Mikołaj ze Zdrowolubkiem - Rekreacja Małopolska

2019-12-08 Kraków, Fundacja Zdrowolubek


BLOK 1, rejestracja 9.00 - 9.30, próba parkietu 9.30 - 9.50, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
TAKT - Kraków
Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
Gmyrek AlanDargacz AntoninaTAKT - Kraków
2.Gromadzki Szymon
Boryło-Osowska Liwia
FANTAZJA - Kraków
Gromadzki Szymon
Boryło-Osowska Liwia
Gromadzki SzymonBoryło-Osowska LiwiaFANTAZJA - Kraków
3.Jaruga Jakub
Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Jaruga Jakub
Żogała Aniela
Jaruga JakubŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków
4.Jurkowski Błażej
Bicz Urszula
EVOLUTION - Kraków
Jurkowski Błażej
Bicz Urszula
Jurkowski BłażejBicz UrszulaEVOLUTION - Kraków
5.Kuczera Szymon
Barabasz Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Kuczera Szymon
Barabasz Oliwia
Kuczera SzymonBarabasz OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
6.Licak Jan
Mazur Martyna
TAKT - Kraków
Licak Jan
Mazur Martyna
Licak JanMazur MartynaTAKT - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cepil Wiktor
Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Czerwiec Gabriela
Cepil WiktorCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków
2.Gdowski Aleksander
Marcinkiewicz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Gdowski Aleksander
Marcinkiewicz Julia
Gdowski AleksanderMarcinkiewicz JuliaSzT eMiKa - Tarnów
3.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.15 - 12.45, próba parkietu 12.45 - 13.05, start: 13.15

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
RAGTIME - Kęty
KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
KOZLOWSKI KSAWERYStwora JowitaRAGTIME - Kęty
2.Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
Tchoń KsaweryMaziarz LenaSzT eMiKa - Tarnów

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
2.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
3.Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
Marcin HolaŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
4.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis
5.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
6.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
8.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów
9.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków
10.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
11.Mąka Piotr
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Jagoda Julia
Mąka PiotrJagoda JuliaPLĄS - Kraków
12.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
13.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis
2.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
3.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
4.Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
DANCE POINT Kraków
Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
Węglarski LeonLachowolska BarbaraDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis
3.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
4.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis
5.Tekieli Kacper
Mach Zofia
Cor et Animus
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaCor et Animus
6.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Cor et Animus
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaCor et Animus
7.Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
Limanowski OliwierTokarz RóżaSzT eMiKa - Tarnów

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 16.50, start: 17.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
2.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
3.Radliński Piotr
Michalska Alicja
ArtDance - Kraków
Radliński Piotr
Michalska Alicja
Radliński PiotrMichalska AlicjaArtDance - Kraków
4.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis
5.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
3.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
3.Synowski Igor
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Niemczuk Anna
Synowski IgorNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków