CeA Challenge Cup Puchar

2021-03-06 Wieliczka, Folwark Zalesie, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

Transmisja on-line. Udostępniamy linki do transmisji on-line Cea Challenge Cup Puchar w dniu 6 marca. W opisie każdego bloku znajdziecie aktualny program. Linki znajdziecie na stronie FB CeA Challenge Cup.https://www.facebook.com/CeA-Challenge-Cup-101007425165586


W zakładce informacje umieszczone są obowiązujące zasady organizacyjne obowiązujące podczas turnieju wraz z oświadczeniami COVID-19 do wypełnienia.

Listy opiekunów, trenerów i uczestników zostały zamknięte. Na turniej będą wpuszczane wyłącznie osoby znajdujące się na listach startowych lub posiadające mailowe potwierdzenie od organizatora..

UWAGA; zmieniona godzina rozpoczęcia bloku II w sobotę na godzinę 11:00.

Strona FB CeA Challenge Cup
https://www.facebook.com/CeA-Challenge-Cup-101007425165586

BLOK 1, rejestracja 7.30-8.30, próba parkietu 8.30-8.55, start: 9.00

12-15 (Junior 1 + Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kuwerska IgaKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)121
2.Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Michta AmeliaMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
3.Soja Urszula
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Soja UrszulaSoja UrszulaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 24
5.Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gałaj DominikaGałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)131
2.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 12
3.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 (+1)131
2.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków3 (+1)132
3.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 03
4.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków1 14
5.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 (+1)131
2.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków4 (+1)142
3.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 03
4.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków2 24
5.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów1 13

 

BLOK 2, rejestracja 9.30-10.30, próba parkietu 10.30-10.55, start: 11.00

UWAGA; zmieniona godzina rozpoczęcia bloku II w sobotę na godzinę 11:00.


25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)112
3.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia1 13
4.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05

25-29 (Pre-Senior) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów2
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus3
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław4

30+ (Senior 1) E+F ST 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1
2.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin2

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 33
4.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin0 04

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia2 23
4.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia2 (+1)121
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 (+1)112
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 23
4.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin5 54

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
Gniadek-Zając GrzegorzStec MartaBAWINEK - Kraków5 53
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin0 04
5.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław0 05

30+ (Senior 1) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
Markowski WojciechDamasevich NataliaBLACK DANCE - Gdańsk2
3.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia3
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Stec Marta
Gniadek-Zając GrzegorzStec MartaBAWINEK - Kraków4
5.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław5

40+ (Senior 2) E+F ST 3T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1
2.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice2
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW3
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość4
5.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5
6.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork6

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 34
5.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05
6.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork0 07

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)141
2.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice1 (+1)113
4.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów3 35
6.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice3 36
7.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 17
8.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 08
9.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań2 28

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA - Częstochowa1 (+1)111
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 (+1)132
3.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin5 (+1)153
4.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)114
5.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 55
6.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 46
7.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia5 57
8.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 09

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia2 (+1)121
2.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA4 (+1)143
4.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce1 15
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin0 06
7.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 02
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA4 43

40+ (Senior 2) Open ST 0

50+ (Senior 3) E+F ST 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1
2.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard2
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce3
4.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4
5.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW5

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)121
2.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice2 (+1)122
3.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW0 04
5.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło3 35

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce5 (+1)153
4.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin4 44
5.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 15
6.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło3 36
7.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4 47

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice C (+1)1C3
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
MGOKIR
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaMGOKIR0 05
6.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Częstochowa7 76
7.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło0 08

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń5 (+1)151
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce1 (+1)112
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 63
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04
5.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
MGOKIR
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaMGOKIR

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia3 (+1)131
2.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń6 (+1)162
3.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 64

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 03
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 04

50+ (Senior 3) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia1
2.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2
3.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica4
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6
7.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów7
8.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów8

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia2 (+1)121
2.Leja Bartosz
Bukała Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Bukała Magdalena
Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL - Rzeszów0 02

25-29 (Pre-Senior) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów1
2.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice2
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus3

30+ (Senior 1) E+F LA 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1
2.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków2
3.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin3

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia3 (+1)131
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków0 03
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno4 44
5.Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
ISKRA - Świdwin
Stachurski Władysław
Stachurska Barbara
Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA - Świdwin0 05

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D2
3.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia3 33
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice2 24
5.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 03
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice0 03
4.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 04

30+ (Senior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natalia
Markowski WojciechDamasevich NataliaBLACK DANCE - Gdańsk1
2.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia2
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice3
4.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus4

40+ (Senior 2) E+F LA 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice1
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork3
4.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW4
5.Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 (+1)113
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno E (+1)1E4
5.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork0 05
6.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW0 07
8.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 18

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice2 (+1)122
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań2 23
4.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice0 04
5.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice0 05

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia2 (+1)121
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia7 (+1)172
3.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+1)163
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 44
5.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA - Częstochowa7 75
6.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 16

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia6 (+1)162
3.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 64
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 55
6.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia3 36
7.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin0 07

40+ (Senior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Skiba Sławomir
Borkowicz Beata
Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02
3.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)131
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów3 32
3.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin2 23

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra7 (+1)171
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków0 03
4.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło0 04
5.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
AKSEL - Rzeszów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL - Rzeszów0 05

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 (+1)151
2.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra7 72
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 63

50+ (Senior 3) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1
2.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia2
3.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
6.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

60+ (Senior 4) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-18.55, start: 19.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce5 (+1)151
2.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 (+1)135
6.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 (+1)136
7.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 07
8.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 07
9.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków2 29
10.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 010
11.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
12.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 011
13.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 013

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków5 (+1)153
4.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 (+1)134
5.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)135
6.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 26
7.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 07
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 18
10.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 010
11.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 011

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Charchut Maksymilian
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Grucela Maja
Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków2 (+1)122
3.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik4 (+1)145
6.Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
SWING Żywiec-Kuków
Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING Żywiec-Kuków1 (+1)116
7.Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL - Rzeszów3 (+1)137
8.Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka0 08
9.Chlebus Adam
Polak Zuzanna
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Polak Zuzanna
Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING Żywiec-Kuków1 19
10.Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 110
11.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów3 311
12.Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Masłowski Maciej
Gołda Adrianna
Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 013
14.Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO - Gdynia0 014
15.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia1 115

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)121
2.Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza E (+1)1E2
3.Chlebus Adam
Polak Zuzanna
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Polak Zuzanna
Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)123
4.Supiński Maciej
Przeżywalska Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Supiński Maciej
Przeżywalska Beata
Supiński MaciejPrzeżywalska BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)114
5.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów3 (+1)135
6.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik4 (+1)146
7.Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
SWING Żywiec-Kuków
Piotrowski Maciej
Zbylut Laura
Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING Żywiec-Kuków1 (+1)117
8.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno1 (+1)118
9.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław3 39
10.Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Porada Małgorzata
Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL - Rzeszów1 110
11.Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Kupiec Fabiana
Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka0 011
12.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków4 412
13.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów4 413
14.Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Sieńko Aniela
Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów0 014
15.Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Górecka Dorota
Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO - Gdynia0 015
16.Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
Korcyl JanKrzeszowiak JoannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 016
17.Geratowski Michał
Geratowska Alicja
TANGO - Gdynia
Geratowski Michał
Geratowska Alicja
Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO - Gdynia2 217

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
3.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów6 (+1)164
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)135
6.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 36
7.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 47
8.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola4 48
9.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław0 09
10.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 010

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Kaźmierczak Piotr
Masiak Aleksandra
Dancebook Warszawa
Kaźmierczak Piotr
Masiak Aleksandra
Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa6 (+1)163
4.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno2 (+1)124
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)135
6.Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)156
7.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków2 27
8.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola3 38
9.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów6 69
10.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów3 310
11.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 111
12.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 011
13.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 413

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)171
2.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 (+1)112
3.Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United - WARSZAWA6 (+1)163
4.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory7 (+1)175
6.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)116
7.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno6 67
8.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków2 28
9.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec1 18
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl5 510
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 011
12.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 412
13.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 013

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów7 (+1)171
2.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+1)142
3.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl6 (+1)163
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków3 (+1)134
5.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)175
6.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno6 (+1)166
7.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec5 57
8.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin0 09
10.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 410
11.Burnagiel Filip
Dutka Roksana
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Dutka Roksana
Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS - Nowy Sącz1 111
12.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów2 212

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków2 (+1)123
4.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów1 15
6.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 07
8.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 17

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)181
2.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków3 33
4.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl7 74
5.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05