Karnawałowy Mini Pląs 2020

2020-01-19 Kraków, PLĄS - Kraków


BLOK 1, rejestracja 9:15 – 9:55, próba parkietu 10:00 –10:30, start: 10:30

duety BRĄZ - 9 par; solo BRĄZ - 19duety SREBRO - 2 pary; solo SREBRO - 9splo ZŁOTO - 1


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Duda Ignacy
Kondek Emilia
PERFECT DANCE - Kraków
Duda Ignacy
Kondek Emilia
Duda IgnacyKondek EmiliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Dukat Szymon
Pańczuk Julia
EVOLUTION - Kraków
Dukat Szymon
Pańczuk Julia
Dukat SzymonPańczuk JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
TAKT - Kraków
Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
Gmyrek AlanDargacz AntoninaTAKT - Kraków
4.Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
Grzanka KrzysztofSierant MajaPERFECT DANCE - Kraków
5.Jabłoński Aleksander
Gorzałczana Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Jabłoński Aleksander
Gorzałczana Lena
Jabłoński AleksanderGorzałczana LenaPERFECT DANCE - Kraków
6.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
7.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
Kotula BronisławSmarzyńska NataliaSTTS Kraków
8.Licak Jan
Mazur Martyna
TAKT - Kraków
Licak Jan
Mazur Martyna
Licak JanMazur MartynaTAKT - Kraków
9.Mulet Borys
Chłosta Michalina
PERFECT DANCE - Kraków
Mulet Borys
Chłosta Michalina
Mulet BorysChłosta MichalinaPERFECT DANCE - Kraków
10.Mędrek Maciej
Bylica Iga
PERFECT DANCE - Kraków
Mędrek Maciej
Bylica Iga
Mędrek MaciejBylica IgaPERFECT DANCE - Kraków
11.Niedziela Oliwier
Pach Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Niedziela Oliwier
Pach Lena
Niedziela OliwierPach LenaPERFECT DANCE - Kraków
12.Nowak Igor
Kulawik Nikola
PERFECT DANCE - Kraków
Nowak Igor
Kulawik Nikola
Nowak IgorKulawik NikolaPERFECT DANCE - Kraków
13.Rogowski Igor
Tkacz Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Rogowski Igor
Tkacz Hanna
Rogowski IgorTkacz HannaPERFECT DANCE - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
Tchoń KsaweryMaziarz LenaSzT eMiKa - Tarnów

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 – 12:30, próba parkietu 12:30 – 13:00, start: 13:00

duety BRĄZ - 6 par; solo BRĄZ - 10duety SREBRO - 2 pary; solo - 22duety ZŁOTO - 2 pary; solo SŁOTO - 18


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Filip
Czubek Julia
SKT Regis
Bienias Filip
Czubek Julia
Bienias FilipCzubek JuliaSKT Regis
2.Bogusz Adam
Czernek Zuzanna
PERFECT DANCE - Kraków
Bogusz Adam
Czernek Zuzanna
Bogusz AdamCzernek ZuzannaPERFECT DANCE - Kraków
3.Cepil Wiktor
Czerwiec Gabrysia
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Czerwiec Gabrysia
Cepil WiktorCzerwiec GabrysiaEVOLUTION - Kraków
4.Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
FANTAZJA - Kraków
Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
Gromadzki SzymonBoryło - Osowska LiwiaFANTAZJA - Kraków
5.Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
ST IMPRESJA Kęty
Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty
6.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaDANCE POINT Kraków
7.Kisiel Adam
Strona Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Kisiel Adam
Strona Maja
Kisiel AdamStrona MajaPERFECT DANCE - Kraków
8.Kucharski Adam
Kubańda Lena
SWING Żywiec-Kuków
Kucharski Adam
Kubańda Lena
Kucharski AdamKubańda LenaSWING Żywiec-Kuków
9.Ludwin Stanisław
Basista Lena
SHOW DANCE Gorlice
Ludwin Stanisław
Basista Lena
Ludwin StanisławBasista LenaSHOW DANCE Gorlice
10.Musiał Maksymilian
Uchańska Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Musiał Maksymilian
Uchańska Aleksandra
Musiał MaksymilianUchańska AleksandraDANCE POINT Kraków
11.Szarga Hugo
Mucha Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Szarga Hugo
Mucha Natalia
Szarga HugoMucha NataliaPERFECT DANCE - Kraków
12.Tarnawa-Zajączkowski Antoni
Świerczyńska Teresa
DANCE POINT Kraków
Tarnawa-Zajączkowski Antoni
Świerczyńska Teresa
Tarnawa-Zajączkowski AntoniŚwierczyńska TeresaDANCE POINT Kraków
13.Wis Gabriel
Kapcia Weronika
PERFECT DANCE - Kraków
Wis Gabriel
Kapcia Weronika
Wis GabrielKapcia WeronikaPERFECT DANCE - Kraków
14.Zabłocki Olaf
Puła Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Olaf
Puła Hanna
Zabłocki OlafPuła HannaPERFECT DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Szulc Justyna
Bobak NikodemSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków
2.Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
Bogdanowicz AntoniAdamiec JuliaST FLASH DUO - Kraków
3.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
4.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
5.Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
Hola MarcinŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
6.Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
ST IMPRESJA Kęty
Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
Kozłowski KsaweryStwora JowitaST IMPRESJA Kęty
7.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
8.Szostak Karol
Plewniak Maria
ST IMPRESJA Kęty
Szostak Karol
Plewniak Maria
Szostak KarolPlewniak MariaST IMPRESJA Kęty
9.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
10.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
11.Mąka Piotr
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Jagoda Julia
Mąka PiotrJagoda JuliaPLĄS - Kraków
12.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
ST IMPRESJA Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraST IMPRESJA Kęty
2.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 – 16:15, próba parkietu 16:15 - 16:45, start: 17:00

10-11 BRĄZ duety - 2 pary; solo - 4 SREBRO duety - 1para; solo - 5 ZŁOTO solo - 1212-13 BRĄZ solo - 4 SREBRO solo - 1 ZŁOTO solo - 6


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kapera Tomasz
Latocha Nina
DANCE POINT Kraków
Kapera Tomasz
Latocha Nina
Kapera TomaszLatocha NinaDANCE POINT Kraków
2.Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
SHOW DANCE Gorlice
Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Ludwin FranciszekBartuś MartynaSHOW DANCE Gorlice
3.Lupa Antoni
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Lupa Antoni
Kapera Amelia
Lupa AntoniKapera AmeliaTAKT - Kraków
4.Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
SHOW DANCE Gorlice
Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
Matula BartoszBartuś AleksandraSHOW DANCE Gorlice
5.Pałac Jakub
Ciszewska Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Pałac Jakub
Ciszewska Maja
Pałac JakubCiszewska MajaPERFECT DANCE - Kraków
6.Pęczek Aleksander
Piwińska Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Pęczek Aleksander
Piwińska Oliwia
Pęczek AleksanderPiwińska OliwiaPERFECT DANCE - Kraków
7.Rogóż Karol
Stal Milena
THOMAS DANCE - Kraków
Rogóż Karol
Stal Milena
Rogóż KarolStal MilenaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
9.Wójcik Patryk
Wójcik Gabriela
SHOW DANCE Gorlice
Wójcik Patryk
Wójcik Gabriela
Wójcik PatrykWójcik GabrielaSHOW DANCE Gorlice

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
2.Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
AMAZING DANCE STUDIO
Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Katarzyński OskarKuc ŁucjaAMAZING DANCE STUDIO
3.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
AMAZING DANCE STUDIO
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaAMAZING DANCE STUDIO
4.Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
Kuś BartłomiejTancinco EmiliaSTTS Kraków
5.Niedziela Robert
Kruk Antonina
SHOW DANCE Gorlice
Niedziela Robert
Kruk Antonina
Niedziela RobertKruk AntoninaSHOW DANCE Gorlice
6.Bryg Dawid
Dudek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Bryg Dawid
Dudek Kinga
Bryg DawidDudek KingaSzT eMiKa - Tarnów
7.Brzęcki Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Brzęcki Marek
Pater Liliana
Brzęcki MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów
8.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
9.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków
10.Górowski Nataniel
Gurowska Nel
SzT eMiKa - Tarnów
Górowski Nataniel
Gurowska Nel
Górowski NatanielGurowska NelSzT eMiKa - Tarnów
11.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
12.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
13.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
14.Sztorc Kacper
Załęska Emilia
LATINO - Żabno
Sztorc Kacper
Załęska Emilia
Sztorc KacperZałęska EmiliaLATINO - Żabno
15.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów
16.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
4.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia
5.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
6.Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
Ślęczka FilipSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
7.Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
Adamczyk FilipSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
8.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis Bochnia
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis Bochnia
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis Bochnia
3.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis Bochnia
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia
4.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis Bochnia
5.Tekieli Kacper
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO
6.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaAMAZING DANCE STUDIO
7.Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
Limanowski OliwierTokarz RóżaSzT eMiKa - Tarnów
8.Zych Antoni
Stachura Wiktoria
LATINO - Żabno
Zych Antoni
Stachura Wiktoria
Zych AntoniStachura WiktoriaLATINO - Żabno

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Horbal Filip
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Stelmasińska Iga
Horbal FilipStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
2.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis Bochnia
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia
3.Serafin Konrad
Słapa Krystyna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Słapa Krystyna
Serafin KonradSłapa KrystynaST FLASH DUO - Kraków
4.Łusiak Adam
Ubas Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Łusiak Adam
Ubas Kamila
Łusiak AdamUbas KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kuska Arkadiusz
Chmielarz Izabela
SKT Regis
Kuska Arkadiusz
Chmielarz Izabela
Kuska ArkadiuszChmielarz IzabelaSKT Regis
2.Wiaderny Jakub
Brennam Kinga
SKT Regis
Wiaderny Jakub
Brennam Kinga
Wiaderny JakubBrennam KingaSKT Regis

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
SHOW DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
Figura MikołajMazur GabrielaSHOW DANCE Gorlice
2.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
3.Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
SHOW DANCE Gorlice
Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Laskowski WiktorPietrusza NataliaSHOW DANCE Gorlice
4.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
SHOW DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaSHOW DANCE Gorlice
2.Kijek Filip
Stanula Kornelia
SHOW DANCE Gorlice
Kijek Filip
Stanula Kornelia
Kijek FilipStanula KorneliaSHOW DANCE Gorlice