CeA Challenge Cup Puchar

2021-03-06 Wieliczka, Folwark Zalesie, Cor et Animus


UWAGA

Ze względu na ograniczenia sanitarne ilości startujących uczestników rejestracja przez CBD jest zamknięta. Zgłoszenia zawodników są jeszcze możliwe wyłącznie mailowo do organizatora: mag.magic@interia.eu

Zgłoszenia opiekunów i trenerów: mag.magic@interia.eu wg wzoru: data turnieju, nazwisko i imię uczestnika, klub (nazwa wg CBD), nazwisko i imię opiekuna/trenera.

Strona FB CeA Challenge Cup
https://www.facebook.com/CeA-Challenge-Cup-101007425165586

BLOK 1, rejestracja 7.30-8.30, próba parkietu 8.30-8.55, start: 9.00

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gałaj DominikaGałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów
3.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec
4.Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Michta AmeliaMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Soja Urszula
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Soja UrszulaSoja UrszulaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
3.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
3.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
5.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
3.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków
5.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.30-11.55, start: 12.00

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków
2.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia
3.Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
4.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów
5.Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

25-29 (Pre-Senior) Open ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław

30+ (Senior 1) E+F ST 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
2.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
2.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia
3.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
4.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
Gniadek-Zając GrzegorzStec MartaBAWINEK - Kraków
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław
5.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań
2.Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
Gniadek-Zając GrzegorzStec MartaBAWINEK - Kraków
3.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław
5.Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
Markowski WojciechDamasevich NataliaBLACK DANCE - Gdańsk
6.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) E+F ST 3T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
3.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice
4.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork
5.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW
6.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
4.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów
5.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork
6.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno
7.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW
8.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice
2.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków
3.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice
5.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice
6.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice
7.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
8.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice
9.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
3.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra
6.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
7.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
8.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała
9.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA - Częstochowa

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin
5.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
7.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA
4.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia

50+ (Senior 3) E+F ST 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce
4.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard
5.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło
3.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice
4.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard
5.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra
3.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
4.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
5.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło
6.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice
7.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków
2.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów
5.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
MGOKIR
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaMGOKIR
6.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło
7.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Częstochowa
8.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
MGOKIR
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaMGOKIR
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
5.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
2.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
4.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

50+ (Senior 3) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
3.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
9.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra

60+ (Senior 4) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Częstochowa

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia
2.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) Open LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice

30+ (Senior 1) E+F LA 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
3.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
3.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia
4.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin
5.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia
5.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów
3.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
4.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice
5.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

30+ (Senior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
Markowski WojciechDamasevich NataliaBLACK DANCE - Gdańsk
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice
4.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) E+F LA 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW
2.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork
4.Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
5.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice
2.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW
3.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra
5.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce
6.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork
7.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno
8.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice
2.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice
3.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów
4.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice
5.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań
6.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
4.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA - Częstochowa
6.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
7.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło
2.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice
3.Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
3.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków
2.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów
3.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło
4.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
3.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra

50+ (Senior 3) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
4.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
5.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
6.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

60+ (Senior 4) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-18.55, start: 19.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
5.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
7.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
8.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
9.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
10.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków
11.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
5.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
6.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
7.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
8.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
9.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO - Gdynia
2.Charchut Maksymilian
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Grucela Maja
Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL - Rzeszów
3.Chlebus Adam
Polak Zuzanna
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Polak Zuzanna
Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING Żywiec-Kuków
4.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
5.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków
6.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia
7.Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów
8.Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
9.Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
10.Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
11.Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
SWING Żywiec-Kuków
Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING Żywiec-Kuków
12.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
13.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów
14.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów
15.Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO - Gdynia
2.Chlebus Adam
Polak Zuzanna
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Polak Zuzanna
Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING Żywiec-Kuków
3.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
4.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia
5.Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów
6.Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
Korcyl JanKrzeszowiak JoannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław
8.Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
9.Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
SWING Żywiec-Kuków
Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING Żywiec-Kuków
10.Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
11.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
12.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
13.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów
14.Supiński Maciej
Przeżywalska Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Supiński Maciej
Przeżywalska Beata
Supiński MaciejPrzeżywalska BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków
15.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków
16.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów
17.Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola
2.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia
3.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
4.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski
6.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław
8.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola
2.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia
3.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
4.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków
6.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski
7.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
8.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów
9.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia
2.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory
3.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
4.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United - WARSZAWA
6.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
7.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
8.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
9.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
10.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów
11.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burnagiel Filip
Dutka Roksana
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Dutka Roksana
Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS - Nowy Sącz
2.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia
3.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
5.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
6.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
7.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów
8.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
9.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
10.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
11.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków
4.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków
7.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
8.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
2.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl
4.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno