Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART

2019-12-07 Żółkiewka, TOP - ART - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie turnieju. Możliwa rejestracja par pod numerem telefonu 790208856

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 10.30-11.30, start: 12.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec11 (+2)2111
2.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość3 (+2)232
3.Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin5 (+2)251
2.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kośmider Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kośmider OliwiaKośmider OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+2)221
2.Pastuszak Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Pastuszak AleksandraPastuszak AleksandraTOP - ART - Lublin1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarząb Filip
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaKICK - Kielce4 (+1)141
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)143
4.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce1 14
5.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 25
6.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm0 06
7.Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska E (+1)1E1
2.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin3 (+1)133
4.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin E (+1)1E4
5.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin2 (+1)125
6.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin10 (+1)1106
7.Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
LIDER - Lublin
Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER - Lublin-1 -17
8.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm3 37
9.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm0 07
10.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 010
11.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 110
12.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 410

12-15 (Junior 2 + Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz MagdalenaMagdziarz MagdalenaTOP - ART - Lublin2 (+2)221
2.Czyżo Alicja
TOP - ART - Lublin
Czyżo AlicjaCzyżo AlicjaTOP - ART - Lublin1 (+1)112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 (+1)101
2.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)132
3.Więcek Samuel
Więcek Maura
MYKA - Zamość
Więcek Samuel
Więcek Maura
Więcek SamuelWięcek MauraMYKA - Zamość0 03
4.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 04
5.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 05

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 13.30-14.30, start: 15.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin2 (+1)122
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno4 43
4.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 44
5.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 25

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA F (+2)2F1
2.Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin F (+2)2F1
3.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin F (+2)2F2
4.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN7 (+2)272
5.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce F (+2)2F2
6.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
7.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm5 (+1)153
8.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm5 (+1)153
9.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)153

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska D (+1)1D1
2.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce3 (+1)132
3.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)164
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm1 (+1)115
6.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin5 (+1)156
7.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm0 07
8.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 08
9.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 09
10.Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010
11.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 011

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa7 (+1)172
3.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin4 43
4.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa6 64
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin6 (+1)162
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa5 53
4.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 54
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin6 62
3.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 53

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin5 (+1)151
2.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski4 42
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin0 03

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 16.30-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
3.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)153
4.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin2 (+1)124
5.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm0 06
7.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 17
8.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm6 (+1)161
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin7 (+1)172
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin7 73
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin3 32
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm2 23

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)131
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)131
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 02
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 (+1)141
2.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm2 22

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 (+1)121
2.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm2 22

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)171
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin6 62

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111
2.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce5 (+1)152
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski4 43
4.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm5 54
5.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
Niegowski MichałSawicka KlaudiaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin10 (+1)1102
3.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała A (+1)1A3
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 04
5.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0