Mikołajowy OTTT

2020-11-28 Wieliczka, Grajów 150, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA: Zmiana godziny rozpoczęcia bloku 4. Start godzina 18:00.

Turniej bez udziału publiczności. Zgłoszenia opiekunów i trenerów do dnia 25 listopada na adres: mag.magic@interia.eu wg wzoru: data turnieju, nazwisko i imię uczestnika, klub (nazwa wg CBD), nazwisko i imię opiekuna/trenera. Oświadczenia COVID do pobrania z zakładki „informacje”. Wypełnione oświadczenie należy złożyć przy rejestracji. Numery startowe zwrotne – numery nie zwrócone traktujemy jako sprzedane w kwocie 50,- zł, a uzyskane środki przeznaczamy na Klub Taneczny osób z zespołem Downa.

BLOK 1, rejestracja 7:30 – 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:55, start: 9:00

Kategorie Solo Dance do 11 lat zostaną rozdzielone na kategorie do 9 lat (polka) i 10-11 lat (jive) pod warunkiem zgłoszenia minimum 4 solistek w każdej z tych kategorii.


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
2.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
3.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
4.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec10 (+2)2101
2.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
3.Pasieka Julia
AKSEL - Rzeszów
Pasieka JuliaPasieka JuliaAKSEL - Rzeszów12 Pasieka Julia - G (+2)212Pasieka Julia - G1
4.Podsiadlik Jagoda
AKSEL - Rzeszów
Podsiadlik JagodaPodsiadlik JagodaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
5.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec11 (+2)2111
6.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)152
7.Chudy Paulina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Chudy PaulinaChudy PaulinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
8.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn3 (+1)132
9.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
10.Lypchanska Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Lypchanska AnnaLypchanska AnnaSAKUN DANCE - Wrocław1 (+1)112

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
2.Shuka Eliza
SAKUN DANCE - Wrocław
Shuka ElizaShuka ElizaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+2)231
3.Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sytoń MagdalenaSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+2)222
4.Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Tetela HelenaTetela HelenaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
5.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
6.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
7.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
8.Michalska Urszula
STTS Kraków
Michalska UrszulaMichalska UrszulaSTTS Kraków1 (+1)113

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pastuła Emilia
AKSEL - Rzeszów
Pastuła EmiliaPastuła EmiliaAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
2.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów12 Porębny Aleksandra - G (+2)212Porębny Aleksandra - G1
3.Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Cybulska NataliaCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)162
4.Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk PatrycjaWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia1 (+1)112

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+2)221
2.Sega Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega OliwiaSega OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+2)222
3.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)222
4.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123
5.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów3 (+2)231
2.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów2 (+2)221
3.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów7 (+2)271
4.Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
RONDO - Rybnik
Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO - Rybnik3, 3 (+2)23, 31
5.Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA - Tarnów1, 1 (+1)11, 12
6.Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
RONDO - Rybnik
Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO - Rybnik2, 2 (+1)12, 22
7.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)112
8.Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO - Rybnik2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+2)231
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów11, 12 Kopeć Alicja - G (+2)211, 12Kopeć Alicja - G1
3.Iwaniec Jan
Borowska Zofia
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Borowska Zofia
Iwaniec JanBorowska ZofiaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
4.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów8 (+2)281
5.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
6.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia2 (+2)221
7.Kubas Maksymilian
Karnecka Nikola
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Karnecka Nikola
Kubas MaksymilianKarnecka NikolaAKSEL - Rzeszów8, 3 (+1)18, 32
8.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec11 (+1)1112
9.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów4, 8 (+1)14, 82
10.Sztorc Kacper
Załęska Amelia
LATINO - Żabno
Sztorc Kacper
Załęska Amelia
Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO - Żabno2 (+1)122
11.Łukaski Mikołaj
Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Łukaski Mikołaj
Matla Lena
Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+1)15, 52
12.Świerczyński Borys
Kocia Dominika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Kocia Dominika
Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno2 (+2)221
2.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
3.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków10 (+2)2102
4.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)113
5.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów3 (+1)133
6.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Tolarz Filip
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Lizak Anna
Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+2)232
3.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)133
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 14

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis Bochnia1 (+2)211
2.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów3 (+2)231
3.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis Bochnia
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia2 (+1)122
4.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów7, 6 (+1)17, 62

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
2.Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+2)222
3.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno8 (+2)282
4.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
5.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)113

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 – 11:30, próba parkietu 11:30 – 11:55, start: 12:00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków E (+2)2E1
2.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno2 (+1)122

