OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT

2021-02-27 Garwolin, UKS KORDASZEWSCY


UWAGA

OŚWIADCZENIA COVID DO POBRANIA W ZAKŁADCE INFORMACJE
W ZAKŁADCE INFORMACJE mamy wszystkie wytyczne, prosimy się z nimi zapoznać i bezwzględnie ich przestrzegać . Mamy zapowiedziany udział sanepidu .
A od Państwa: opiekunów , trenerów i tancerzy oczekujemy zrozumienia i życzliwości aby mimo tej niecodziennej i trudnej rzeczywistości udało się przeprowadzić turniej w przyjemnej atmosferze bez zbędnych emocji które często potrafią nam zepsuć najlepsze wydarzenie .

Pary które chcą się wyrejestrować proszę zrobić to telefoniczne Maria Dudek 509 614 512
PARKIET 360 m

Nowe zalecenia sanepidu

WAŻNE : Trenerzy - wyłączne jeden trener z Klubu ( zgodnie z regulaminem) zgłoszony do 24.02 .2021 do godz. 20
Trenerzy, opiekunowie nieletnich tancerzy ,sędziowie i cała obsługa obowiązkowo w maseczkach ( przyłbice nie są dozwolone )
Na sali tanecznej w strefie opiekun w czasie rozgrywania poszczególnych konkurencji mogą przebywać jedynie opiekunowie tańczących zawodników nie więcej niż 30 jednocześnie
Tancerze poza strefą tańca na korytarzach i w szatniach przebywają również w maseczkach..
próby parkiety po 2 tańce dzielone grupy numerami startowymi nie więcej niż 15 par jednocześnie

BLOK 1, rejestracja 7:45 -8:40 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 8:00-8:45 w strojach, start: 9:00

Otwarcie Hali: 7:30 (dostęp do szatni nr 1 i 2 dół dla kat. 8-9 i 10-11 i sala gimnastyczna góra dla kat. 12-13 i 14-15).
Czytamy ze zrozumieniem wszystko z zakładki INFORMACJE i ściśle przestrzegamy wszystkie zalecenia.


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa
3.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin
5.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów
3.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
3.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
4.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
5.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
6.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
8.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Crepaldi Paolo
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Pijet Maja
Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
4.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
5.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
6.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
7.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
8.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
9.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
11.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
5.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa
6.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa
7.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
8.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
9.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
10.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa
11.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa
12.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa
5.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
6.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
7.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
8.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa
9.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 10:30- 11:20 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 11.00-11:30 w strojach;, start: 11:40

Otwarcie Hali dla tancerzy: 10:30 (dostęp do szatni 3 i 4 GÓRA- kat. 16-20 i sala gimnastyczna góra 12-13 i 14-15 ), opiekunowie do strefy OPIEKUN- góra ).
Czytamy ze zrozumieniem wszystko z zakładki INFORMACJE i ściśle je przestrzegamy.


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
3.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
4.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
5.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk
6.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk
7.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
8.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Warszawa
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa
9.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
3.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
4.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
5.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
6.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk
7.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk
8.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
9.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Warszawa
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa
10.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
5.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA
6.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno
7.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa
9.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa
10.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
11.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa
12.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa
13.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów
14.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
15.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
16.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
17.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
18.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
19.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa
20.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa
21.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
5.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA
6.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno
7.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa
9.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
10.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa
11.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa
12.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno
13.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
14.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
15.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
16.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
17.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
3.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
AKSEL - Rzeszów
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaAKSEL - Rzeszów
5.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
6.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa
7.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
8.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice
9.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
10.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
11.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin
12.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
3.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
5.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
6.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
8.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
9.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 14.20-15.10 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary , nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 14.45-15.20 w strojach, start: 15:30

Otwarcie Hali: 14:10 (dostęp tylko do szatni 1 i 2 dół, 2 i 3 góra . 16-18 GPP i 16+ C,B startujący również w GPP 16-18 i sala gimnastyczna góra . 19+ ST GPP i 16+ C,B).
Czytamy ze zrozumieniem wszystko z zakładki INFORMACJE i ściśle je przestrzegamy


16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Dancers United - WARSZAWA
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United - WARSZAWA
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
4.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź
5.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY
7.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa
8.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
9.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
2.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
5.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
6.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
7.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
8.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok
9.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
10.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl
11.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
12.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
13.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
14.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
15.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
16.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów
17.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
18.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa
19.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
20.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin
5.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
6.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
7.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
8.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
9.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
10.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
12.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
13.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
14.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
15.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa
16.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław
17.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin
18.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów
19.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
20.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
21.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
22.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
23.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
24.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa
25.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin
26.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno
2.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory
3.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
4.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
6.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
7.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin
8.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
9.Gura Tomasz
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Tondera Angelika
Gura TomaszTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
10.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok
11.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź
12.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów
13.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa
14.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno
15.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa
16.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice
17.Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
DUET - Warszawa
Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaDUET - Warszawa
18.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
19.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
20.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno
21.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
22.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
23.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin
24.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno
25.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno
26.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

 

BLOK 4, rejestracja 18.15-19.15 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 18.45-19.20 w strojach, start: 19.30

Otwarcie Hali: 18:00 (dostęp tylko do szatni 1 i 2 dół, 3 i 4 góra dla 16-18 GPP i 16+ C,B oraz sala gimnastyczna góra . 19+ GPP i 16+A). Opiekunowie: strefa OPIEKUN/TRENER- góra. Czytamy ze zrozumieniem wszystko z zakładki INFORMACJE i ściśle je przes


16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
3.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
7.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY
8.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
9.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin
2.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
4.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
5.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
6.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
7.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
8.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
9.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl
10.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL - Rzeszów
12.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
13.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
14.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin
15.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów
16.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
17.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa
18.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko
2.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
3.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
4.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
5.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA
7.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko
3.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin
7.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
8.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
9.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
10.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
11.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
12.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
13.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno
14.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
15.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
16.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa
17.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów
18.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
BALANS - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS - Lublin
19.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
20.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
21.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
22.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa
23.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin
24.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin
2.Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
Antosz GrzegorzRoszkowska MariaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Bartelik Paweł
Kopiec Hanna
ELITA - Kraków
Bartelik Paweł
Kopiec Hanna
Bartelik PawełKopiec HannaELITA - Kraków
5.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
6.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
7.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
8.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
9.Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA
10.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin
12.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice
13.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok
14.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
DUET - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaDUET - Warszawa
15.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra
16.Jesionek Karol
Hanulak Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Jesionek Karol
Hanulak Alicja
Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
18.Kardasiński Damian
Melnyk Liuda
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kardasiński Damian
Melnyk Liuda
Kardasiński DamianMelnyk LiudaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
19.Kassin Michał
Szpak Zuzanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Kassin Michał
Szpak Zuzanna
Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
20.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
21.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
22.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
23.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra
24.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa
25.Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
26.Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
ELITA - Kraków
Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
27.Ostrowski Mateusz
Kowal Magdalena
ELITA - Kraków
Ostrowski Mateusz
Kowal Magdalena
Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków
28.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
29.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
30.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
31.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
32.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
33.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
34.Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA
35.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław
36.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
37.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
38.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław