Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

2020-12-06 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się z programem turnieju:
BLOK 1
Rejestracja dla kategorii:
do 9 lat H, 8-11 lat H SOLO, 12-15 lat H SOLO, 12-15 lat G SOLO – godz. 8.45-9.30
Próba parkietu: godz. 9.15-9.45
Start: godz. 10.00
BLOK 2
Rejestracja dla kategorii:
8-11 lat G SOLO, do 15 lat F SOLO, 14-15 lat F, 14-15 lat E, 16-18 lat C ST/LA, 16-18 B ST – godz. 10.45-11.15
Próba parkietu: 11.15-11.30
Start: godz. 11.45
BLOK 3
Rejestracja dla kategorii:
pow. 15 lat E ST, pow. 15 lat D ST, pow. 15 lat B ST, pow. 15 lat A ST – godz. 13.30-14.00
Próba parkietu: 14.00-14.15
Start: godz. 14.30
Rejestracja dla kategorii:
pow. 15 lat E LA, pow. 15 lat D LA, pow. 15 lat B LA, pow. 15 lat A LA – godz. 15.00-15.30
Próba parkietu: 15.30-15.45
Start: godz. 16.00
BLOK 4
Rejestracja dla kategorii:
pow. 15 lat C ST/LA, 16-18 lat ST/LA, pow. 19 lat ST/LA – godz. 17.00-17.30
Próba parkietu: 17.30-17.45
Start: godz. 18.00

Została rozdzielona klasa E + F w kategorii 14-15 lat
UWAGA!
Wejście na halę odbywa się w trakcie rozpoczęcia rejestracji danej kategorii.

BLOK 1, rejestracja 8:45-9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendarska Hanna
Sławiński Aleksander
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Arendarska Hanna
Sławiński Aleksander
Arendarska HannaSławiński AleksanderMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 5 Sławiński Aleksander - G (+2)22, 5Sławiński Aleksander - G1
2.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki G (+2)2G1
3.Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
RONDO - Rybnik
Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
RYTM - Żory
Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
Lenarczyk StanisławDidyk JuliannaRYTM - Żory Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
RONDO - Rybnik
Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
9.Barton Mirosław
Koćwin Paulina
SUPERNOVA - Głogówek
Barton Mirosław
Koćwin Paulina
Barton MirosławKoćwin PaulinaSUPERNOVA - Głogówek2 (+1)122
10.Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132
11.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3, 3 (+1)13, 32
12.Janeczko Fabian
Gogała Julia
SUPERNOVA - Głogówek
Janeczko Fabian
Gogała Julia
Janeczko FabianGogała JuliaSUPERNOVA - Głogówek3 (+1)132
13.Janoszka Agata
Liput Filip
SUPERNOVA - Głogówek
Janoszka Agata
Liput Filip
Janoszka AgataLiput FilipSUPERNOVA - Głogówek3, 3 (+1)13, 32
14.Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
SUPERNOVA - Głogówek
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek4 (+1)142
15.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122
16.Ćwikłowski Antoni
Toszek Marcela
SUPERNOVA - Głogówek
Ćwikłowski Antoni
Toszek Marcela
Ćwikłowski AntoniToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin7 Burgart Anna - G (+2)27Burgart Anna - G1
2.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 Burkert Liliana - G (+2)27Burkert Liliana - G1
3.Lypchanska Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Lypchanska AnnaLypchanska AnnaSAKUN DANCE - Wrocław4 Lypchanska Anna - G (+2)24Lypchanska Anna - G1
4.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 Nowok Maja - G (+2)26Nowok Maja - G1
6.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Karasińska MilenaKarasińska MilenaRONDO - Rybnik4 (+1)142
8.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin5 (+1)152
9.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 2
10.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
11.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
12.Bobek Agnieszka
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Bobek AgnieszkaBobek AgnieszkaMISTRAL - Tarnowskie Góry-1 (-1)-1-1

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gałaj DominikaGałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz. Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 Włodarz Iga - F (+2)24Włodarz Iga - F1
3.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 Kuta Michalina - F (+2)23Kuta Michalina - F2
4.Sega Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega OliwiaSega OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 Sega Oliwia - F (+2)24Sega Oliwia - F2
5.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
6.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin1 (+1)113
7.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:15, próba parkietu 11:15-11:30, start: 11:45

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shuka Eliza
SAKUN DANCE - Wrocław
Shuka ElizaShuka ElizaSAKUN DANCE - Wrocław5 Shuka Eliza - F (+2)25Shuka Eliza - F1
2.Stec Anna
SUKCES - Jaworzno
Stec AnnaStec AnnaSUKCES - Jaworzno Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Grabowski Maciej
AKCENT - Będzin
Grabowski MaciejGrabowski MaciejAKCENT - Będzin6 Grabowski Maciej - F (+2)26Grabowski Maciej - F2
4.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec4 Korczak Angelika - F (+2)24Korczak Angelika - F2
5.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123
6.Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sytoń MagdalenaSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska5 (+1)153
7.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec1 (+1)113

Do 15 (Do 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gałaj DominikaGałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 Gałaj Dominika - E (+2)24Gałaj Dominika - E1
2.Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Sokotun IvanaSokotun IvanaAKCENT - Będzin Przeklasyfikowanie do E (+2)2Przeklasyfikowanie do E2
3.Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Joachimowicz PatrycjaJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm6 Joachimowicz Patrycja - E (+2)26Joachimowicz Patrycja - E3
4.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik2 (+1)124
5.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)125
6.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)116
7.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)127

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź E (+2)2E1
2.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko E (+2)2E2
3.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno E (+2)2E3
4.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+2)244
5.Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko2 (+1)125
6.Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
FORUM - Zabrze
Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM - Zabrze4 (+1)146
7.Copik Mateusz
Sulima Hanna
FORUM - Zabrze
Copik Mateusz
Sulima Hanna
Copik MateuszSulima HannaFORUM - Zabrze3 (+1)137
8.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica E (+1)1E7
9.Szewc Adam
Wiącek Hanna
FORUM - Zabrze
Szewc Adam
Wiącek Hanna
Szewc AdamWiącek HannaFORUM - Zabrze4 (+1)149
10.Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
FORUM - Zabrze
Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
Tomczyk JakubJurek EwaFORUM - Zabrze2 (+1)1210

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze D (+2)2D1
2.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze D (+2)2D2
3.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno D (+2)2D3
4.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+2)2D4
5.Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze2 (+1)125
6.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)126
7.Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM - Zabrze1 (+1)117
8.Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
FORUM - Zabrze
Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM - Zabrze1 (+1)118
9.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)139

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno9 (+2)291
2.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów9 (+2)292
3.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)153
4.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów-1 (-1)-1-1

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno8 (+2)281
2.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa6 (+2)262
3.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław3 (+2)233
4.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+2)264
5.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów B (+1)1B5
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)116
7.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 0
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów-1 (-1)-1-1

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa8 (+2)281
2.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław2 (+2)222
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice0 04

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 14:00-14:15, start: 14:30

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa D (+2)2D1
2.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec D (+2)2D2
3.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa D (+2)2D3
4.Wojtkowiak Aleks
Siwek Karolina
ZORBA - Częstochowa
Wojtkowiak Aleks
Siwek Karolina
Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+2)224
5.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice5 (+1)155
6.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)116
7.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze D (+1)1D7
8.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA4 (+1)147
9.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze1 (+1)119
10.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)1210

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa D (+2)2D1
2.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice D (+2)2D2
3.Wojtkowiak Aleks
Siwek Karolina
ZORBA - Częstochowa
Wojtkowiak Aleks
Siwek Karolina
Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA - Częstochowa D (+2)2D3
4.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice6 (+2)264
5.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze1 (+1)115
6.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze D (+1)1D6
7.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze6 (+1)167
8.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)118
9.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 (+1)139

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice2 (+2)221
2.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice6 (+2)262
3.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa2 (+2)223
4.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 (+1)124
5.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)145
6.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 66
7.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)221
2.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź C (+2)2C2
3.Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)243
4.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław4 (+2)244
5.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice2 (+2)225
6.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko2 (+2)226
7.Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)117
8.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław7 (+1)178
9.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice7 (+1)179
10.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa1 (+1)119
11.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 211
12.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław A (+2)2A1
2.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa10 (+2)2102
3.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice8 (+2)283
4.Starski Kacper
Idzik Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Starski Kacper
Idzik Małgorzata
Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA - Wrocław3 (+2)234
5.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław3 (+1)135
6.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław12 (+1)1126
7.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko5 (+1)157
8.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko0 08
9.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra A (+2)2A1
2.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA11 (+2)2112
3.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice A (+2)2A3
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice12 (+2)2124
5.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 (+1)125
6.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa9 (+1)196
7.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice5 (+1)157
8.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław0 08
9.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko6 69
10.Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna Ewa
Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory7 (+2)271
2.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)112
3.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków9 (-1)-19

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
Sobala MateuszŻółkiewska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 (+2)2101
2.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław14 (+2)2142
3.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+2)233
4.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 (+1)165
6.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów12 126

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno B (+2)2B1
2.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów B (+2)2B2
3.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+2)273
4.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice5 (+2)254
5.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań9 (+1)195
6.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko3 (+1)136
7.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 17
8.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno B (+2)2B1
2.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA5 (+2)252
3.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław5 (+2)253
4.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)174
5.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)125
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 16

16-18 (Młodzież) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice1
2.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2
3.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4
5.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków5
6.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory6

16-18 (Młodzież) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice1
2.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2
3.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków3

19+ (Powyżej 18) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków1
2.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź2
3.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków3
4.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5
6.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź

19+ (Powyżej 18) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bednarski Maciej
Izdebska Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Bednarski Maciej
Izdebska Zuzanna
Bednarski MaciejIzdebska ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1
2.Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
Sobala MateuszŻółkiewska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów3
4.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA4
5.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry