Puchar Wieczystego

2021-12-12 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin2 21
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa0 02
3.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska4 43
4.Vorona Yaroslav
Denysenko Anastasiia
M-Studio
(Ukraina)
Vorona Yaroslav
Denysenko Anastasiia
Vorona YaroslavDenysenko AnastasiiaM-Studio
(Ukraina)
4
5.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa8 85
6.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Olejarz Szymon
Markwat Milena
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Puchar Wieczystego 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 01
2.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 02
3.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 05
6.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno0 06
7.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice2 27
8.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice4 48
9.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław3 39
10.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno0 010
11.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno0 011
12.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra3 312
13.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź1, 2 1, 213
14.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 014
15.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
16.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa

12-13 (Junior 1) Open ST Puchar Wieczystego 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 02
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 03
4.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 04
5.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 46
7.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 27
8.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 38
9.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 09
10.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice4 410
11.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin1 111
12.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce4 412
13.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 013
14.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
15.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
16.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

12-13 (Junior 1) Open LA Puchar Wieczystego 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01
2.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno4 42
3.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków0 03
4.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Polovskyi Dmytro
Tseyko Sofia
Grand-Dance Lutsk
(Ukraina)
Polovskyi Dmytro
Tseyko Sofia
Polovskyi DmytroTseyko SofiaGrand-Dance Lutsk
(Ukraina)
5
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno1 16
7.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin1 17
8.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 48
9.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 09
10.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 010
11.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice5 511
12.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 112
13.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 013
14.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce4 414
15.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 015
16.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
17.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
18.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) Open ST Puchar Wieczystego 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 01
2.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 02
3.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 05
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 07
8.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 08
9.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 210
11.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa0 011
12.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków7 712
13.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno2 213
14.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 014
15.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno4 415
16.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice7 716
17.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 017
18.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice

14-15 (Junior 2) Open LA Puchar Wieczystego 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 01
2.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 01
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 03
4.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 04
5.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 05
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa5 56
7.Barczyński Wiktor
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Popielewicz Zuzanna
Barczyński WiktorPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska6 67
8.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków0 010
11.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 011
12.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 012
13.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 013
14.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 014
15.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
16.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin
17.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin
18.Polovskyi Dmytro
Tseyko Sofia
Grand-Dance Lutsk
(Ukraina)
Polovskyi Dmytro
Tseyko Sofia
Polovskyi DmytroTseyko SofiaGrand-Dance Lutsk
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Puchar Wieczystego 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 01
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 03
4.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa1 19
10.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 010
11.Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 011
12.Bykovets Denys
Polishchuk Oleksandra
Diamond Elit
(Ukraina)
Bykovets Denys
Polishchuk Oleksandra
Bykovets DenysPolishchuk OleksandraDiamond Elit
(Ukraina)
12
13.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 013
14.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 514
15.Mashyn Danyil
Purdenko Daiana
Diamond Elit
(Ukraina)
Mashyn Danyil
Purdenko Daiana
Mashyn DanyilPurdenko DaianaDiamond Elit
(Ukraina)
15
16.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 016
17.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice1 117
18.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik6 618
19.Śledź Miłosz
Dziób Amelia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Śledź Miłosz
Dziób Amelia
Śledź MiłoszDziób AmeliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 019
20.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław0 020
21.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
RYTM - Żory
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM - Żory9 921
22.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 022
23.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno0 023
24.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały0 024
25.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
26.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA Puchar Wieczystego 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 02
3.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 04
5.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 06
7.Bykovets Denys
Polishchuk Oleksandra
Diamond Elit
(Ukraina)
Bykovets Denys
Polishchuk Oleksandra
Bykovets DenysPolishchuk OleksandraDiamond Elit
(Ukraina)
7
8.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 38
9.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik4 49
10.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław0 011
12.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 012
13.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków5 513
14.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały2 214
15.Mashyn Danyil
Purdenko Daiana
Diamond Elit
(Ukraina)
Mashyn Danyil
Purdenko Daiana
Mashyn DanyilPurdenko DaianaDiamond Elit
(Ukraina)
15
16.Śledź Miłosz
Dziób Amelia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Śledź Miłosz
Dziób Amelia
Śledź MiłoszDziób AmeliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 016
17.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 017
18.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków8 818
19.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków6 619
20.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno0 020
21.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 021
22.Broslakyi Yurii
Overko Marta
Champions Team
(Ukraina)
Broslakyi Yurii
Overko Marta
Broslakyi YuriiOverko MartaChampions Team
(Ukraina)
22
23.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin1 123
24.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
25.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław
26.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno
27.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Puchar Wieczystego 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 04
5.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 36
7.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa1 19
10.Szozda Maciej
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Szozda Maciej
Sobasik Marta
Szozda MaciejSobasik MartaMARGO - Leszno0 010
11.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa7 711
12.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 012
13.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 213
14.Zahrebelnyi Andrii
Porfirova Yekatierina
Diamond Elit
(Ukraina)
Zahrebelnyi Andrii
Porfirova Yekatierina
Zahrebelnyi AndriiPorfirova YekatierinaDiamond Elit
(Ukraina)
14
15.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl
16.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Puchar Wieczystego 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 01
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 02
3.Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 103
4.Borkowski Jan
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Borkowski Jan
Oworuszko Dominika
Borkowski JanOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA8 84
5.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław1 15
6.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków6 68
9.Szozda Maciej
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Szozda Maciej
Sobasik Marta
Szozda MaciejSobasik MartaMARGO - Leszno11 119
10.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
SUKCES - Jaworzno
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaSUKCES - Jaworzno0 010

19+ (Powyżej 18) Open ST Puchar Wieczystego 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 02
3.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 03
4.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków0 05
6.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 86
7.Sorokun Yehor
Pankova Anastasiia
Diamond Elit
(Ukraina)
Sorokun Yehor
Pankova Anastasiia
Sorokun YehorPankova AnastasiiaDiamond Elit
(Ukraina)
7
8.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 48
9.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
10.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
11.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno

19+ (Powyżej 18) Open LA Puchar Wieczystego 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podgajny Dawid
Lassak Wiktoria
M-TEAM - Kraków
Podgajny Dawid
Lassak Wiktoria
Podgajny DawidLassak WiktoriaM-TEAM - Kraków0 01
2.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02
3.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
M-TEAM - Kraków
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaM-TEAM - Kraków0 03
4.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 24
5.Kassin Michał
Szpak Zuzanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Kassin Michał
Szpak Zuzanna
Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk9 95
6.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 06
7.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 07
8.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Semenchenko Mykyta
Miller Anastasia
POLISH CLUB - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Miller Anastasia
Semenchenko MykytaMiller AnastasiaPOLISH CLUB - Warszawa0 09
10.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków6 611
12.Zayats Roman
Koval Valeriya
Champions Team
(Ukraina)
Zayats Roman
Koval Valeriya
Zayats RomanKoval ValeriyaChampions Team
(Ukraina)
12
13.Zdziech Przemysław
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zdziech Przemysław
Gruszczyńska Aleksandra
Zdziech PrzemysławGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 013
14.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 314
15.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 315
16.Kotarba Szymon
Żurawska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Żurawska Katarzyna
Kotarba SzymonŻurawska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 916
17.Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA - Kraków6 617
18.Mróz Łukasz
Jałocha Wiktoria
M-TEAM - Kraków
Mróz Łukasz
Jałocha Wiktoria
Mróz ŁukaszJałocha WiktoriaM-TEAM - Kraków4 418
19.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 619
20.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 020
21.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków2 221
22.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 822
23.Kmita Sebastian
Kozub Anna
Elita
(Albania)
Kmita Sebastian
Kozub Anna
Kmita SebastianKozub AnnaElita
(Albania)
23
24.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 024
25.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4 425
26.Sorokun Yehor
Pankova Anastasiia
Diamond Elit
(Ukraina)
Sorokun Yehor
Pankova Anastasiia
Sorokun YehorPankova AnastasiiaDiamond Elit
(Ukraina)
26
27.Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United - WARSZAWA11 1127
28.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
29.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków