Kategorie Solo Dance do 11 lat zostaną rozdzielone na kategorie do 9 lat (polka) i 10-11 lat (jive) pod warunkiem zgłoszenia minimum 4 solistek w każdej z tych kategorii.
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gac Magdalena EVOLUTION - Kraków | Gac Magdalena | Gac Magdalena | EVOLUTION - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Kubas Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Kubas Wiktoria | Kubas Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
3. | Guzik Martyna AKSEL - Rzeszów | Guzik Martyna | Guzik Martyna | AKSEL - Rzeszów | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
4. | Pisarek Lena AKSEL - Rzeszów | Pisarek Lena | Pisarek Lena | AKSEL - Rzeszów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Korczak Angelika GALA - Mielec | Korczak Angelika | Korczak Angelika | GALA - Mielec | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
2. | Nowok Maja DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Nowok Maja | Nowok Maja | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Pasieka Julia AKSEL - Rzeszów | Pasieka Julia | Pasieka Julia | AKSEL - Rzeszów | 12 Pasieka Julia - G (+2) | 2 | 12 | Pasieka Julia - G | 1 |
4. | Podsiadlik Jagoda AKSEL - Rzeszów | Podsiadlik Jagoda | Podsiadlik Jagoda | AKSEL - Rzeszów | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
5. | Łapa Magdalena GALA - Mielec | Łapa Magdalena | Łapa Magdalena | GALA - Mielec | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
6. | Burkert Liliana MISTRAL - Tarnowskie Góry | Burkert Liliana | Burkert Liliana | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
7. | Chudy Paulina
| Chudy Paulina | Chudy Paulina | | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
8. | Czaplińska Lena WIKA - Olsztyn | Czaplińska Lena | Czaplińska Lena | WIKA - Olsztyn | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
9. | Klimek Natalia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Klimek Natalia | Klimek Natalia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
10. | Lypchanska Anna SAKUN DANCE - Wrocław | Lypchanska Anna | Lypchanska Anna | SAKUN DANCE - Wrocław | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Mikulec Amelia AKSEL - Rzeszów | Mikulec Amelia | Mikulec Amelia | AKSEL - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Shuka Eliza SAKUN DANCE - Wrocław | Shuka Eliza | Shuka Eliza | SAKUN DANCE - Wrocław | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
3. | Sytoń Magdalena
| Sytoń Magdalena | Sytoń Magdalena | | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
4. | Tetela Helena AKSEL - Rzeszów | Tetela Helena | Tetela Helena | AKSEL - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
5. | Gubas Nadia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Gubas Nadia | Gubas Nadia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
6. | Halemba Zofia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Halemba Zofia | Halemba Zofia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
7. | Kordyś Julia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Kordyś Julia | Kordyś Julia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
8. | Michalska Urszula STTS Kraków | Michalska Urszula | Michalska Urszula | STTS Kraków | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pastuła Emilia AKSEL - Rzeszów | Pastuła Emilia | Pastuła Emilia | AKSEL - Rzeszów | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
2. | Porębny Aleksandra AKSEL - Rzeszów | Porębny Aleksandra | Porębny Aleksandra | AKSEL - Rzeszów | 12 Porębny Aleksandra - G (+2) | 2 | 12 | Porębny Aleksandra - G | 1 |
3. | Cybulska Natalia Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Cybulska Natalia | Cybulska Natalia | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
4. | Włodarczyk Patrycja SKT Regis Bochnia | Włodarczyk Patrycja | Włodarczyk Patrycja | SKT Regis Bochnia | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Maciejczak Nikola RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Maciejczak Nikola | Maciejczak Nikola | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Sega Oliwia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Sega Oliwia | Sega Oliwia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Włodarz Iga Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Włodarz Iga | Włodarz Iga | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
4. | Halemba Maja MISTRAL - Tarnowskie Góry | Halemba Maja | Halemba Maja | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
5. | Żurek Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Żurek Natalia | Żurek Natalia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Czarnik Dominik Pachacz Karolina KLASA - Tarnów | Czarnik Dominik Pachacz Karolina | Czarnik Dominik | Pachacz Karolina | KLASA - Tarnów | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Herduś Karol Mieluch Joanna KLASA - Tarnów | Herduś Karol Mieluch Joanna | Herduś Karol | Mieluch Joanna | KLASA - Tarnów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
3. | Respondek Wojciech Wojtas Agata KLASA - Tarnów | Respondek Wojciech Wojtas Agata | Respondek Wojciech | Wojtas Agata | KLASA - Tarnów | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
4. | Rydzewski Tomasz Łysio Kaja RONDO - Rybnik | Rydzewski Tomasz Łysio Kaja | Rydzewski Tomasz | Łysio Kaja | RONDO - Rybnik | 3, 3 (+2) | 2 | 3, 3 | | 1 |
5. | Ciepliński Błażej Kołodziej Hanna KLASA - Tarnów | Ciepliński Błażej Kołodziej Hanna | Ciepliński Błażej | Kołodziej Hanna | KLASA - Tarnów | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
6. | Kolmasiak Gabriel Ali Sara RONDO - Rybnik | Kolmasiak Gabriel Ali Sara | Kolmasiak Gabriel | Ali Sara | RONDO - Rybnik | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
7. | Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta JUST DANCE Wieliczka | Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta | Skrzypek Maksymilian | Kasprzyk Marta | JUST DANCE Wieliczka | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
8. | Wesołowski Wiktor Musiał Maja RONDO - Rybnik | Wesołowski Wiktor Musiał Maja | Wesołowski Wiktor | Musiał Maja | RONDO - Rybnik | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Adamczyk Filip Adamczyk Emilia
| Adamczyk Filip Adamczyk Emilia | Adamczyk Filip | Adamczyk Emilia | | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Brożyna Wiktor Kopeć Alicja AKSEL - Rzeszów | Brożyna Wiktor Kopeć Alicja | Brożyna Wiktor | Kopeć Alicja | AKSEL - Rzeszów | 11, 12 Kopeć Alicja - G (+2) | 2 | 11, 12 | Kopeć Alicja - G | 1 |
3. | Iwaniec Jan Borowska Zofia KLASA - Tarnów | Iwaniec Jan Borowska Zofia | Iwaniec Jan | Borowska Zofia | KLASA - Tarnów | G (+2) | 2 | | G | 1 |
4. | Leśniak Dominik Marcinkiewicz Julia KLASA - Tarnów | Leśniak Dominik Marcinkiewicz Julia | Leśniak Dominik | Marcinkiewicz Julia | KLASA - Tarnów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
5. | Panek Mikołaj Mikołajczyk Sara ZORBA - Częstochowa | Panek Mikołaj Mikołajczyk Sara | Panek Mikołaj | Mikołajczyk Sara | ZORBA - Częstochowa | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
6. | Stolarski Antoni Mroczek Magdalena SKT Regis Bochnia | Stolarski Antoni Mroczek Magdalena | Stolarski Antoni | Mroczek Magdalena | SKT Regis Bochnia | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
7. | Kubas Maksymilian Karnecka Nikola AKSEL - Rzeszów | Kubas Maksymilian Karnecka Nikola | Kubas Maksymilian | Karnecka Nikola | AKSEL - Rzeszów | 8, 3 (+1) | 1 | 8, 3 | | 2 |
8. | Niedbała Jakub Jabłońska Maja GALA - Mielec | Niedbała Jakub Jabłońska Maja | Niedbała Jakub | Jabłońska Maja | GALA - Mielec | 11 (+1) | 1 | 11 | | 2 |
9. | Sokołowski Jakub Smela Anna AKSEL - Rzeszów | Sokołowski Jakub Smela Anna | Sokołowski Jakub | Smela Anna | AKSEL - Rzeszów | 4, 8 (+1) | 1 | 4, 8 | | 2 |
10. | Sztorc Kacper Załęska Amelia LATINO - Żabno | Sztorc Kacper Załęska Amelia | Sztorc Kacper | Załęska Amelia | LATINO - Żabno | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
11. | Łukaski Mikołaj Matla Lena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Łukaski Mikołaj Matla Lena | Łukaski Mikołaj | Matla Lena | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | | 2 |
12. | Świerczyński Borys Kocia Dominika RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Świerczyński Borys Kocia Dominika | Świerczyński Borys | Kocia Dominika | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kula Franciszek Łucarz Natalia LATINO - Żabno | Kula Franciszek Łucarz Natalia | Kula Franciszek | Łucarz Natalia | LATINO - Żabno | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów | Maziarz Jakub Kuter Patrycja | Maziarz Jakub | Kuter Patrycja | AKSEL - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
3. | Łach Wojciech Krzyworączka Antonina ST FLASH DUO - Kraków | Łach Wojciech Krzyworączka Antonina | Łach Wojciech | Krzyworączka Antonina | ST FLASH DUO - Kraków | 10 (+2) | 2 | 10 | | 2 |
4. | Ciąbor Adam Lipowicz Wiktoria
| Ciąbor Adam Lipowicz Wiktoria | Ciąbor Adam | Lipowicz Wiktoria | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
5. | Pyzik Szymon Fudala Oliwia KLASA - Tarnów | Pyzik Szymon Fudala Oliwia | Pyzik Szymon | Fudala Oliwia | KLASA - Tarnów | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
6. | Smela Dominik Bembnowicz Rozalia AKSEL - Rzeszów | Smela Dominik Bembnowicz Rozalia | Smela Dominik | Bembnowicz Rozalia | AKSEL - Rzeszów | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Świątek Nikodem Łapa Joanna GALA - Mielec | Świątek Nikodem Łapa Joanna | Świątek Nikodem | Łapa Joanna | GALA - Mielec | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Tolarz Filip Lizak Anna LORDANCE - Wodzisław Śl. | Tolarz Filip Lizak Anna | Tolarz Filip | Lizak Anna | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 3 (+2) | 2 | 3 | | 2 |
3. | Kuśnierz Michał Kordula Kaja JUST DANCE Wieliczka | Kuśnierz Michał Kordula Kaja | Kuśnierz Michał | Kordula Kaja | JUST DANCE Wieliczka | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
4. | Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka | Zięba Szymon Zielonka Kaja | Zięba Szymon | Zielonka Kaja | JUST DANCE Wieliczka | 1 | | 1 | | 4 |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brennan Dominik Piątek Aleksandra SKT Regis Bochnia | Brennan Dominik Piątek Aleksandra | Brennan Dominik | Piątek Aleksandra | SKT Regis Bochnia | 1 (+2) | 2 | 1 | | 1 |
2. | Pakłos Krzysztof Kosoń Maja KLASA - Tarnów | Pakłos Krzysztof Kosoń Maja | Pakłos Krzysztof | Kosoń Maja | KLASA - Tarnów | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
3. | Fischer Jan Jankowska Sandra SKT Regis Bochnia | Fischer Jan Jankowska Sandra | Fischer Jan | Jankowska Sandra | SKT Regis Bochnia | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
4. | Łagoda Dawid Łagoda Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Łagoda Dawid Łagoda Wiktoria | Łagoda Dawid | Łagoda Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 7, 6 (+1) | 1 | 7, 6 | | 2 |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kłósek Filip Mróz Zuzanna AKSEL - Rzeszów | Kłósek Filip Mróz Zuzanna | Kłósek Filip | Mróz Zuzanna | AKSEL - Rzeszów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
2. | Błędowski Tobiasz Paciok Nicola LORDANCE - Wodzisław Śl. | Błędowski Tobiasz Paciok Nicola | Błędowski Tobiasz | Paciok Nicola | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Załęski Karol Krężel Martyna LATINO - Żabno | Załęski Karol Krężel Martyna | Załęski Karol | Krężel Martyna | LATINO - Żabno | 8 (+2) | 2 | 8 | | 2 |
4. | Moskal Filip Opalska Natalia AKSEL - Rzeszów | Moskal Filip Opalska Natalia | Moskal Filip | Opalska Natalia | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
5. | Ziaja Fabian Scriven Aleksandra AKSEL - Rzeszów | Ziaja Fabian Scriven Aleksandra | Ziaja Fabian | Scriven Aleksandra | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |