Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020

2020-03-08 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana programu turnieju
Blok I rozpoczęcie 10.30
BLOK II rozpoczęcie 12.30
Pary, które z różnych powodów nie mogły zarejestrować się na turniej w terminie, proszę o zgłoszenie sms: 603 605 525, mail: lider_lublin@op.pl

BLOK 1, rejestracja 9.30-10.00, próba parkietu 10.00-10.15, start: 10.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART - Lublin5 (+2)251
2.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+2)232
3.Mitura Kacper
Zielińska Hanna
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Zielińska Hanna
Mitura KacperZielińska HannaLIDER - Lublin4 (+2)242
4.Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER - Lublin1 (+1)113
5.Sobiczewski Oskar
Czerkies Wiktoria
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Sobiczewski Oskar
Czerkies Wiktoria
Sobiczewski OskarCzerkies WiktoriaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)123
6.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski3 (+2)231
2.Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+2)242
3.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość5 5
4.Smoliński Karol
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Barczyńska Maja
Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER - Lublin2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm0 03
4.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm E (+1)1E2
3.Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
4.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm E (+1)1E4
5.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm1 (+1)115
6.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość1 (+1)116
7.Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK - Lublin1 17
8.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin0 08
9.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 08
10.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 210
11.Tatara Franciszek
Choińska Oliwia
TAKT - Chełm
Tatara Franciszek
Choińska Oliwia
Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT - Chełm0 010

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)141
2.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce3 (+1)132
3.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski E (+1)1E3
4.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)124
5.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm1 15
6.Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin1 16
7.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 17
8.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 08
9.Wójcik Dominik
Wilczyńska Agnieszka
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Wilczyńska Agnieszka
Wójcik DominikWilczyńska AgnieszkaTAKT - Chełm0 09
10.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 010

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.15, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec8 (+2)281
2.Samul Zofia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Samul ZofiaSamul ZofiaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+2)252
3.Domańska Adrianna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)123
4.Pastuszak Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Pastuszak AleksandraPastuszak AleksandraTOP - ART - Lublin2 (-1)-12

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz MagdalenaMagdziarz MagdalenaTOP - ART - Lublin6 (+2)261
2.Mokrzycka Julia
RYTM - Chełm
Mokrzycka JuliaMokrzycka JuliaRYTM - Chełm2 (+2)221
3.Czyżo Alicja
TOP - ART - Lublin
Czyżo AlicjaCzyżo AlicjaTOP - ART - Lublin5 (+2)252
4.Kamińska Roksana
RYTM - Chełm
Kamińska RoksanaKamińska RoksanaRYTM - Chełm2 (+2)222
5.Czmuda Angelika
RYTM - Chełm
Czmuda AngelikaCzmuda AngelikaRYTM - Chełm1 (+1)113
6.Dyjak Julia
BALLROOM - Lublin
Dyjak JuliaDyjak JuliaBALLROOM - Lublin3 (+1)133
7.Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Jędruszczak PatrycjaJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski F (+2)2F1
2.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm F (+2)2F1
3.Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
4.Barczuk Szymon
Świerżewska Alicja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Barczuk Szymon
Świerżewska Alicja
Barczuk SzymonŚwierżewska AlicjaART OVO - Międzyrzec Podlaski3 (+2)232
5.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin3 (+2)232
6.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin2 (+1)123
7.Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA - Zamość3 (+1)133
8.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)133
9.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)123
10.Piłat Tomasz
Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Piłat Tomasz
Kawalec Hanna
Piłat TomaszKawalec HannaMYKA - Zamość4 (+1)143

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin4 (+1)141
2.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin1 13
4.Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 14

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski F (+2)2F1
2.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm9 (+2)292
3.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin4 (+1)143

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin D (+1)1D1
2.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 (+1)142
3.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin6 (+1)164
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 35
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 06
7.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 27
8.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm0 07
9.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 19

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)141
2.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)142
3.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
4.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin E (+1)1E4
5.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm4 45
6.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm1 16
7.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom E (+1)1E1
2.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin E (+1)1E2
3.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm4 (+1)143
4.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg3 34
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 05
6.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)121
2.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 53
4.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin2 24

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin D (+1)1D1
2.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin6 (+1)162
3.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski6 (+1)163
4.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)124
5.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin2 25
6.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin1 16
7.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg3 37
8.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin0 08