V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

2020-09-27 Czeladź, AKCENT - Będzin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

ZG PTT wprowadza tymczasową możliwość zdobywania punktów PREMIUM przez
tancerzy (konkurencje Solo Dance) i pary klas F, E, D, C, B, A wg następującego klucza:
-70 procent uczestniczących w rywalizacji par/tancerzy otrzymuje punkt PREMIUM. ( Liczbę zaokrąglamy zawsze na korzyść par)
-Dodatkowo o kolejne PREMIUM –pary rywalizują wg dotychczasowych zasad Systemu Premium

Bardzo prosimy UWAŻNIE przeczytać cały regulamin turnieju oraz informacje (procedura COVID-19 - PUNKT 23 REGULAMINU).

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo każdy z Państwa, kto będzie chciał wejść na halę będzie miał zmierzoną temperaturę i będzie zobowiązany do dostarczenia podpisanych stosownych oświadczeń - treści oświadczeń na końcu regulaminu.

W związku z tym, że widownia może być wypełniona w 50% zalecamy, by na jednego uczestnika turnieju przypadał - 1 opiekun.

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:15, próba parkietu 8:00-8:45, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrząstek Marta
Kulików Szymon
WIR - Mysłowice
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek MartaKulików SzymonWIR - Mysłowice
2.Codogni Borys
Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Codogni Borys
Włodarz Eliza
Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
4.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM Ornontowice
5.Tolarz Filip
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Lizak Anna
Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała
2.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Hodór JuliaHodór JuliaAKCENT - Będzin

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Cybulska NataliaCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Kmiecik Gabriela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik GabrielaKmiecik GabrielaST Iluzja Trzebinia
4.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Sega Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega OliwiaSega OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
6.Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Sokotun IvanaSokotun IvanaAKCENT - Będzin
7.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin
9.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
3.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia
4.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin
5.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice
6.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
MAESTRO - Opole
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO - Opole
4.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa
2.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków
3.Leśniak Wojciech
Graca Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Graca Antonina
Leśniak WojciechGraca AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryjewska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Bryjewska AmeliaBryjewska AmeliaEVOLUTION - Kraków
2.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin
3.Chermianinova Tetiana
EVOLUTION - Kraków
Chermianinova TetianaChermianinova TetianaEVOLUTION - Kraków
4.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia
6.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin
7.Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Nieć MajaNieć MajaEVOLUTION - Kraków
8.Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Pachla MariaPachla MariaAKCENT - Będzin
9.Tucholska Nina
EVOLUTION - Kraków
Tucholska NinaTucholska NinaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice
2.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
3.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole
3.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała

 

BLOK 3, rejestracja 14:45-15:30, próba parkietu 15:00-15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko
3.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko
2.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice
3.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin
4.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko
5.Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA - Radomsko
6.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Terlikowska Maja
Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała

 

BLOK 4, rejestracja 18:15-19:00, próba parkietu 18:30-19:15, start: 19:30

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
3.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice
4.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
5.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków
6.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko
7.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko
4.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
5.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice
3.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
5.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno
6.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
2.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice
3.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
4.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice
5.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
4.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice
5.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
8.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
4.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
5.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
4.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
5.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
2.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
7.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin