XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Tuchów 2020" o Puchar Burmistrza Tuchowa

2020-02-16 Tuchów, CLASSIC Tuchów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00 - 8.45, próba parkietu 8.30 - 9.00, start: 9.15

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce G (+2)2G1
2.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom G (+2)2G1
3.Duklas Olaf
Duklas Kaja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Duklas Olaf
Duklas Kaja
Duklas OlafDuklas KajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska8 (+2)281
5.Bernady Kacper
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Bernady Kacper
Pachacz Karolina
Bernady KacperPachacz KarolinaKLASA - Tarnów1, 1 (+1)11, 12
6.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów1, 1 (+1)11, 12
7.Ziejka Nikolas
Kozioł Julia
KLASA - Tarnów
Ziejka Nikolas
Kozioł Julia
Ziejka NikolasKozioł JuliaKLASA - Tarnów1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka2 (+2)221
2.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno5 (+2)251
3.Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
CUBANA - Nowy Targ
Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA - Nowy Targ G (+2)2G1
4.Padoł Miłosz
Borowska Zofia
KLASA - Tarnów
Padoł Miłosz
Borowska Zofia
Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA - Tarnów6 (+2)261
5.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
6.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka3 (+2)231
7.Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
KLASA - Tarnów
Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA - Tarnów7 (+2)271
8.Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
Adamczyk FilipSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)112
9.Brożyna Wiktor
Pasieka Julia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Pasieka Julia
Brożyna WiktorPasieka JuliaAKSEL - Rzeszów4, 8 (+1)14, 82
10.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+1)172
11.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec4, 4 (+1)14, 42
12.Gancarz Jakub
Leśniak Weronika
ELIDA - Mielec
Gancarz Jakub
Leśniak Weronika
Gancarz JakubLeśniak WeronikaELIDA - Mielec2, 2 (+1)12, 22
13.Janas Bartosz
Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Janas Bartosz
Komada Maja
Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142
14.Kubas Maksymilian
Smoleń Milena
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Smoleń Milena
Kubas MaksymilianSmoleń MilenaAKSEL - Rzeszów6, 3 (+1)16, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów6 (+2)261
2.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka F (+2)2F1
3.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ F (+2)2F1
4.Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA - Tarnów F (+2)2F1
5.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów5 (+2)252
6.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów2 (+2)222
7.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)272
8.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków5 (+2)252
9.Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA - Tarnów1 (+1)113
10.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów1 (+1)113
11.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów4 (+1)143
12.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec1 (+1)113
13.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów3 (+1)133
14.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica5 (+1)151
2.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin D (+1)1D2
3.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)144
5.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno1 15
6.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 06
7.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 07
8.Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
Gubała AdamGuzowska ZuzannaM-TEAM - Kraków0 08
9.Sadowski Jan
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów0 010

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno3 (+1)132
3.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123
4.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce1 (+1)114
5.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg3 35
6.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 06
7.Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno0 08
9.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz0 09
10.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)146
7.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno2 27
8.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków0 08
9.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno0 09
10.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 110
11.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno4 411
12.Chruściel Mateusz
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Nowotarska Dominika
Chruściel MateuszNowotarska DominikaKLASA - Tarnów0 012

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryjewska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Bryjewska AmeliaBryjewska AmeliaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
2.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec6 (+2)261
3.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów4 Mikulec Amelia - G (+2)24Mikulec Amelia - G1
4.Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Tetela HelenaTetela HelenaAKSEL - Rzeszów6 Tetela Helena - G (+2)26Tetela Helena - G1
5.Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Kopeć AlicjaKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
6.Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Smela AnnaSmela AnnaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
7.Wątorska Julia
AKSEL - Rzeszów
Wątorska JuliaWątorska JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
8.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec5 (+1)152

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.45, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.15

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin3 (+1)131
2.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)162
3.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 (+1)153
4.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków C (+1)1C4
5.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec2 (+1)125
6.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin4 (+1)146
7.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik3 37
8.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów5 57
9.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 09
10.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 010
11.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów C (+1)1C1
2.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)172
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)154
5.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin C (+1)1C5
6.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)116
7.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec5 57
8.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 07
9.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik4 49
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów1 110
11.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 011

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Orządała Malwina
Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 22

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
2.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
3.Tucholska Nina
EVOLUTION - Kraków
Tucholska NinaTucholska NinaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
4.Zdrzalik Eryk
KLASA - Tarnów
Zdrzalik ErykZdrzalik ErykKLASA - Tarnów3 Zdrzalik Eryk - G (+2)23Zdrzalik Eryk - G1
5.Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk EmiliaAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)112
6.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
7.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)112
8.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
9.Wiśniewska Milena
EVOLUTION - Kraków
Wiśniewska MilenaWiśniewska MilenaEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 14.45, próba parkietu 14.30 - 15.00, start: 15.15

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 (+1)111
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Różalski Miłosz
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Różalski Miłosz
Sebesta Oliwia
Różalski MiłoszSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS - Nowy Sącz0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flak Dominik
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Zontek Ingrid
Flak DominikZontek IngridEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
2.Kucwaj Filip
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Cielecka Julia
Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg G (+2)2G1
3.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów9, 8 (+2)29, 81
4.Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
5.Cisło Maciej
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Cisło Maciej
Kozioł Irmina
Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA - Mielec7 (+1)172
6.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce10 (+1)1102
7.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec2, 2 (+1)12, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
2.Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
3.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała8 (+2)281
4.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+2)272
5.Kubicki Dawid
Potempa Oliwia
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Potempa Oliwia
Kubicki DawidPotempa OliwiaJUST DANCE Wieliczka5 (+2)252
6.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków8 (+2)282
7.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka7 (+1)173
8.Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)163
9.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec9 (+1)193
10.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno2 (+1)121
2.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E4
5.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Landa Aleksander
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Lisowiec Julia
Landa AleksanderLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 (+1)116
7.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 07
8.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec0 08
9.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno0 09
10.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Respekta Kamil
Michalik Oliwia
AXIS - Nowy Sącz
Respekta Kamil
Michalik Oliwia
Respekta KamilMichalik OliwiaAXIS - Nowy Sącz0 011

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+2)231
2.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)241
3.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
4.Szczałuba Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Szczałuba NikolaSzczałuba NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)241
5.Nowak Klara
AKSEL - Rzeszów
Nowak KlaraNowak KlaraAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
6.Rycąbel Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Rycąbel WeronikaRycąbel WeronikaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
7.Wilk Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wilk NataliaWilk NataliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
8.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin3 (+1)132

 

BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.15, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 17.45

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków4 (+1)142
3.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków0 03
4.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów D (+1)1D2
3.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów3 (+1)133
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków3 (+1)134
5.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów3 (+1)135
6.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice6 (+1)166
7.Kawecki Mariusz
Tabor Julia
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Tabor Julia
Kawecki MariuszTabor JuliaBAWINEK - Kraków5 (+1)157
8.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 28
9.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno6 69
10.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 310
11.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków1 111
12.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków1 111
13.Ordowski Maciej
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Ordowski Maciej
Zajda Dorota
Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK - Kraków5 513
14.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów0 014

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)121
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów D (+1)1D2
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów D (+1)1D3
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków2 (+1)124
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków5 (+1)156
7.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 37
8.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 59
10.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków0 010
11.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 011
12.Baryła Piotr
Bojek Sara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Baryła Piotr
Bojek Sara
Baryła PiotrBojek SaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 412

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice7 (+1)171
2.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)173
4.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)164
5.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów4 (+1)145
6.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)126
7.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)127
8.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków4 (+1)148
9.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec2 29
10.Para Maksymilian
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Pańczyk Natalia
Para MaksymilianPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów4 410
11.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 011
12.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 012
13.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 013
14.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 514
15.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 015
16.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 016
17.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 017

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)131
2.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice6 (+1)162
3.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123
4.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C4
5.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl3 (+1)135
6.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)156
7.Para Maksymilian
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Pańczyk Natalia
Para MaksymilianPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)157
8.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)158
9.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)158
10.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl2 210
11.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 011
12.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 312
13.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 413
14.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 013
15.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 015
16.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 515
17.Burnagiel Filip
Dutka Roksana
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Dutka Roksana
Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS - Nowy Sącz0 017
18.Utracki Maciej
Kras Sylwia
SKT AGH - Kraków
Utracki Maciej
Kras Sylwia
Utracki MaciejKras SylwiaSKT AGH - Kraków1 117

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty3 (+1)133
4.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)174
5.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów B (+1)1B5
6.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)156
7.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)177
8.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków2 (+1)128
9.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice4 (+1)149
10.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin3 (+1)139
11.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 111
12.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 112
13.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków0 013
14.Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków1 114
15.Rajek Hubert
Ciżman Joanna
A-Z - Przemyśl
Rajek Hubert
Ciżman Joanna
Rajek HubertCiżman JoannaA-Z - Przemyśl0 014
16.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 016
17.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 017
18.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 017
19.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica0 019
20.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 020

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków1 (+1)111
2.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola9 (+1)193
4.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)194
5.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl7 (+1)175
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 (+1)166
7.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)137
8.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów6 (+1)168
9.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze2 29
10.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów5 510
11.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 011
12.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 011
13.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 113
14.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl0 014
15.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica1 115
16.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno2 216
17.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków0 017
18.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 017

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl9 (+1)191
2.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)152
3.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123
4.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 35
6.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 16
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1101
2.Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze8 (+1)183
4.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków5 (+1)154
5.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa5 55
6.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 06
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów0 08
9.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 09