MAŁE GRAND PRIX

2020-03-08 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY BLOKU III i IV (PRZESUNIĘCIE O GODZINĘ)

BLOK 1, rejestracja 9:00, próba parkietu 9:30, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk F (+2)2F1
2.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek4, 4 (+2)24, 41
3.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice F (+2)2F2
4.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków4 (+2)242
5.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)153
6.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek7 (+1)173
7.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn4 (+1)142
3.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)124
5.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 05
6.Augustyniak Krystian
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Ujma Marta
Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK - Lublin0 06
7.Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK - Lublin0 07
8.Firchał Błażej
Szmidt Milena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Firchał Błażej
Szmidt Milena
Firchał BłażejSzmidt MilenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 08

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kamiński Gabriel
Świetlicka Małgosia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kamiński Gabriel
Świetlicka Małgosia
Kamiński GabrielŚwietlicka MałgosiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Kucharski Kamil
Kiełczewska Alicja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kucharski Kamil
Kiełczewska Alicja
Kucharski KamilKiełczewska AlicjaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
4.Pilujskia Hanryk
Pilujska Izabela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Pilujskia Hanryk
Pilujska Izabela
Pilujskia HanrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
5.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banach Amelka
Sefański Janek
BLUE CLASSIC - Warszawa
Banach Amelka
Sefański Janek
Banach AmelkaSefański JanekBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Kaliszewski Szymon
Dudkiewicz Dominika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kaliszewski Szymon
Dudkiewicz Dominika
Kaliszewski SzymonDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Plachecki Borys
Maciejczuk Łucja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Plachecki Borys
Maciejczuk Łucja
Plachecki BorysMaciejczuk ŁucjaBLUE CLASSIC - Warszawa
4.Turniak Piotr
Zawada Amelia
DCS BRWINÓW
Turniak Piotr
Zawada Amelia
Turniak PiotrZawada AmeliaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Janiszewska Michalina
POLISH CLUB - Warszawa
Janiszewska MichalinaJaniszewska MichalinaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Leszczyńska Agata
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Leszczyńska AgataLeszczyńska AgataS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Wakoń Nikola
FAST-STEP Warszawa
Wakoń NikolaWakoń NikolaFAST-STEP Warszawa
4.Walczuk Anastazja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczuk AnastazjaWalczuk AnastazjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Wróblewska NadiaWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bojarski Wiktor
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bojarski Wiktor
Olczak Lena
Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Jaworski Szymon
Słowińska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jaworski Szymon
Słowińska Maja
Jaworski SzymonSłowińska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Saczuk Filip
Walczuk Lilianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Saczuk Filip
Walczuk Lilianna
Saczuk FilipWalczuk LiliannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW
2.Kot Mateusz
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kot Mateusz
Góźdź Gabrysia
Kot MateuszGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Werner Bartosz
Knyt Julia
MAKO - Sulejówek
Werner Bartosz
Knyt Julia
Werner BartoszKnyt JuliaMAKO - Sulejówek
5.Zawada Wojciech
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zawada Wojciech
Jabłek Maria
Zawada WojciechJabłek MariaDCS BRWINÓW

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Błuś Hanna
FAST-STEP Warszawa
Błuś HannaBłuś HannaFAST-STEP Warszawa
2.Krupa Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Krupa AleksandraKrupa AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa
3.Szupiluk Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Szupiluk DominikaSzupiluk DominikaPOLISH CLUB - Warszawa

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fic Gabriel
Krawczyk Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Fic Gabriel
Krawczyk Wiktoria
Fic GabrielKrawczyk WiktoriaFAST-STEP Warszawa
2.Kamiński Szymon
Pawłowska Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kamiński Szymon
Pawłowska Nikola
Kamiński SzymonPawłowska NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA4 (+1)141
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 (+1)132
3.Zgorzelski Stanisław
Hallak Elissa
RS - WARSZAWA
Zgorzelski Stanisław
Hallak Elissa
Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS - WARSZAWA0 03
4.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 (+1)131
2.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA3 32
3.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)131
2.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 12
3.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152
3.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa2 24
5.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 36
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok6 (+1)161
2.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa1 (+1)114
5.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa1 15
6.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin5 56
7.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria2 27
8.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)172
3.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)183
4.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn9 (+1)194
5.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań1 (+1)115
6.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)136
7.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin8 87
8.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 08
9.Pikuła Cezary
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Pikuła Cezary
Czarnocka Alicja
Pikuła CezaryCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 68
10.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 010
11.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA6 (+1)161
2.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań3 (+1)132
3.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)184
5.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm6 65
6.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 96
7.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
START - Płońsk
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART - Płońsk1 18

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Makos Kajetan
Rosa Zofia
FAST-STEP Warszawa
Makos Kajetan
Rosa Zofia
Makos KajetanRosa ZofiaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Grabowska WiktoriaGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW
2.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW

 

BLOK 3, rejestracja 15:00, próba parkietu 15:30, start: 16:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mianowski Aleksander
Syga Julia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mianowski Aleksander
Syga Julia
Mianowski AleksanderSyga JuliaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)241
2.Nitak Adam
Seweryn Pola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Seweryn Pola
Nitak AdamSeweryn PolaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+2)221
3.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn6, 6 (+2)26, 61
4.Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+2)221
5.Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 12
6.Metera Piotr
Wójcicka Diana
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Piotr
Wójcicka Diana
Metera PiotrWójcicka DianaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)122
7.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aniołek Natan
Kobylińska Marta
FAST-STEP Warszawa
Aniołek Natan
Kobylińska Marta
Aniołek NatanKobylińska MartaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
2.Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
Jastrzębski WojciechKozłowska LenaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+2)261
3.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaBLUE CLASSIC - Warszawa4, 4 (+2)24, 41
4.Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC - Warszawa10 (+2)2101
5.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria5, 5 (+1)15, 52
6.Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
7.Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS - WARSZAWA6 (+1)162
8.Wasilewski Wojciech
Górska Marta
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Górska Marta
Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)152

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM - Poznań4 (+2)241
2.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW10 (+2)2101
3.Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP Warszawa5 (+2)252
4.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN7 (+2)272
5.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki7 (+1)173
6.Szkirman Jakub
Wojciechowska Klara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Szkirman Jakub
Wojciechowska Klara
Szkirman JakubWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
7.Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW2 (+1)123

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin C (+1)1C1
2.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA2 (+1)123
4.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa7 (+1)174
5.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 25
6.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1 16
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 37
8.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa7 78
9.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 09
10.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA1 (+1)112
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań5 (+1)153
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin4 44
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1 16
7.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C2
3.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin5 53
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa6 63
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE0 04

 

BLOK 4, rejestracja 18:00, próba parkietu 18:30, start: 19:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+2)261
2.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN11 (+2)2111
3.Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria5, 5 (+2)25, 51
4.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA7, 7 (+1)17, 72
5.Borodzik Leon
Majewska Łucja
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Majewska Łucja
Borodzik LeonMajewska ŁucjaRIVIERA Warszawa9, 7 (+1)19, 72
6.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki10 (+1)1102

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa5 (+2)251
2.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+2)232
3.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk2 (+1)121
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA2 (+1)123
4.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)114
5.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 05
6.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 06
7.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa-1 (-1)-1-1
8.Szymborski Jakub
Lipska Alicja
CREATIVE DANCE
Szymborski Jakub
Lipska Alicja
Szymborski JakubLipska AlicjaCREATIVE DANCE-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)141
2.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE4 (+1)143
4.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE1 (+1)114
5.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 15
6.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 06
7.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 37
8.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)112
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Szymborski Michał
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE
Szymborski Michał
Kleczkowska Izabela
Szymborski MichałKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
Biernacki KamilRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)111
2.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA4 (+1)142
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk4 (+1)143
4.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 04
5.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 15
6.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk0 06