III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego

2021-10-17 Będzin, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Dodatkowe zgłoszenia zawodników przyjmujemy pod numerem telefonu 514 742 128.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI !!!
Zostały usunięte kategorie:12-13 H pary, 16+F ST Solo, 16+ A ST i LA
Zostały zmienione godziny w Bloku: 1, 2 i 3

Relacja online i zdjęcia Pineapple Media
https://www.facebook.com/Pineapple-Media-103249474836431/

Link do relacji online :
http://www.livestream.pineapplemedia.pl

Przypominamy, że pary klasy ( F ) mogą zatańczyć AWANSEM;w wyższej klasie ( E ), uzyskując wysokie miejsce zdobywają PKT Premium w swojej klasie tanecznej !!!

Tancerze którzy chcą u nas zatańczyć dwa dni i potrzebują noclegu powołując się na hasło:
,, Zniżka Szkoła Tańca Akcent,, w hotelu Cumulus http://cumulushotel.pl/
Mają pokoje w cenie :
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 159zł
Pokoj dwuosobowy ze śniadaniem 199 zł

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kubik Nikodem
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
Kubik NikodemKępińska MartaA+S - Częstochowa
2.Odelga Filip
Sperlich Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Odelga Filip
Sperlich Amelia
Odelga FilipSperlich AmeliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Pęczkowski Antoni
Posyłek Liliana
ZORBA - Częstochowa
Pęczkowski Antoni
Posyłek Liliana
Pęczkowski AntoniPosyłek LilianaZORBA - Częstochowa
4.Ślęzak Filip
Śnioszek-Miedzinska Michalina
ZORBA - Częstochowa
Ślęzak Filip
Śnioszek-Miedzinska Michalina
Ślęzak FilipŚnioszek-Miedzinska MichalinaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Śląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Kamińska AleksandraKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa
2.Karoń Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Karoń WiktoriaKaroń WiktoriaZORBA - Częstochowa
3.Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Kozłowska AlicjaKozłowska AlicjaZORBA - Częstochowa
4.Michalska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Michalska NataliaMichalska NataliaZORBA - Częstochowa
5.Sidor Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sidor MajaSidor MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Wysocka Sylwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Wysocka SylwiaWysocka SylwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Łakota Julia
RONDO - Rybnik
Łakota JuliaŁakota JuliaRONDO - Rybnik
8.Żurek Maja
ZORBA - Częstochowa
Żurek MajaŻurek MajaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin10 (+2)2101
2.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin10 (+2)2101
3.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka8 (+2)281
4.Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO - Rybnik4, 4 (+2)24, 41
5.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice1, 1 (+1)11, 12
6.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec2, 2 (+1)12, 22
7.Pańtuła Karol
Róg Maja
ZORBA - Częstochowa
Pańtuła Karol
Róg Maja
Pańtuła KarolRóg MajaZORBA - Częstochowa3, 3 (+1)13, 32
8.Sekman Konrad
Kurzeja Maja
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Kurzeja Maja
Sekman KonradKurzeja MajaTEAM - Ornontowice1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki F (+2)2F1
2.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice2, 4 Małek Lilianna - F (+2)22, 4Małek Lilianna - F1
3.Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław4 (+2)242
4.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków5 (+2)252
5.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
6.Czempik Tobiasz
Czempik Maja
RONDO - Rybnik
Czempik Tobiasz
Czempik Maja
Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO - Rybnik1, 1 (+1)11, 13
7.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno2 (+1)123
8.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec4 (+1)143
9.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 23

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice10 (+2)2101
2.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin8 (+2)281
3.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
4.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice2 (+2)221
5.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
6.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
7.Rudy Małgorzata
KIEPURA - Sosnowiec
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)122
8.Skibińska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Skibińska JuliaSkibińska JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
2.Wojaczek Zofia
RONDO - Rybnik
Wojaczek ZofiaWojaczek ZofiaRONDO - Rybnik2 (+2)221
3.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin4 (+2)242
4.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+2)252
5.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin4 (+1)143
6.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
7.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 32

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziedzic Lena
Wawszczak Antek
ZORBA - Częstochowa
Dziedzic Lena
Wawszczak Antek
Dziedzic LenaWawszczak AntekZORBA - Częstochowa
2.Januszkiewicz Jacek
Wicik Zuzanna
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Wicik Zuzanna
Januszkiewicz JacekWicik ZuzannaAKCENT - Będzin
3.Michalski Seweryn
Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Michalski Seweryn
Szymanek Maja
Michalski SewerynSzymanek MajaZORBA - Częstochowa
4.Oleś Michał
Mysłowska Iga
AKCENT - Będzin
Oleś Michał
Mysłowska Iga
Oleś MichałMysłowska IgaAKCENT - Będzin

