Polish Open Championships

2022-06-04 Zabrze, Fundacja Siódma Prowincja - Zabrze


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja do 8.30, start: 9.00

Konkurencje towarzyszące


 

BLOK 2, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Mistrz. Polski/Polish Open 14

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1 11
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 02
3.Bodnar Volodymyr
Pastushchyn Marta
Prolisok
(Ukraina)
Bodnar Volodymyr
Pastushchyn Marta
Bodnar VolodymyrPastushchyn MartaProlisok
(Ukraina)
3
4.Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Millenium
(Mołdawia)
Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium
(Mołdawia)
4
5.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 15
6.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
6
7.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 47
8.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 08
9.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 09
10.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 110
11.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011
12.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin0 012
13.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
13
14.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra2 213

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Mistrz. Polski/Polish Open 14

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 02
3.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1 13
4.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
4
5.Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Millenium
(Mołdawia)
Cecoi Savelii
Balaesh Anastasia
Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium
(Mołdawia)
5
6.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 06
7.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 17
8.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 48
9.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 09
10.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010
11.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra2 211
12.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
12
13.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin0 013
14.Maltsev Viacheslav
Kadaieva Kamieliia
Triumph+
(Ukraina)
Maltsev Viacheslav
Kadaieva Kamieliia
Maltsev ViacheslavKadaieva KamieliiaTriumph+
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 19

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
Bilous BogdanOlianishena YuliiaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
2
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 03
4.Demianenko Yurii
Sivkovych Dominika
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Demianenko Yurii
Sivkovych Dominika
Demianenko YuriiSivkovych DominikaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
4
5.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 57
8.Vdovin Valeriu
Belocurenco Ecaterina
Millenium
(Mołdawia)
Vdovin Valeriu
Belocurenco Ecaterina
Vdovin ValeriuBelocurenco EcaterinaMillenium
(Mołdawia)
7
9.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa0 011
12.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 012
13.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 213
14.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 013
15.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 015
16.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 216
17.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów0 017
18.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 117
19.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 21

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Chyborak Bohdan
Martyniuk Oleksandra
Inter dance Kiev
(Ukraina)
Chyborak Bohdan
Martyniuk Oleksandra
Chyborak BohdanMartyniuk OleksandraInter dance Kiev
(Ukraina)
2
3.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 53
4.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 04
5.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Pecherskyi Ivan
Krasnozhon Yaroslava
INTER DANCE
(Ukraina)
Pecherskyi Ivan
Krasnozhon Yaroslava
Pecherskyi IvanKrasnozhon YaroslavaINTER DANCE
(Ukraina)
6
7.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 07
8.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 18
9.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 09
10.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010
11.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Sobczyk Wiktor
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Jaromin Katarzyna
Sobczyk WiktorJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno5 513
14.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 014
15.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa5 515
16.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 516
17.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa0 017
18.Vdovin Valeriu
Belocurenco Ecaterina
Millenium
(Mołdawia)
Vdovin Valeriu
Belocurenco Ecaterina
Vdovin ValeriuBelocurenco EcaterinaMillenium
(Mołdawia)
18
19.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 019
20.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 220
21.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 320

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 21

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lishchuk Dmytro
Kusner Alina
Sparta
(Ukraina)
Lishchuk Dmytro
Kusner Alina
Lishchuk DmytroKusner AlinaSparta
(Ukraina)
1
2.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 02
3.Tereschenko Oleg
Toshchakova Alla
Sparta
(Ukraina)
Tereschenko Oleg
Toshchakova Alla
Tereschenko OlegToshchakova AllaSparta
(Ukraina)
3
4.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 04
5.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05
6.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Demyanenko Vitali
Sivkovych Melaniia
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Demyanenko Vitali
Sivkovych Melaniia
Demyanenko VitaliSivkovych MelaniiaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
7
8.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 07
9.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 07
10.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 010
11.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 011
12.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl0 012
13.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 013
14.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 314
15.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 014
16.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 916
17.Iurii Dramaretschii
Maria Turceaninova
Millenium
(Mołdawia)
Iurii Dramaretschii
Maria Turceaninova
Iurii DramaretschiiMaria TurceaninovaMillenium
(Mołdawia)
17
18.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 217
19.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa10 1019
20.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław7 719
21.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 621

 

BLOK 3, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 15.30

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 13

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 23
4.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 14
5.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 25
6.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin7 76
7.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 07
8.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 19
10.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin5 510
11.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 210
12.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 212
13.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 213

