Mistrzostwa Polski Standard

2021-10-23 Dąbrowa Górnicza, RYTM - Żory


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9:00- 9:30, próba parkietu 9:30-9:50, start: 10:00

Eliminacje I Finały


12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków CC1
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin CC2
3.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa CC4
5.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 05
6.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 07
8.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 28
9.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 09
10.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 410
11.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały6 611
12.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 312
13.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Dancers United - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaDancers United - WARSZAWA2 213
14.Niezgoda Edward
Leszczyńska Nina
FALA SOPOT
Niezgoda Edward
Leszczyńska Nina
Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT1 114
15.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 015
16.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno2 216
17.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica5 516
18.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa2 218
19.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice2 219
20.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 220
21.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 520
22.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 122

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB3
4.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 04
5.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa BB6
7.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES - Jaworzno5 58
9.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 011
12.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 412
13.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 013
14.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa0 013
15.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 015
16.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaDANCECLUB - Szczecin4 416
17.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków4 417
18.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa4 417
19.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 019
20.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 019
21.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 021
22.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 121
23.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa2 223
24.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno3 324
25.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin4 425
26.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 026
27.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice1 127
28.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 428

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-12:50, start: 13:00

Eliminacje I Finały


16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
GRACJA - Krosno
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA - Krosno SS2
3.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice SS4
5.Mielczarek Adrian
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Nowak Daria
Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 28
9.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 010
11.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 011
13.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa5 513
14.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów1 113
15.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl0 015
16.Szozda Maciej
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Szozda Maciej
Sobasik Marta
Szozda MaciejSobasik MartaMARGO - Leszno0 016

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA AA1
2.Jabłoński Adam
Drożyner Paulina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Drożyner Paulina
Jabłoński AdamDrożyner PaulinaKADRYL - Białystok9 92
3.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław5 53
4.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FRED ASTAIRE - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFRED ASTAIRE - Poznań3 34
5.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków3 35
6.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań2 26
7.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 37

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 51
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk2 22
3.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
4.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław12 124
5.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 36
7.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 17
8.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia7 78
9.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły2 28
10.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 08
11.Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA - Zielona Góra5 511
12.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 012
13.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 013

50+ (Senior 3) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź14 141
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław12 122
3.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 43
4.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 05
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice5 56
7.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów3 38
9.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 19
10.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław13 1310
11.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 511
12.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin5 512
13.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 313
14.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard5 514
15.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 415
16.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 216
17.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól1 116
18.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław0 018
19.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 219

60+ (Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów1 12
3.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice9 93
4.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź5 54
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław1 17

 

BLOK 3, rejestracja (godz.) 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-15:50, start: 16:00

Eliminacje: 1/8 I 1/4 - Młodzież, 1/8 - Dorośli


16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 33

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 01
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków SS2
3.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin SS5
6.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa SS6
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra AA8
9.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 010
11.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów AA11
12.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 012
13.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław AA13
14.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 014
15.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra2 215
16.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 016
17.Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostrychniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 017
18.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 017
19.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice0 019
20.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 520
21.Dobersztyn Juliusz
Malinowska Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Malinowska Natalia
Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB - Szczecin1 121
22.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław9 921
23.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin11 1123
24.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław0 023
25.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 025
26.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław5 526
27.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ1 127
28.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik4 428
29.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria8 829
30.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno6 630
31.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 031
32.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
RYTM - Żory
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM - Żory6 632
33.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory1 133

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02
3.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 05
6.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 06
7.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 27
8.Śledź Karol
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Rodo Zofia
Śledź KarolRodo ZofiaDUET - Warszawa SS8
9.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 29
10.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 09
11.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno SS11
12.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 012
13.Gembara Oskar
Żegalski Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Żegalski Alicja
Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 814
15.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 015
16.Frach Dominik
Semenova Ekaterina
ZORBA - Częstochowa
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA - Częstochowa0 016
17.Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 017
18.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 017
19.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 019
20.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 019
21.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 021
22.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 021
23.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków0 023
24.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 023
25.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 025
26.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 226
27.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 027
28.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław2 228
29.Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK - Kraków9 929
30.Sambor Jakub
Kapusta Natalia
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Kapusta Natalia
Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA - Wrocław11 1129
31.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno3 329
32.Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
DUET - Warszawa
Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaDUET - Warszawa13 1332
33.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin3 332
34.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze13 1334
35.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 035
36.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 036
37.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 336
38.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
39.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin

 

BLOK 4, rejestracja Rejestracja par zawodowych: 16.00-17.00, próba parkietu 17:30 - 17:50, start: 18:00

1/2, Finał - Młodzież, 1/4,1/2,Finał – Dorośli, Finał - Zawodowcy


19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Polski Zawodowców 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
STEP AND SWING
Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraSTEP AND SWING0 01
2.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 03
4.Kiszteliński Marcin
Kowalczyk Dominika
ZORBA - Częstochowa
Kiszteliński Marcin
Kowalczyk Dominika
Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA - Częstochowa8 84