Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego "GABI CUP" TURNIEJ PRZENIESIONY NA 13.06.2021 R

2021-04-18 Konstantynów Łódzki, ESKADRA - Pabianice


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Ze względu na przedłużone obostrzenia Covid 19 Turniej odbędzie się w innym terminie.
Proponowany termin Turnieju 13.06.2021 r.

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:45, próba parkietu 8:15 - 8:45, start: 9:00

Pierwszy Blok Turnieju zostanie rozegrany na dwóch parkietach


Do 9 (Do 9) Złoto KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 3

Wa, Ccc, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki
2.Nowickaja Sofija
AnaDens Łódź
Nowickaja SofijaNowickaja SofijaAnaDens Łódź
3.Sterniczuk Kornelia
ESKADRA - Pabianice
Sterniczuk KorneliaSterniczuk KorneliaESKADRA - Pabianice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

Wa, Q, Ccc, J
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki
2.Nowickaja Sofija
AnaDens Łódź
Nowickaja SofijaNowickaja SofijaAnaDens Łódź

Do 9 (Do 9) Złoto KOMB 3T Duety PREMIUM 0

Wa, Ccc, Polka

Do 11 (Do 11) Złoto KOMB 4T Duety PREMIUM 0

Wa, Q, Ccc, J

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

Wa, Q, Ccc, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź
2.Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak UrszulaRosiak UrszulaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

Wa, Q, Ccc, J
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź
3.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź
4.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

Wa, Ww, Q, Ccc, S, J
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź
3.Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dorosz OliwiaDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź
5.Gwarecka Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecka OliwiaGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
6.Gwarecki Alan
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki AlanGwarecki AlanDANCE POINT - Biała Podlaska
7.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

Wa, Ww, Q, Ccc, S, J
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

Wa, Ww, Q, Ccc, S, J
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniecka Julia
AnaDens Łódź
Kaniecka JuliaKaniecka JuliaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorosz Oliwia
Gwarecki Alan
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dorosz Oliwia
Gwarecki Alan
Dorosz OliwiaGwarecki AlanDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Markiewicz Oliwier
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Wojnarowska Laura
Markiewicz OliwierWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice
3.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
ESKADRA - Pabianice
Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA - Pabianice
5.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:30, próba parkietu 11:15 - 11:45, start: 12:00

Kategorie 12-13 G oraz 14-15 G zostaną rozegrane na dwóch parkietach


12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA - Pabianice

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice
2.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:30, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
2.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
3.Wochlik Dominik
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Zduńczyk Paulina
Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
2.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
3.Wochlik Dominik
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Zduńczyk Paulina
Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
2.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
2.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 - 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Jan
Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Loba Natalia
Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fałek Konrad
Bala Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Bala Oliwia
Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

Otwarte Mistrzostwa Okregu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
2.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO - Tomaszów Maz.