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 15

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Anhelina
Inter-Dance
(Ukraina)
Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Anhelina
Komarnytskyi DavydCherkovska AnhelinaInter-Dance
(Ukraina)
1
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 25
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno1 16
7.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 17
8.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 38
9.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
10.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin5 510
11.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 011
12.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 012
13.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 113
14.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 014
15.Hoffmeister Henri
Panchenko Marianna
TTZ
(Szwajcaria)
Hoffmeister Henri
Panchenko Marianna
Hoffmeister HenriPanchenko MariannaTTZ
(Szwajcaria)

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 34

UNDER 19, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 07
8.Demyanenko Vitali
Sivkovych Melaniia
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Demyanenko Vitali
Sivkovych Melaniia
Demyanenko VitaliSivkovych MelaniiaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
8
9.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra10 1010
11.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 311
12.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 012
13.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków1 113
14.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 013
15.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 015
16.Iurii Dramaretschii
Maria Turceaninova
Millenium
(Mołdawia)
Iurii Dramaretschii
Maria Turceaninova
Iurii DramaretschiiMaria TurceaninovaMillenium
(Mołdawia)
16
17.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 217
18.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1 117
19.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
RYTM - Żory
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM - Żory6 619
20.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 420
21.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 221
22.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 321
23.Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
PM - Lubin
Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin7 723
24.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów9 924
25.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 225
26.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków1 126
27.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin0 027
28.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 028
29.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 229
30.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin6 630
31.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
32.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
33.Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
Bilous BogdanOlianishena YuliiaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
34.Samsonov Kirill
Nazarenko Yevheniia
Sparta
(Ukraina)
Samsonov Kirill
Nazarenko Yevheniia
Samsonov KirillNazarenko YevheniiaSparta
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 26

ADULT, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Dobrovolskiy Danil
Malovana Anastasiia
MAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
Dobrovolskiy Danil
Malovana Anastasiia
Dobrovolskiy DanilMalovana AnastasiiaMAKSIMUM Kijów
(Ukraina)
2
3.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Lishchuk Dmytro
Kusner Alina
Sparta
(Ukraina)
Lishchuk Dmytro
Kusner Alina
Lishchuk DmytroKusner AlinaSparta
(Ukraina)
4
5.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 05
6.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 27
8.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 08
9.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 09
10.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 010
11.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 811
12.Gembara Oskar
Żegalski Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Żegalski Alicja
Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United - WARSZAWA0 012
14.Zawierucha Borys
Vahina Anna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM - Żory8 814
15.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno0 015
16.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 015
17.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 217
18.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 018
19.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 019
20.Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
ELITA - Kraków
Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataELITA - Kraków9 920
21.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 020
22.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 022
23.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 023
24.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 1324
25.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 125
26.Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
Tasarz FilipKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź

19+ (Powyżej 18) Open LA Rising Stars 26

ADULT Rising Star, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01
2.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 02
3.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03
4.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 05
6.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław0 07
8.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 09
10.Liviu Antir
Levitcaia Daria
Millenium
(Mołdawia)
Liviu Antir
Levitcaia Daria
Liviu AntirLevitcaia DariaMillenium
(Mołdawia)
10
11.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
12.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków15 1512
13.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 013
14.Latypov Timur
Koretska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Timur
Koretska Daniela
Latypov TimurKoretska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)
14
15.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 815
16.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 316
17.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 017
18.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa4 417
19.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 119
20.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków7 720
21.Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
Skórski MarcelSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań6 621
22.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice13 1322
23.Török Árpád
Molnár Barbara
Spirit TSE
(Węgry)
Török Árpád
Molnár Barbara
Török ÁrpádMolnár BarbaraSpirit TSE
(Węgry)
22
24.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 024
25.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (-1)-19
26.Liviu Antir
Levitcaia Daria
Millenium
(Mołdawia)
Liviu Antir
Levitcaia Daria
Liviu AntirLevitcaia DariaMillenium
(Mołdawia)

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 6

OVER 30
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA - Wrocław3 31
2.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków3 32
3.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk6 63
4.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 04
5.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław2 25
6.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała

50+ (Senior 3) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 5

OVER 50
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
TEMPO
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaTEMPO10 101
2.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice9 93
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 34
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 25

 

BLOK 4, rejestracja zakończenie rejestracji 1 godz. przed rozpoczęciem bloku, start: 20.00

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 2

OVER 30
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 01
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków2 22

50+ (Senior 3) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 10

OVER 50
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź16 161
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik9 92
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice0 03
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów5 54
5.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław17 175
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 66
7.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa0 07
8.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów2 28
9.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 79
10.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 3

Profi LA
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
Walczak MaciejPiaseczna-Walczak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 03