II OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego

2021-03-07 Będzin, AKCENT - Będzin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ NA PEWNO

Kategoria Do 9 G (pary) została zamieniona na kategorię 12-15 F Solo.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Kacper
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Rymaszewska Urszula
Bąk KacperRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno
3.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec
4.Jasek Łukasz
Kalita Hanna
WIR - Mysłowice
Jasek Łukasz
Kalita Hanna
Jasek ŁukaszKalita HannaWIR - Mysłowice
5.Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
Supel WiktorPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin
2.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa
3.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa
4.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Mysłowice
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Mysłowice
5.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce
2.Ryńczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ryńczuk MatyldaRyńczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłowska Helena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Barłowska HelenaBarłowska HelenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Cybulska NataliaCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin
5.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce
7.Tomaszewska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Tomaszewska AmeliaTomaszewska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce
2.Kuc Piotr
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Kuc Piotr
Pitek Julia
Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grobelak Bartosz
Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Bartosz
Suszek Pola
Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA - Częstochowa
2.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
3.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce
4.Migacz Filip
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz FilipMigacz EmiliaWIR - Mysłowice
5.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork
6.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa
7.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno
8.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Gwóźdź AlicjaGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice
2.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
6.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce
7.Pławszewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska HannaPławszewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Tokarska PatrycjaTokarska PatrycjaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
9.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce
10.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin
11.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boiko Mykyta
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Hodór Julia
Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin
2.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa
3.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
4.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa
5.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin
2.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce
4.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Szatan Filip
Wziontek Alicja
WIR - Mysłowice
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan FilipWziontek AlicjaWIR - Mysłowice

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Stolarska Hanna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska HannaStolarska HannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin
2.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin
3.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce
2.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce
2.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Mysłowice
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Mysłowice

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice
3.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice
4.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra

12-13 (Junior 1) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
3.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
FORUM - Zabrze
Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
Tomczyk JakubJurek EwaFORUM - Zabrze

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa
2.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
2.Szczepaniak Piotr
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Pielka Weronika
Szczepaniak PiotrPielka WeronikaAKCENT - Będzin
3.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów
4.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
2.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów
3.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce
4.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice
4.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE - Gliwice
4.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
5.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa
6.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
3.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice
4.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów
5.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
6.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
2.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
3.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
6.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów
7.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
Bardyn MariuszChłopek GabrielaELITA - Kraków
2.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
3.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
4.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
2.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice
3.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Częstochowa
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Częstochowa
5.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice