CeA Challenge Cup Spring

2021-04-17 Wieliczka Folwark Zalesie, Cor et Animus


UWAGA

Rejestracja dostępna jest dla klubów, jej ponowne zamknięcie nastąpi 10.04.2021 (sobota).
Do tego terminu prosimy o dokonanie korekt startów (wykreślenia, zgłoszenia lub zmiana kategorii).
Dotychczasowe zgłoszenia opiekunów przeniesione na nowy termin, nowe zgłoszenia do 12.04.2021 (poniedziałek).
Uprawnieni do prezentów otrzymają je w nowym terminie podczas turnieju.

BLOK 1, rejestracja 7:30 – 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:55, start: 9:00

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków
2.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław
4.Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław

25-29 (Pre-Senior) Open ST 0

30+ (Senior 1) E+F ST 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
2.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław
2.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław

30+ (Senior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus

40+ (Senior 2) E+F ST 3T 0

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
3.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice
4.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
6.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
3.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
4.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST 0

50+ (Senior 3) E+F ST 3T 0

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów
3.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
5.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów
2.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
3.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

50+ (Senior 3) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 – 11:30, próba parkietu 11:30 – 11:55, start: 12:00

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów
2.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław
3.Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Liszka Piotr
Rębisz Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Rębisz Katarzyna
Liszka PiotrRębisz KatarzynaBAWINEK - Kraków
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice

25-29 (Pre-Senior) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Deierling Arkadiusz
Szulik Małgorzata
RYTM - Żory
Deierling Arkadiusz
Szulik Małgorzata
Deierling ArkadiuszSzulik MałgorzataRYTM - Żory
2.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice

30+ (Senior 1) E+F LA 3T 0

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
2.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan
3.Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK - Gliwice
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość
5.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
2.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice

30+ (Senior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus

40+ (Senior 2) E+F LA 3T 0

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
2.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
5.Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
6.Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK - Gliwice
7.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
3.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów
4.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
5.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
6.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
5.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) E+F LA 3T 0

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów
3.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło
4.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów
5.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
5.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 – 15:00, próba parkietu 15:00 – 15:25, start: 15:30

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Bartłomowicz NataliaBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka
2.Chudy Paulina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Chudy PaulinaChudy PaulinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław
4.Kotula Krystyna
STTS Kraków
Kotula KrystynaKotula KrystynaSTTS Kraków
5.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
6.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec
7.Mosur Nikola
STTS Kraków
Mosur NikolaMosur NikolaSTTS Kraków
8.Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Muniak MałgorzataMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
9.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów
10.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec
11.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów
12.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce
13.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
14.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów
15.Szewczyk Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Szewczyk MagdalenaSzewczyk MagdalenaJUST DANCE Wieliczka
16.Waltoś Dawid
AKSEL - Rzeszów
Waltoś DawidWaltoś DawidAKSEL - Rzeszów
17.Zimna Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zimna MajaZimna MajaAkademia Tańca - Kielce

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn
3.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Michalska Urszula
STTS Kraków
Michalska UrszulaMichalska UrszulaSTTS Kraków
5.Vasylenko Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Vasylenko SofiiaVasylenko SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłowska Helena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Barłowska HelenaBarłowska HelenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Cybulska NataliaCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Gorgoń Nina
AKSEL - Rzeszów
Gorgoń NinaGorgoń NinaAKSEL - Rzeszów
4.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia
5.Kowalczyk Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalczyk MariaKowalczyk MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Kowalik Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalik LenaKowalik LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl
7.Olbrzymek Zuzanna
ST IMPRESJA Kęty
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaST IMPRESJA Kęty
8.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
10.Siemieniuk Melania
M-TEAM - Kraków
Siemieniuk MelaniaSiemieniuk MelaniaM-TEAM - Kraków
11.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12.Tobiasz Monika
AKSEL - Rzeszów
Tobiasz MonikaTobiasz MonikaAKSEL - Rzeszów
13.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
14.Łętowska Zofia
SUKCES - Jaworzno
Łętowska ZofiaŁętowska ZofiaSUKCES - Jaworzno

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górka Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Górka ZofiaGórka ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sytoń MagdalenaSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków
2.Liput Filip
Janoszka Agata
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Liput Filip
Janoszka Agata
Liput FilipJanoszka AgataEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
3.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno
2.Gawryś Hubert
Klamka Weronika
GALA - Mielec
Gawryś Hubert
Klamka Weronika
Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA - Mielec
3.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec
4.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków
5.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec
6.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów
7.Socha Michał
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Rusin Alicja
Socha MichałRusin AlicjaPLĄS - Kraków
8.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
9.Zabłocki Olaf
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Olaf
Drzewiecka Maja
Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Czajka Maciej
Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Miernik Natalia
Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka
3.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
5.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia
6.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
7.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
ST IMPRESJA Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaST IMPRESJA Kęty

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES - Jaworzno
2.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków
3.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty
2.Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Baran Błażej
Majewska Julia
TOP - ART - Lublin
Baran Błażej
Majewska Julia
Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART - Lublin
4.Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
SUKCES - Jaworzno
Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES - Jaworzno
5.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
6.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa
8.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Amelia
Walas Dominik
GALA - Mielec
Bodziony Amelia
Walas Dominik
Bodziony AmeliaWalas DominikGALA - Mielec
2.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków
3.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 17:30 – 18:30, próba parkietu 18:30 – 18:55, start: 19:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Szymon
Bukowska Malwina
MDANCE - Przemyśl
Baran Szymon
Bukowska Malwina
Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE - Przemyśl
2.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów
3.Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
5.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
3.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
4.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ
5.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
6.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
8.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
9.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
10.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
11.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno
12.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
5.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
7.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
9.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
10.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
11.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
12.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno
13.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno
14.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE - Kraków
2.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
3.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
5.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów
6.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
7.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
2.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów
3.Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
4.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno
5.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno
7.Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Trybus Oskar
Płatek Aleksandra
SKT AGH - Kraków
Trybus Oskar
Płatek Aleksandra
Trybus OskarPłatek AleksandraSKT AGH - Kraków
9.Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
Wasiak MateuszBielak MarlenaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
10.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
4.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
6.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7.Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
Pagacz JakubPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
9.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
4.Burnagiel Filip
Dutka Roksana
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Dutka Roksana
Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS - Nowy Sącz
5.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
7.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki
9.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
10.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice
11.Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
Pagacz JakubPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
12.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
13.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
14.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
15.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
16.Sroka Maciej
Szylar Joanna
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK - Kraków
17.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
18.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków
2.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
3.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów
4.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno
5.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
6.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
7.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
8.Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
KIEPURA - Wrocław
Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław
9.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
11.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
12.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
13.Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna Ewa
Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków
14.Horak Jan
Pourova Marketa
Taneční škola Hes, o.s.
(Czechy)
Horak Jan
Pourova Marketa
Horak JanPourova MarketaTaneční škola Hes, o.s.
(Czechy)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
2.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków
3.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów
4.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl
5.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
6.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
7.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
8.Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
KIEPURA - Wrocław
Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław
9.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
10.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Słomka Maciej
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Słomka Maciej
Sioła Oliwia
Słomka MaciejSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
12.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
13.Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
IGLICA - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA - Wrocław
14.Horak Jan
Pourova Marketa
Taneční škola Hes, o.s.
(Czechy)
Horak Jan
Pourova Marketa
Horak JanPourova MarketaTaneční škola Hes, o.s.
(Czechy)