Mistrzostwa Klas A, B i C

2021-03-13 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 8:45 - 9:30, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: 10:00

16+ (Powyżej 15) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
2.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
4.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów
5.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
6.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
7.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
8.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola

16+ (Powyżej 15) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin
2.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
3.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
4.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
5.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
6.Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
Protasiewicz PiotrOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
7.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

16+ (Powyżej 15) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
2.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
3.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
4.Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
5.Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
6.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
7.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
8.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

 

BLOK 2, rejestracja 14:15 - 15:00, próba parkietu 14:15 - 15:00, start: 15:30

16+ (Powyżej 15) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin
2.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
3.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski
4.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
5.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice
6.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów
7.Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław
8.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
9.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski

16+ (Powyżej 15) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
4.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
5.Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
Protasiewicz PiotrOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław

16+ (Powyżej 15) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
3.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
4.Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław
5.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
6.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
7.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
9.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA