MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF

2020-11-22 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!! ZMIANA ROZPOCZĘCIA GODZIN POSZCEGÓLNYCH BLOKÓW!

TURNIEJ będzie TRANSMITOWANY NA ŻYWO na kanale OM PTT na YouTube. Po rozpoczęciu streamingu w czasie zgodnym z programem turnieju na kanale pojawi się okno transmisji, w które trzeba wejść: https://www.youtube.com/channel/UC_XafeiPouU_2iWYNEwQLiQ?view_as=subscriber

Wg stanowiska działów prawnych: Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Zdrowia, oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego KAŻDA OSOBA MAŁOLETNIA (poniżej 18 roku życia) może mieć WYŁĄCZNIE JEDNEGO opiekuna prawnego/rodzica do OBSŁUGI/opieki w wydarzeniu sportowym. Czyli JEDEN opiekun/rodzic do obsługi jednego małoletniego uczestnika turnieju. ZWRACAMY jednak Państwa uwagę, aby opieką objęci byli wyłącznie Ci uczestnicy, którzy tej opieki wymagają, a więc młodsi uczestnicy turnieju.

Zgłoszeń Trenerów/-ek oraz Opiekunów/Rodziców do obsługi MAŁOLETNICH uczestników (poniżej 18 roku życia) do wejscia na turniej dokonywać proszę na biuro@fast-step.pl do piątku, do 22:00. W mailu proszę o podanie - oprócz imienia i nazwiska oraz reprezentowanego klubu - datę turnieju (22 XI) oraz bloku na którym będzie obecny Trener lub/i Opiekun/Rodzic do OBSŁUGI. Opłata za wstęp Opiekuna?Rodzica wynosi równowartość opłaty startowej za uczestnika.

DODANO KATEGORIE:
BLOK I: do lat 11G SOLO
BLOK II: do lat 11 F+E SOLO
BLOK III: 14-15F KOMBINACJA,

REGULAMIN DOTYCZACY ZMINIMALIZOWANIA RYZYKA TRANSMISJI KORONAWIRUSA NA TURNIEJU TAŃCA:

1. Przed wejściem do obiektu ICDS obowiązuje dezynfekcja rąk,
2. Należy zachować dystans społeczny 1,5 m na terenie obiektu (nie dotyczy tańczących ze sobą w parze osób)
3.Obowiązuje pomiar temperatury przed wejściem do obiektu,
4. Obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa na terenie obiektu (nie dotyczy zawodników na parkiecie i poza nim w trakcie rozgrywania turnieju),
5. Dla rodziców/opiekunów/widzów wchodzących do obiektu w dniu rozgrywania turnieju (nie dotyczy zawodników), istnieje obowiązek pozostawienia pisemnej informacji wydrukowanej uprzednio we własnym zakresie (plik w załączniku), które zawiera: imię, nazwisko, nr telefonu, oraz podpis,
6. Zawodnicy mają obowiązek złożenia wcześniej przygotowanego przed przyjazdem na turniej pisemnego oświadczenia (do pobrania na stronie) podpisanego przez nich lub ich opiekunów prawnych o braku kontaktu z osobami chorymi oraz przebywającymi na kwarantannie oraz że nie wykazują objawów wskazujących na zarażenie koronawirusem
7. Rejestracja par odbywa się bez książeczek startowych,
8. W szatniach przybywają jedynie zawodnicy biorący udział w turnieju,
9. ze względu na ograniczenia liczby uczestników zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z 25 lipca 2020 r. organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia list startowych,
10. Organizator dochowa pozostałych procedur nałożonych na niego przez GIS, Radę Ministrów oraz odpowiednią Uchwałę ZG PTT dotyczącą organizacji współzawodnictwa turniejowego w dobie pandemii, oraz będzie działał w zgodzie z bieżącymi, obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
11. Organizator zastrzega sobie prawo do wyeliminowania najmniej licznych kategorii z uwagi na reglamentację ilości uczestników oraz widzów turnieju.
12. Należy zaznaczyć, że mimo dołożenia wszelkiej staranności przez organizatora turnieju i obsługę znajdującą się z obiekcie, może dojść do zakażenia, gdyż przeważająca większość przypadków przebiega całkowicie bezobjawowo. Za tego rodzaju zdarzenia organizator nie ponosi odpowiedzialności.

OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO ZŁOŻENIA PO PRZYBYCIU NA TURNIEJ (UCZESTNIK/WIDZ - DZIECKO/PEŁNOLETNI) ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W AKTUALNOŚCIACH NA STRONIE OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT http://taniec.mazowsze.pl/?page=36+aktualnosci&news=255

BLOK 1, rejestracja 7:30, próba parkietu 8:00, start: 8:30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa F (+2)2F1
2.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa F (+1)1F3

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojarski Wiktor
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bojarski Wiktor
Olczak Lena
Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+2)251
2.Gałązka Jan
Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Loba Natalia
Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki G (+2)2G1
3.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaKORDASZEWSCY - Garwolin G (+2)2G1
4.Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa4 (+2)241
5.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
6.Pilujski Henryk
Pilujska Izabela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Pilujski Henryk
Pilujska Izabela
Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa4 (+2)241
7.Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
ESKADRA - Pabianice
Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA - Pabianice G (+2)2G1
8.Skorupski Kacper
Salwowska Pola
WIKA - Olsztyn
Skorupski Kacper
Salwowska Pola
Skorupski KacperSalwowska PolaWIKA - Olsztyn2 (+2)221
9.Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
WIKA - Olsztyn
Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA - Olsztyn3, 3 (+1)13, 32
10.Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 32
11.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Samul Zofia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Samul ZofiaSamul ZofiaKORDASZEWSCY - Garwolin6 Samul Zofia - F (+1)16Samul Zofia - F2

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA - Pabianice G (+2)2G1
3.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE G (+2)2G1
4.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź G (+2)2G1
5.Łukaski Mikołaj
Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Łukaski Mikołaj
Matla Lena
Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4, 4 (+2)24, 41
6.Dzienisiewicz Wojciech
Kasza Amelia
WIKA - Olsztyn
Dzienisiewicz Wojciech
Kasza Amelia
Dzienisiewicz WojciechKasza AmeliaWIKA - Olsztyn1 (+1)112
7.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5, 5 (+1)15, 52
8.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
9.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW1 (+1)112
10.Świerczyński Borys
Kocia Dominika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Kocia Dominika
Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn F (+2)2F1
2.Rogoziński Ignacy
Herasym Melissa
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Herasym Melissa
Rogoziński IgnacyHerasym MelissaEMOTION - WARKA F (+2)2F2
3.Wasilewski Wojciech
Górska Marta
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Górska Marta
Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY - Garwolin F (+2)2F2
4.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW1 (+1)113
5.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków9 (+1)193
6.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Ujma Marta
Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK - Lublin E (+2)2E1
2.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa E (+2)2E2
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice E (+2)2E3
4.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa E (+2)2E4
5.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk2 (+1)125
6.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)146
7.Woch Przemysław
Siekierda Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Siekierda Zuzanna
Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK - Lublin3 (+1)137
8.Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
ZAMEK - Lublin
Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK - Lublin1 (+1)118
9.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)118

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa D (+2)2D1
2.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn D (+2)2D2
3.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk D (+1)1D3
4.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce1 (+1)114

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce F (+2)2F1
2.Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko F (+2)2F2
3.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki F (+2)2F2
4.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)113
5.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki10 (+1)1103

 

BLOK 2, rejestracja 11:00, próba parkietu 11:30, start: 12:00

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź Przeklasyfikowanie do D (+2)2Przeklasyfikowanie do D1
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź Przeklasyfikowanie do D (+2)2Przeklasyfikowanie do D2
3.Rudakova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Rudakova MariiaRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław Przeklasyfikowanie do D (+1)1Przeklasyfikowanie do D3
4.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 (+1)114

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION - Góra Kalwaria G (+2)2G1
2.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa F (+2)2F1
2.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki F (+2)2F1
3.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin F (+2)2F2
4.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk7 (+2)272
5.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin5 (+1)153
6.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski6 (+1)163
7.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski5 (+1)153
8.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Jakub
Szelerska Magdalena Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Szelerska Magdalena Anna
Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+2)2E1
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW E (+2)2E2
3.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski E (+2)2E3
4.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE E (+2)2E4
5.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm4 (+1)145
6.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA E (+1)1E6
7.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)117
8.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm2 (+1)128