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 24

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Śląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Burzyńska LauraBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin
4.Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Dzięgielewski DanielDzięgielewski DanielMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Dębowska Oliwia
AKCENT - Będzin
Dębowska OliwiaDębowska OliwiaAKCENT - Będzin
6.Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKCENT - Będzin
7.Fidyk Marcela
AKCENT - Będzin
Fidyk MarcelaFidyk MarcelaAKCENT - Będzin
8.Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska AleksandraKasińska AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
9.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik ŁucjaMalik ŁucjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
11.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
12.Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Mendakiewicz ZofiaMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
13.Michalik Tamara
RONDO - Rybnik
Michalik TamaraMichalik TamaraRONDO - Rybnik
14.Ordijewicz Nathalie
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ordijewicz NathalieOrdijewicz NathalieMARENGO - Dąbrowa Górnicza
15.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
16.Pszenica Hania
ZORBA - Częstochowa
Pszenica HaniaPszenica HaniaZORBA - Częstochowa
17.Szeląg Antonina
ZORBA - Częstochowa
Szeląg AntoninaSzeląg AntoninaZORBA - Częstochowa
18.Szulik Kinga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Szulik KingaSzulik KingaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
19.Turowska Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Turowska OliwiaTurowska OliwiaZORBA - Częstochowa
20.Twardzik Paulina
RONDO - Rybnik
Twardzik PaulinaTwardzik PaulinaRONDO - Rybnik
21.Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wierzchowska IzabelaWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
22.Wąsek Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Wąsek AleksandraWąsek AleksandraZORBA - Częstochowa
23.Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna AgataZagórna AgataAKCENT - Będzin
24.Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Śmigiela AlicjaŚmigiela AlicjaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T 1

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kharchuk Adam
Michalska Zuzia
ZORBA - Częstochowa
Kharchuk Adam
Michalska Zuzia
Kharchuk AdamMichalska ZuziaZORBA - Częstochowa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
2.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze11, 11 (+2)211, 111
3.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin2 (+1)121
2.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice1 (+1)112
3.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin3 (+1)133
4.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Mordal Laura
Puto Cyprian
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mordal Laura
Puto Cyprian
Mordal LauraPuto CyprianST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 05
6.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa0 06

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)231
2.Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Jarczyk RoksanaJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź11 (+2)2111
2.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin2 (+2)221
3.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2112
4.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice5 (+2)252
5.Ząbkiewicz Kinga
TEAM - Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM - Ornontowice11 (+2)2112
6.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice5 (+1)153
7.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+1)1103
8.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia2 (+1)123
9.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
10.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
ESENS - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS - Wrocław3 (+1)131
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin4 42
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice1 13

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 15:00-15:45, start: 16:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO - Rybnik E (+1)1E1
2.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
3.Howley Aleksander
Mijalska Julia
KIEPURA - Wrocław
Howley Aleksander
Mijalska Julia
Howley AleksanderMijalska JuliaKIEPURA - Wrocław1 13
4.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 04
5.Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
KICK - Kielce
Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK - Kielce0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)131
2.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice2 (+1)122
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź1 13
4.Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 04
5.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia2 25

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin6 (+1)161
2.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik C (+1)1C2
3.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice1 14
5.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno0 05
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 66
7.Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 67

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole7 (+1)172
3.Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 53
4.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)131
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Grzechnik Julia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik JuliaGrzechnik JuliaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie 3
4.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D1
2.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Kim Kyuwon
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Kim Kyuwon
Gawron Kinga
Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin D (+1)1D3
4.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka1 14
5.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze4 45
6.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków1 16
7.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów3 37

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kim Kyuwon
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Kim Kyuwon
Gawron Kinga
Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin D (+1)1D1
2.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź2 (+1)122
3.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik2 (+1)123
4.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka2 25
6.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków3 36
7.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin0 07
8.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów1 18

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław1 12

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin1 12
3.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 03
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin1 14
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 15

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice5 (+1)151
2.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 13
4.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 14

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice B (+1)1B1
2.Ciechanowski Dariusz
Przeżywalska Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Przeżywalska Beata
Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)162
3.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 (+1)153
4.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów2 (+1)124
5.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom5 55
6.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice2 26
7.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 07
8.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin3 38

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)131
2.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno7 (+1)172
3.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice2 24
5.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice2 25
6.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin5 (+1)152
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole8 83
4.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 44
5.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice0 05