
Molnár Barbara
Török ÁrpádMolnár BarbaraSpirit TSE
(Węgry)
36
37.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 236
38.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 038
39.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa
40.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
41.Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
42.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
43.Latypov Timur
Koretska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Timur
Koretska Daniela
Latypov TimurKoretska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)

 

BLOK 4, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 19.00

25-29 (Pre-Senior) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Marek
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Marek
Homoncik Karolina
Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra2 21
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 52
3.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk3 33
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice2 24
5.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 15

60+ (Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów3 31

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 3

Profi ST
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02
3.Kiszteliński Marcin
Kowalczyk Dominika
ZORBA - Częstochowa
Kiszteliński Marcin
Kowalczyk Dominika
Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA - Częstochowa8 83