UWAGA!!! Usunięte zostały kategorie: do 7 OPEN, 10-11 E SOLO, 12-13 E SOLO.Dodana została kategoria 14-15 D.
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu śląski 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Goralczyk Marcel Bogobowicz Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. | Goralczyk Marcel Bogobowicz Natalia | Goralczyk Marcel | Bogobowicz Natalia | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 0, 0 | | 0, 0 | | 1 |
2. | Przybysz Borys Gawełczyk Ewa
| Przybysz Borys Gawełczyk Ewa | Przybysz Borys | Gawełczyk Ewa | | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Blicharz Kamil Potysz Alicja LORDANCE - Wodzisław Śl. | Blicharz Kamil Potysz Alicja | Blicharz Kamil | Potysz Alicja | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 0, 0 | | 0, 0 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kwiecień Wojciech Kopeć Klara
| Kwiecień Wojciech Kopeć Klara | Kwiecień Wojciech | Kopeć Klara | | 3, 3 | | 3, 3 | | |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Biskup Gracjan Chmiest Amelia SUKCES - Jaworzno | Biskup Gracjan Chmiest Amelia | Biskup Gracjan | Chmiest Amelia | SUKCES - Jaworzno | 4, 4 (+2) | 2 | 4, 4 | | 1 |
2. | Wojtoń Adam Wojtoń Natalia KIEPURA - Sosnowiec | Wojtoń Adam Wojtoń Natalia | Wojtoń Adam | Wojtoń Natalia | KIEPURA - Sosnowiec | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
3. | Bogobowicz Błażej Lipka Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. | Bogobowicz Błażej Lipka Karolina | Bogobowicz Błażej | Lipka Karolina | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 3 |
4. | Węgrzynek Bartłomiej Zapatka Natalia
| Węgrzynek Bartłomiej Zapatka Natalia | Węgrzynek Bartłomiej | Zapatka Natalia | | 9 (+1) | 1 | 9 | | 3 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Konewski Adam Gorki Zuzanna ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | Konewski Adam Gorki Zuzanna | Konewski Adam | Gorki Zuzanna | ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | E (+1) | 1 | | E | 1 |
2. | Migacz Filip Migacz Emilia
| Migacz Filip Migacz Emilia | Migacz Filip | Migacz Emilia | | 6 | | 6 | | 2 |
3. | Rychel Paweł Fijoł Emilia
| Rychel Paweł Fijoł Emilia | Rychel Paweł | Fijoł Emilia | | 0 | | 0 | | 3 |
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Organka Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. | Organka Weronika | Organka Weronika | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Tętnowska Kalina CUBANA - Nowy Targ | Tętnowska Kalina | Tętnowska Kalina | CUBANA - Nowy Targ | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Kaszuba Kamila ST Iluzja Trzebinia | Kaszuba Kamila | Kaszuba Kamila | ST Iluzja Trzebinia | 12 Kaszuba Kamila - G (+1) | 1 | 12 | Kaszuba Kamila - G | 2 |
4. | Pradela Lena MISTRAL - Tarnowskie Góry | Pradela Lena | Pradela Lena | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Paczyńska Aleksandra AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Paczyńska Aleksandra | Paczyńska Aleksandra | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Zbierańska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Zbierańska Katarzyna | Zbierańska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Gwóźdź Alicja
| Gwóźdź Alicja | Gwóźdź Alicja | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
4. | Szulińska Natalia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Szulińska Natalia | Szulińska Natalia | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
5. | Ząbkiewicz Kinga TEAM - Ornontowice | Ząbkiewicz Kinga | Ząbkiewicz Kinga | TEAM - Ornontowice | 9 (+1) | 1 | 9 | | 3 |
6. | Żołnierczyk Joanna AKCENT - Będzin | Żołnierczyk Joanna | Żołnierczyk Joanna | AKCENT - Będzin | 10 (+1) | 1 | 10 | | 3 |
7. | Żurek Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Żurek Natalia | Żurek Natalia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 10 (+1) | 1 | 10 | | 3 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów | Szołtysik Piotr Skiba Julia | Szołtysik Piotr | Skiba Julia | IMPULS - Chorzów | C (+1) | 1 | | C | 1 |
2. | Kulig Jakub Janosz Dagmara KIEPURA - Sosnowiec | Kulig Jakub Janosz Dagmara | Kulig Jakub | Janosz Dagmara | KIEPURA - Sosnowiec | 2 | | 2 | | 2 |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów | Szołtysik Piotr Skiba Julia | Szołtysik Piotr | Skiba Julia | IMPULS - Chorzów | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Kulig Jakub Janosz Dagmara KIEPURA - Sosnowiec | Kulig Jakub Janosz Dagmara | Kulig Jakub | Janosz Dagmara | KIEPURA - Sosnowiec | 2 | | 2 | | 2 |