Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

2021-02-21 Rędziny, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

LINK DO TRANSMISJI ON-LINE (NIEDZIELA) w zakładkach REGULAMIN i INFORMACJE https://youtu.be/-g5vPFJ_kM0

W niedzielnym programie na 1 blok wkradł się błąd. POPRAWNIE JEST
BLOK 1
Otwarcie Hali 7.45 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)
Rejestracja 7.45-9.00
Otwieramy wejście na salę 7.45 (oraz do strefy opiekuna)
Próba parkietu 8.00-9.00
TURNIEJ 9.30-11.45


NIEDZIELA NOWY PROGRAM
Zgodnie z zaleceniami SANEPIDU - Wejście na HALE na dany blok odbywa się tylko podczas REJESTRACJI PAR danego bloku. Nie ma możliwości wejścia na teren obiektu wcześniej. Ze względu na pogodę prosimy o planowanie przyjazdu do Rędzin w odpowiednim czasie.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE WYDRUKOWANIE DEKLARACJI COVID aby nie tworzyły się KORKI przy wejściu na HALĘ. DEKLARACJA dostępna w zakładce REGULAMIN oraz INFORMACJE

BLOK 1
Otwarcie Hali 7.45 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)
Rejestracja 7.45-9.00
Otwieramy wejście na salę 7.45 (oraz do strefy opiekuna)
Próba parkietu 8.00-9.00
TURNIEJ 9.30-11.45

BLOK 2
Otwarcie Hali 11.30 (dostęp tylko do szatni GÓRA)
Rejestracja 11.30-12.30
Otwieramy wejście na salę 12.00
Próba parkietu 12.00-12.30
TURNIEJ 12.45 – 14.30

BLOK 3
Otwarcie Hali 14.45 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)
Rejestracja 14.45-15.30
Otwieramy wejście na salę 14.45
Próba parkietu 14.45-15.15
TURNIEJ 15.30-16.50

BLOK 4
Otwarcie Hali 16.30 (dostęp tylko do szatni GÓRA i od 17.30 do szatni DÓŁ
Rejestracja 16.30-17.30
Otwieramy wejście na salę 17.15
Próba parkietu 17.15-17.45
TURNIEJ 18.00-20.15


LISTA ZGŁOSZEŃ OPIEKUNÓW i TRENERÓW JEST ZAMKNIĘTA

Ze względu na ilości i ograniczenia z tym związane LISTY STARTOWE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE WCZEŚNIEJ Punkt 14 Regulamin COVID

Wejście na HALE na dany blok odbywa się tylko podczas REJESTRACJI PAR danego bloku. Nie ma możliwości wejścia na teren obiektu wcześniej. Ze względu na pogodę prosimy o planowanie przyjazdu do Rędzin w odpowiednim czasie.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM i INFORMACJAMI - na bieżąco będziemy aktualizować
Udział w Turnieju jest zgodą na stosowanie się do ZASADA OBOWIĄZUJĄCYCH podczas IMPREZY.

Wszelkie informacje ujęte na stronie Turnieju w zakładce REGULAMIN i INFORMACJE.

Na halę zostaną wpuszczone tylko osoby wcześniej zgłoszone.

Procedura bezpieczeństwa podczas turnieju w okresie pandemii COVID – 19 znajduje się w zakładce REGULAMIN

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS TURNIEJU:
- Osobne wejście na halę (dezynfekcja rąk)
- Osobne wyjście z hali (dezynfekcja rąk)
- maksymalnie 150 uczestników jednocześnie na Hali
- Szatnie dla zawodników dezynfekowane po każdym bloku tanecznym
- Obowiązek noszenia masek przez wszystkie osoby w obiekcie
- Zawodnicy zwolnieni z noszenia masek podczas przystępowania do rywalizacji (rozgrywanie rund eliminacyjnych i finałów)
- Obsługa Turnieju (obowiązek noszenia masek i rękawiczek jednorazowych)
- Dystans na hali pomiędzy osobami 1,5m
- Wietrzenie obiektu co 1,5-2h (pomiędzy blokami tanecznymi)
- Odstępy czasowe pomiędzy poszczególnymi blokami tanecznymi (czas na dezynfekcję)
- Wejście i zejście z parkietu aby tancerze nie grupowali się w jednym miejscu
- Obecność opieki medycznej na zawodach
- uzupełnienie przez każdą osobę wchodzącą na Halę OŚWIADCZENIA COVID (do pobrania od niedzieli)
- mierzenie temperatury każdej osobie wchodzącej na teren Hali
- podział na sektory (dla tancerza, dla trenera, dla opiekuna tancerza nieletniego, obsługi)
- Trenerzy mogą być obecni na zawodach 1 trener na Klub
- Opiekunowie prawni tancerza nieletniego dla osób do 18 roku życia 1 osoba na zawodnika (tylko osoby zgłoszone mailowo będą mogły wejść na Halę)
- BRAK PUBLICZNOŚCI na TRYBUNACH
- Ruch jednokierunkowy do szatni (wejście i wyjście z hali)
- Wręczanie nagród – używanie masek, przyłbic oraz rękawiczek jednorazowych, pary podczas dekoracji w odstępach 1,5m

PRZY PARKIECIE NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ RODZICE I OPIEKUNOWIE PRAWNI.
DLA OPIEKUNÓW PRAWNYCH przeznaczony jest SEKTOR PRZY WIDOWNI u góry (widać parkiet)

BLOK 1

Otwarcie Hali 7.45 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)Rejestracja 7.45-9.00Otwieramy wejście na salę 7.45 (oraz do strefy opiekuna) Próba parkietu 8.00-9.00TURNIEJ 9.30-11.45


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
WIKA - Olsztyn
Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA - Olsztyn6, 6 (+2)26, 61
2.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
3.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
4.Gil Tomasz
Kiczor Klaudia
Akademia Tańca - Kielce
Gil Tomasz
Kiczor Klaudia
Gil TomaszKiczor KlaudiaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
5.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
2.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
3.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa5 (+2)252
4.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa5 (+2)252
5.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
6.Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
7.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa5 (+1)153
8.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Częstochowa F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko0 05
6.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków2 26
7.Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków2 27
8.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 18

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa3 (+1)133
4.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków6 (+1)164
5.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 15
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce4 46
7.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 47
8.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa D (+1)1D1
2.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)132
3.Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa3 (+1)133
4.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)124
5.Ciura Franciszek
Blady Julia
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Blady Julia
Ciura FranciszekBlady JuliaA+S - Częstochowa5 (+1)155
6.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko4 (+1)146
7.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)157
8.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź0 08
9.Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze3 38
10.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko1 110
11.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice0 011
12.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 012
13.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno4 413
14.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko0 014

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
4.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 (+1)124
5.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 06
7.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 07
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 14
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 07

 

BLOK 2

Otwarcie Hali 11.30 (dostęp tylko do szatni GÓRA)Rejestracja 11.30-12.30Otwieramy wejście na salę 12.00Próba parkietu 12.00-12.30TURNIEJ 12.45 – 14.30


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 01242
2.Meier Antoni
Nowotarska Jana
K-STUDIO Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaK-STUDIO Krosno0 02200
3.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin0 03158
4.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04136
5.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź0 05124
6.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław0 06112
7.Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION - Kraków0 07100

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)162
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice7 (+1)173
4.Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United - WARSZAWA5 (+1)154
5.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa1 (+1)115
6.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków2 (+1)126
7.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków1 17
8.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 38
9.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze1 19
10.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze1 110
12.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów2 212
13.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice6 (+1)163
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków2 (+1)124
5.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)165
6.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)176
7.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko7 (+1)177
8.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)168
9.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa1 (+1)119
10.Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE - Gliwice5 510
11.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki0 011
12.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 012
13.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 213
14.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków1 114
15.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 115
16.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów1 115
17.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko0 017
18.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 217
19.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze0 019
20.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów2 220

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno5 (+1)151
2.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
3.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)133
4.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty5 (+1)154
5.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze2 25
6.Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM - Zabrze1 16
7.Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
FORUM - Zabrze
Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM - Zabrze1 17
8.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków1 18
9.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)162
3.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno5 (+1)153
4.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty5 (+1)154
5.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno0 05
6.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
FORUM - Zabrze
Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM - Zabrze1 17
8.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków4 48
9.Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM - Zabrze1 19

 

BLOK 3

Otwarcie Hali 14.45 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)Rejestracja 14.45-15.30Otwieramy wejście na salę 14.45Próba parkietu 14.45-15.15TURNIEJ 15.30-16.50


8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź3 (+2)231
2.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
4.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice2 (+2)221
5.Rogowska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaEVOLUTION - Kraków3 (+2)231
6.Baron Emilia
WDS - Katowice
Baron EmiliaBaron EmiliaWDS - Katowice1 (+1)112
7.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
8.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin6 (+1)162
9.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
10.Zawierucha Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zawierucha MajaZawierucha MajaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
11.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków1 (-1)-11

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź2 (+1)121
2.Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Michta AmeliaMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kuwerska IgaKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)113
4.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 24
5.Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gałaj DominikaGałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik4 46
7.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 17

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
2.Myciński Alex
Gumula Barbara
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Gumula Barbara
Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION - Kraków8 (+1)182

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopczak Adrian
Kustra Maja
K-STUDIO Krosno
Kopczak Adrian
Kustra Maja
Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO Krosno6 (+2)261
2.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
3.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)261
4.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
5.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa4 (+2)242
6.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)242
7.Grobelak Bartosz
Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Bartosz
Suszek Pola
Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
8.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa7 (+1)173
9.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123
10.Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION - Kraków6 (+1)163
11.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec2 (+1)123

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra E (+1)1E1
2.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa1 (+1)112
3.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113
4.Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 64
5.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 05
6.Sobierski Mateusz
Singh Jasmina
AnaDens Łódź
Sobierski Mateusz
Singh Jasmina
Sobierski MateuszSingh JasminaAnaDens Łódź0 06

 

BLOK 4

Otwarcie Hali 16.30 (dostęp tylko do szatni GÓRA i od 17.30 do szatni DÓŁRejestracja 16.30-17.30Otwieramy wejście na salę 17.15Próba parkietu 17.15-17.45TURNIEJ 18.00-20.15


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
2.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
3.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
4.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
5.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
6.Pańtuła Karol
Róg Maja
ZORBA - Częstochowa
Pańtuła Karol
Róg Maja
Pańtuła KarolRóg MajaZORBA - Częstochowa1, 1 (+1)11, 12
7.Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
EVOLUTION - Kraków
Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION - Kraków3 (+1)132
8.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
9.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
10.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków9 (+1)192

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żelazowski Kamil
Ołubiec Wiktoria
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Ołubiec Wiktoria
Żelazowski KamilOłubiec WiktoriaDANCELOOK - Gliwice6 (+2)261
2.Flak Dominik
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Zontek Ingrid
Flak DominikZontek IngridEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
3.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa10 (+2)2102
4.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
5.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze F (+1)1F3

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
RÓŻA - Olesno
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA - Olesno5 (+1)151
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice9 94
5.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice1 15
6.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice9 (+1)191
2.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa0 02
3.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 13

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Dancers United - WARSZAWA
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United - WARSZAWA8 (+1)182
3.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
4.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 64
5.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków4 45
6.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 86
7.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182
3.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
4.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa8 (+1)184
5.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)125
6.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa1 (+1)116
7.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 47
8.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 28
9.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice5 59
10.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 010
11.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
12.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
13.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice1 1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów10 (+1)1101
2.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)143
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko7 (+1)174
5.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków10 105
6.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice2 26
7.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice0 07
8.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice10 108

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES - Jaworzno12 (+1)1121
2.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)182
3.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa12 (+1)1123
4.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko6 64
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 55
6.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 07
8.Galewicz Marcin
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Galewicz Marcin
Grunwald Monika
Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 (+1)121
2.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze10 (+1)1102
3.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
4.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice2 24
5.Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 05
6.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 47

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)112
3.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Częstochowa
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa1 (+1)115
6.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 16
7.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 07
8.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik1 18
9.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław14 149
10.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice0 010