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
CLASSIC - Warszawa
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC - Warszawa DD1
2.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk D (+2)2D2
3.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE D (+2)2D3
4.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm6 (+2)264
5.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA1 (+1)115
6.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)136
7.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)137
8.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin1 (+1)118
9.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice1 (+1)119

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa6 (+2)261
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA5 (+2)252
3.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska4 (+2)243
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE3 (+1)134
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)115
6.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
AIR DANCE - Warszawa
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa0 06
7.Kovryha Roman
Homenda Emilia
KIEPURA - Wrocław
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław4 47

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
AIR DANCE - Warszawa
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa2 (+2)221
2.Kovryha Roman
Homenda Emilia
KIEPURA - Wrocław
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław6 (+2)262
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE7 (+2)273
4.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa6 (+2)264
5.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA2 (+1)125
6.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk2 (+1)126
7.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria2 27
8.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska0 08

 

BLOK 3, rejestracja 15:30, próba parkietu 16:00, start: 16:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+2)2E1
2.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN E (+2)2E2
3.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW E (+1)1E3
4.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm4 (+1)144
5.Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)115

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk D (+2)2D1
2.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin D (+2)2D2
3.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm D (+2)2D3
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska4 (+2)244
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk2 (+1)125
6.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA5 (+1)156
7.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)117
8.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA D (+1)1D8
9.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)139
10.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)1210

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań C (+2)2C1
2.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA C (+2)2C2
3.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa C (+2)2C3
4.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin C (+2)2C4
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań7 (+2)275
6.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA3 (+2)236
7.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)137
8.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)138
9.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)118
10.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa2 (+1)128
11.Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk3 311

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+2)271
2.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań C (+2)2C2
3.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA7 (+2)273
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa6 (+2)264
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań7 (+1)175
6.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin5 (+1)156
7.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)117
8.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA2 28
10.Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk3 310

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin B (+2)2B1
2.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin B (+2)2B2
3.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC - Warszawa8 (+2)283
4.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa2 (+1)124
5.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa3 (+1)135
6.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin4 46

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+2)271
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin B (+2)2B2
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa2 (+2)223
4.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin6 (+1)164
5.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin6 (+1)165
6.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC - Warszawa5 56

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki E (+2)2E1
2.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm E (+1)1E2

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm E (+2)2E1
2.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA E (+1)1E2

 

BLOK 4, rejestracja 18:00, próba parkietu 18:30, start: 19:00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria D (+2)2D1
2.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+2)2D2
3.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA D (+1)1D3
4.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm1 (+1)114
5.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm2 (+1)125

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D (+2)2D1
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA D (+2)2D2
3.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki D (+2)2D3
4.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+2)234
5.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)125
6.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA5 (+1)156
7.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm1 (+1)117
8.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm2 (+1)128

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC - Warszawa C (+2)2C1
2.Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United - WARSZAWA C (+1)1C2
3.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fabiański Emil
Kreczmańska Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Fabiański Emil
Kreczmańska Natalia
Fabiański EmilKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+2)2C1
2.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź6 (+2)262
3.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk C (+2)2C3
4.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C4
5.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria C (+1)1C5
6.Kowalczyk Kacper
Królikowska-Różycka Kasja
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Królikowska-Różycka Kasja
Kowalczyk KacperKrólikowska-Różycka KasjaDancers United - WARSZAWA7 76
7.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa5 57

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok B (+2)2B1
2.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+2)232
3.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1 14

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+2)281
2.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA3 (+2)232
3.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+2)283
4.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok7 (+2)274
5.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)125
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)126
7.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)127
8.Filim Michał
Karecka Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Karecka Gabriela
Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL - Białystok5 58
9.Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United - WARSZAWA0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa10 (+2)2101
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)222
3.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 (+1)1123
4.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk5 (+1)154
5.Gaj Oskar
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gaj Oskar
Redlicka Edyta
Gaj OskarRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA7 (+2)271
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn5 (+2)252
3.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa A (+2)2A3
4.Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice12 (+1)1124
5.Rogozik Jakub
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Rogozik Jakub
Frąckiewicz Kinga
Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)185
6.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06