XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI

2020-12-05 Przeźmierowo k/Poznania, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE - Prosimy o zapoznanie się ze zmianami / przesunięciami kategorii w blokach !!!
Dodano nowe kategorie: 14-15 kl. C, pow. 15 kl.D, do 9 lat kl.H
Wykreślono kategorie: 16+(pow. 15) kl. B, Senior II kl.C i B oraz Senior III kl.E

Ze względu na ograniczenia sanitarne organizator prosi o jak najszybsze zapisywanie par oraz śledzenie komunikatów o ewentualnych zmianach kategorii.

Organizator prosi o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa podczas turnieju umieszczoną w zakładce Informacje.
Na turniej należy przybyć z wydrukowanym, wypełnionym i podpisanym Oświadczeniem uczestnika (Załącznik nr 1 lub Załącznik nr 2).

BLOK 1, rejestracja 8.15-8.45, start: 9.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)222
3.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań13, 12 Przeklasyfikowanie do F (+2)213, 12Przeklasyfikowanie do F2
4.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno1, 1 (+1)11, 13
5.Halka Mikołaj
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
Halka MikołajMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7, 1 (+1)17, 13

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin2 (+2)221
2.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno2 (+2)222
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno4 (+2)243
4.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin E (+2)2E4
5.Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz DominikPowązka MajaASTRA - Szczecin2 (+2)225
6.Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Dzik Zofia
Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA - Szczecin2 (+2)226
7.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 (+2)227
8.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)118
9.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin E (+1)1E9
10.Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)139
11.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 111
12.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 012
13.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno1 113
14.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna0 014

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA - Szczecin7 (+2)271
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra C (+2)2C2
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)253
4.Kovryha Roman
Homenda Emilia
KIEPURA - Wrocław
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław5 (+1)154
5.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)115
6.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA - Szczecin C (+2)2C1
2.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+2)222
3.Kovryha Roman
Homenda Emilia
KIEPURA - Wrocław
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław C (+2)2C3
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)115
6.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice E (+2)2E1
2.Jasiński Michał
Podfigurna Kalina
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Podfigurna Kalina
Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA - Szczecin E (+2)2E2
3.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin E (+2)2E3
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań2 (+2)224
5.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały D (+2)2D5
6.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno5 (+2)256
7.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM - Poznań1 (+1)117
8.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)128
9.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)118
10.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)1410
11.Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA - Szczecin0 011
12.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn1 112
13.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 013

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin4 (+2)241
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały5 (+2)252
3.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)263
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań4 (+2)244
5.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)115
6.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)116
7.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice0 07
8.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)261
2.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA D (+2)2D2
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin3 (+2)233
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań4 (+2)244
5.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)115
6.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)126
7.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)137
8.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań6 68
9.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice0 09
10.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 010

 

BLOK 2, rejestracja 11.15-11.45, start: 12.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnik Szymon
Hoffmann Maria
FINEZJA - Poznań
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA - Poznań12, 11 Machnik Szymon - G (+2)212, 11Machnik Szymon - G1
2.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki G (+2)2G1
3.Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Bober Milena
Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków4, 4 (+2)24, 41
4.Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON - Szamotuły8, 8 (+1)18, 82
5.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan10, 10 (+1)110, 102
6.Tymczy Joanna
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Kuźma Kornelia
Tymczy JoannaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła1, 3 (+1)11, 32

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały7 (+2)271
2.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 (+1)132
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin5 (+1)153

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały C (+2)2C1
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)112
3.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)163

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin E (+2)2E1
2.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan E (+2)2E2
3.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań3 (+1)133
4.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)144
5.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań E (+2)2E1
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)222
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)143
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin1 14

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra D (+2)2D1
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra D (+2)2D2
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły3 (+2)233
4.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin D (+1)1D4
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań1 (+1)115
6.Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 16

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań4 (+2)241
2.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław4 (+1)143

Do 15 (Do 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)221
2.Szmyt Maja
FINEZJA - Poznań
Szmyt MajaSzmyt MajaFINEZJA - Poznań4 (+2)242
3.Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Wasilewska WiktoriaWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań2 (+2)222
4.Rydz Konstancja
FRED ASTAIRE - Poznań
Rydz KonstancjaRydz KonstancjaFRED ASTAIRE - Poznań3 (+1)133
5.Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Stachowiak AmeliaStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań3 (+1)133
6.Tymczy Joanna
OSKAR - Bojadła
Tymczy JoannaTymczy JoannaOSKAR - Bojadła12 Tymczy Joanna - G (+1)112Tymczy Joanna - G3

Do 15 (Do 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz AleksandraFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+2)231
2.Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Adamska MariaAdamska MariaFINEZJA - Poznań4 (+2)242
3.Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Szczepska WanessaSzczepska WanessaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków2 (+1)123
4.Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek MajaWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)114
5.Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka JoannaKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna2 25

 

BLOK 3, rejestracja 14.15-14.45, start: 15.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
2.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn8, 8 (+2)28, 81
3.Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+2)24, 41
4.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 22
5.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN - Rawicz
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN - Rawicz6, 6 (+1)16, 62

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno2, 2 (+2)22, 21
2.Gralak Wojciech
Majorek Eliza
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Majorek Eliza
Gralak WojciechMajorek ElizaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
3.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)222
4.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła2, 2 (+1)12, 23
5.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno11, 11 (+2)211, 111
2.Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła10, 13 Rohatyńska Julia - G (+2)210, 13Rohatyńska Julia - G1
3.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn9, 9 (+2)29, 91
4.Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Borowska Maja
Hamrol KacperBorowska MajaOSKAR - Bojadła2, 2 (+1)12, 22
5.Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan7, 8 (+1)17, 82
6.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn5, 5 (+1)15, 52

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin4 (+2)241
2.Malinowski Maksymilian
Konarska Magdalena
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Konarska Magdalena
Malinowski MaksymilianKonarska MagdalenaDZIUPLA - Poznań E (+2)2E2
3.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA - Szczecin3 (+2)233
4.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+2)224
5.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)115
6.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn2 (+1)126
7.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
KTS JANTAR - Dębno
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny BartoszBobik DorotaKTS JANTAR - Dębno0 08

Do 12 (Do 12) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwalisz Natalia
FRED ASTAIRE - Poznań
Chwalisz NataliaChwalisz NataliaFRED ASTAIRE - Poznań2 (+2)221
2.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13 Gawęda Hanna - G (+2)213Gawęda Hanna - G1
3.Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Jankowska JuliaJankowska JuliaOSKAR - Bojadła9 (+2)291
4.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11 (+2)2111
5.Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski AlanOwczarski AlanKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11 (+2)2111
6.Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska JuliaRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
7.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna9 (+2)291
8.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła3 (+1)132
9.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
10.Jarmuż Anastazja
FINEZJA - Poznań
Jarmuż AnastazjaJarmuż AnastazjaFINEZJA - Poznań2 (+1)122
11.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła4 (+1)142
12.Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Mazurek MajaMazurek MajaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
13.Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska AleksandraRohatyńska AleksandraOSKAR - Bojadła2 (+1)122
14.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122

Do 12 (Do 12) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Bubeła AngelikaBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
2.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+2)231
3.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+2)222
4.Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski AlanOwczarski AlanKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13 Owczarski Alan - G (+2)213Owczarski Alan - G2
5.Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michalina EwaWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła4 (+2)242
6.Eckert Jan
OSKAR - Bojadła
Eckert JanEckert JanOSKAR - Bojadła3 (+1)133
7.Halka Mikołaj
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka MikołajHalka MikołajKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+1)183
8.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Józefczyk Zofia - G (+1)112Józefczyk Zofia - G3
9.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
10.Rutschke Eryk
OSKAR - Bojadła
Rutschke ErykRutschke ErykOSKAR - Bojadła8 (+1)183

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
2.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+2)261
3.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+2)22, 22
4.Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
Podfigurny ZiemowitRybak ViolettaASTRA - Szczecin2 (+2)222
5.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno1, 1 (+1)11, 13
6.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn2 (+1)123
7.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła9, 3 (+1)19, 33

 

BLOK 4, rejestracja 17.15-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin7 (+2)271
2.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra C (+2)2C2
3.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)273
4.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa6 (+2)264
5.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin5 (+2)255
6.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań7 (+2)276
7.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław2 (+1)127
8.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)117
9.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)119
10.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra6 610
12.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 012

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 (+2)261
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin4 (+2)242
3.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław C (+2)2C3
4.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)274
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)125
6.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa4 (+1)146
7.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)117
8.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 08
9.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 39
10.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 (+2)231
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 (+1)132

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 (+2)231
2.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin1 (+1)112

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz7 (+2)271
2.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin8 (+2)282
3.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)223
4.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań8 (+1)184
5.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno1 (+1)115
6.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań3 36
7.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin7 (+2)271
2.Filim Michał
Karecka Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Karecka Gabriela
Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL - Białystok7 (+2)272
3.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA B (+2)2B3
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin8 (+2)284
5.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)175
6.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)116
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice6 (+1)167
8.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno0 08
9.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań8 89
10.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0