30+ (Senior 1) E+F ST 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus1
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus D (+2)2D1
2.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+2)262
3.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec5 (+1)153
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle5 54

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków5 (+2)251
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus1 (+1)112

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 (+2)221
2.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice3 (+1)133

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle5 (+1)152

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków2 (+2)221
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)163

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+2)251
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice6 (+1)163

30+ (Senior 1) E+F LA 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno1
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice1 (+1)112

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 (+2)221
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice6 (+1)162
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)163

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno4 (+2)241
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 (+1)122

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D (+2)2D1
2.Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D (+2)2D2
3.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 (+1)113
4.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec D (+1)1D4
5.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice1 15

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+2)221
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+2)251
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice7 (+1)172

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 – 15:00, próba parkietu 15:00 – 15:25, start: 15:30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+2)2E1
2.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+2)232
3.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec E (+2)2E3
4.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno1 (+1)114
5.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków10 (+1)1105
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno2 26

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno6 (+2)261
2.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno D (+2)2D2
3.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów4 (+2)243
4.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia2 (+1)124
5.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno2 (+1)125
6.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 16
7.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
2.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno F (+2)2F2
3.Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
4.Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia3 (+1)133
5.Łyżwa Fryderyk
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Cisło Adrianna
Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 (+2)221
2.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)242
3.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno3 (+2)233
4.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+2)224
5.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)135
6.Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
FORUM - Zabrze
Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM - Zabrze E (+1)1E6
7.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno3 (+1)137
8.Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
FORUM - Zabrze
Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM - Zabrze3 38
9.Copik Mateusz
Sulima Hanna
FORUM - Zabrze
Copik Mateusz
Sulima Hanna
Copik MateuszSulima HannaFORUM - Zabrze2 29
10.Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
FORUM - Zabrze
Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
Tomczyk JakubJurek EwaFORUM - Zabrze1 110

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+2)261
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno5 (+2)252
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+2)243
4.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+2)244
5.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)135
6.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów5 (+1)156
7.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze4 47
8.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno4 48

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 – 17:30, próba parkietu 17:30 – 17:55, start: 18:00

Zmiana godziny rozpoczecia bloku 4.


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno6 (+2)261
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań C (+2)2C2
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska C (+2)2C3
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 (+2)234
5.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław C (+1)1C5
6.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec C (+1)1C6
7.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów2 (+1)127
8.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań C (+2)2C1
2.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław4 (+2)242
3.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 (+2)233
4.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów7 (+1)174
5.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów5 (+1)155
6.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 36
7.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 37

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków4 (+2)241
2.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków E (+2)2E2
3.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno2 24

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamusiński Jan
Idzik Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kamusiński Jan
Idzik Beata
Kamusiński JanIdzik BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+2)2E1
2.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków E (+2)2E2
3.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów3 (+2)233
4.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Trybus Oskar
Płatek Aleksandra
SKT AGH - Kraków
Trybus Oskar
Płatek Aleksandra
Trybus OskarPłatek AleksandraSKT AGH - Kraków1 (+1)115
6.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno2 26

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów3 (+2)231
2.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów5 (+2)252
3.Jaśkiewicz Krzysztof
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jacher Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów D (+1)1D3
4.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice6 (+2)261
2.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów4 (+2)242
3.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko6 (+2)263
4.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków3 (+1)135
6.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze0 06
7.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 27

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice4 (+2)241
2.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków C (+2)2C2
3.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze C (+2)2C3
4.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C (+2)2C4
5.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa C (+2)2C5
6.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 (+2)246
7.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko6 (+1)167
8.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)118
9.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 (+1)169
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 (+1)119
11.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków2 211
12.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków2 211
13.Liszka Piotr
Rębisz Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Rębisz Katarzyna
Liszka PiotrRębisz KatarzynaBAWINEK - Kraków5 513

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)261
2.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7 (+2)272
3.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C (+2)2C3
4.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice5 (+2)254
5.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 (+1)145
6.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)116
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jacher Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)117
8.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 (+1)127
9.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice4 49

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno3 (+2)231
2.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków B (+2)2B2
3.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów4 (+2)243
4.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)164
5.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)145
6.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice8 86
7.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków5 57

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno4 (+2)241
2.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły7 (+2)272
3.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl4 (+2)243
4.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice6 (+2)264
5.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice1 (+1)115
6.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)196
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)167
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów7 78
9.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów3 39