Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin

2020-02-01 Garwolin, KORDASZEWSCY - Garwolin


Plik z wynikami

UWAGA

1)TRENERZY PAR NIE PŁACĄ ZA WEJŚCIE NA TURNIEJ ,PO WCZEŚNIEJSZYM WYSŁANIU MAILA NA ADRES :
studioruchu@kordaszewscy.pl
2)UWAGA!!!! Pary zagraniczne startujące w turnieju klasowym nie odbierają Polskim parom punktów premium.

UWAGA ZMIANA ROZPOCZĘCIA
BLOK II rozpoczyna o godz. 12:30
BLOK III rozpoczyna o godz.15:45

BLOK 1, rejestracja 8:15-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
Jastrzębski WojciechKozłowska LenaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+2)241
2.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaBLUE CLASSIC - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
3.Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+2)281
4.Wasilewski Wojciech
Górska Marta
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Górska Marta
Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)241
5.Celiński Kacper
Karaskiewicz Maja
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Celiński Kacper
Karaskiewicz Maja
Celiński KacperKaraskiewicz MajaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)122
6.Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
7.Szelest Maksymilian
Wojciechowska Nina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szelest Maksymilian
Wojciechowska Nina
Szelest MaksymilianWojciechowska NinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mosiichuk Arsenii
Khotymchuk Anhelina
Troyanda
(Ukraina)
Mosiichuk Arsenii
Khotymchuk Anhelina
Mosiichuk ArseniiKhotymchuk AnhelinaTroyanda
(Ukraina)
1
2.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław F (+2)2F1
3.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice9 (+2)292
4.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek2, 2 (+2)22, 22
5.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)143
6.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek6 (+1)163
7.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin6 (+1)163
8.Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
"Vesma"
(Russia)
Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"
(Russia)
3

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Golden club
(Ukraina)
Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club
(Ukraina)
1
2.Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club
(Ukraina)
2
3.BILAN MYKOLA MYKOLA
STEPANIUK VALERIIA VALERIIA
Troianda
(Ukraina)
BILAN MYKOLA MYKOLA
STEPANIUK VALERIIA VALERIIA
BILAN MYKOLA MYKOLASTEPANIUK VALERIIA VALERIIATroianda
(Ukraina)
4
4.Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
p
(Russia)
Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
Hramyshin DmitriyIvanova Polinap
(Russia)
5
5.Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
"Vesma"
(Russia)
Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"
(Russia)
8
6.Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Diamant-Elite
(Ukraina)
Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite
(Ukraina)
3
7.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)116
8.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Golden club
(Ukraina)
Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club
(Ukraina)
1
2.Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club
(Ukraina)
2
3.Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Diamant-Elite
(Ukraina)
Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite
(Ukraina)
3
4.BILAN MYKOLA
STEPANIUK VALERIIA
Troianda
(Ukraina)
BILAN MYKOLA
STEPANIUK VALERIIA
BILAN MYKOLASTEPANIUK VALERIIATroianda
(Ukraina)
4
5.Vilkov Serhii
Abadzhian Arina
Prestige
(Ukraina)
Vilkov Serhii
Abadzhian Arina
Vilkov SerhiiAbadzhian ArinaPrestige
(Ukraina)
5
6.Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
Hramyshin DmitriyIvanova Polina"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
6

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Esina Vitalina
Imperia - Kaliningrad
(Russia)
Esina VitalinaEsina VitalinaImperia - Kaliningrad
(Russia)
1
2.Fisher Alena
"Imperia" Kaliningrad
(Russia)
Fisher AlenaFisher Alena"Imperia" Kaliningrad
(Russia)
1
3.PONNIK VALERIA
MAGIC-DANCE - Lublin
PONNIK VALERIAPONNIK VALERIAMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
4.ZLATA NIKITINA
MAGIC-DANCE - Lublin
ZLATA NIKITINAZLATA NIKITINAMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
5.Lykholot Vladyslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Lykholot VladyslavaLykholot VladyslavaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
6.Piesiewicz Hanna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Piesiewicz HannaPiesiewicz HannaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
7.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdż Emilia
RIVIERA Warszawa
Drożdż EmiliaDrożdż EmiliaRIVIERA Warszawa6 (+2)261
2.GRISHINA POLINA
MAGIC-DANCE - Lublin
GRISHINA POLINAGRISHINA POLINAMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Iranchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Iranchuk KaterynaIranchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
4.KALININA POLINA
MAGIC-DANCE - Lublin
KALININA POLINAKALININA POLINAMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
5.SHKURINA ELIZAVETA
MAGIC-DANCE - Lublin
SHKURINA ELIZAVETASHKURINA ELIZAVETAMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
6.Metera Magdalena
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera MagdalenaMetera MagdalenaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
7.Napora Alicja
KORDASZEWSCY - Garwolin
Napora AlicjaNapora AlicjaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
8.Siudowska Helena
KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
9.Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Smela AnnaSmela AnnaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
10.Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Tutak DorotaTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)152
11.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorosevych Valeriia
STK " Victoria"
(Ukraina Odessa)
Dorosevych ValeriiaDorosevych ValeriiaSTK " Victoria"
(Ukraina Odessa)
1
2.Andreev Alexsandr
"Imperia" Kaliningrad
(Russia)
Andreev AlexsandrAndreev Alexsandr"Imperia" Kaliningrad
(Russia)
2
3.Samul Zofia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Samul ZofiaSamul ZofiaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
4.Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Wiśniewska BlankaWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
3.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko4 (+1)144
5.Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin3 36
7.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 47
8.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 08
9.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki0 09
10.Cieślak Wojciech
Mosak Weronika
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Mosak Weronika
Cieślak WojciechMosak WeronikaCTR - LEGIONOWO3 310

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 (+1)142
3.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)143
4.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)114
5.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm2 25
6.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin3 36
7.Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Cieślak Wojciech
Mosak Weronika
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Mosak Weronika
Cieślak WojciechMosak WeronikaCTR - LEGIONOWO3 38
9.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa D (+1)1D1
2.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno6 (+1)162
3.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
4.Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 44
5.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 55
6.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 06
7.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 17

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D1
2.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom D (+1)1D2
3.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa D (+1)1D3
4.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)164
5.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin5 55
6.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 16
7.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 58
9.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)141
2.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm7 (+1)172
3.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)153
4.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)144
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 55
6.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski7 76
7.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm0 07
8.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 38
9.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok5 (+1)154
5.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 45
6.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko6 66
7.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm2 27
8.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin2 28
9.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm0 09

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+2)221
2.Szczałuba Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Szczałuba NikolaSzczałuba NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+2)221
3.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)112

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kośmider Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kośmider OliwiaKośmider OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 (+2)241
2.Dyjak Julia
BALLROOM - Lublin
Dyjak JuliaDyjak JuliaBALLROOM - Lublin2 (+2)222
3.Zawadka Julia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Zawadka JuliaZawadka JuliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 14:45:-15:30, start: 15:45

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin C (+1)1C3
4.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)114
5.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków7 (+1)175
6.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów5 (+1)156
7.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1 17
8.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa7 77
9.Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Prestige
(Ukraina)
Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige
(Ukraina)
9
10.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin0 010
11.CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
Troianda
(Ukraina)
CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATroianda
(Ukraina)
11

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin4 (+1)143
4.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)144
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
Troianda
(Ukraina)
CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATroianda
(Ukraina)
7
8.Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Prestige
(Ukraina)
Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige
(Ukraina)
8
9.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 08

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków6 (+1)161
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów4 42

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)151
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 22

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)152
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn8 (+1)183
4.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)164
5.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice5 55
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin2 26
7.KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
Troianda
(Ukraina)
KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
KRAVCHUK ROMANLELYK OLEKSANDRATroianda
(Ukraina)
7
8.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 38
9.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 08
10.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA2 (+1)121
2.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce7 (+1)172
3.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
4.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice2 24
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 05
6.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 06
7.KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
Troianda
(Ukraina)
KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
KRAVCHUK ROMANLELYK OLEKSANDRATroianda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
Troianda
(Ukraina)
SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATroianda
(Ukraina)
1
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)173
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 14
5.DUDYK VADYM
STEPANIUK ANASTASIIA
Troianda
(Ukraina)
DUDYK VADYM
STEPANIUK ANASTASIIA
DUDYK VADYMSTEPANIUK ANASTASIIATroianda
(Ukraina)
5
6.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 06
7.Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Dancers United - WARSZAWA
Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaDancers United - WARSZAWA3 37

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA4 (+1)143
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa8 (+1)184
5.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
5
6.SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
Troianda
(Ukraina)
SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATroianda
(Ukraina)
6
7.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 07
8.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 38
9.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 09
10.Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
Niegowski MichałSawicka KlaudiaDUET - Warszawa4 410
11.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 011

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)121
2.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok9 (+1)192
3.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)124
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05
6.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 16
7.Oseychuk Maksym
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksym
Shynher Anna
Oseychuk MaksymShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
7

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów15 (+1)1151
2.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 (+1)1112
3.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 04
5.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów0 06
7.Oseychuk Maksym
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksym
Shynher Anna
Oseychuk MaksymShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
7
8.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

 

BLOK 4, rejestracja 18:15-18:45, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:15

14-15 (Junior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
2.Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Gaposhin DaniilPrivalova SofyaImperia
(Rosja)
3.Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
"Soyuz"
(Russia)
Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
Zhigadlo BronislavGretskaya Nikol"Soyuz"
(Russia)

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław1
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm2
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3
4.Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Gaposhin DaniilPrivalova SofyaImperia
(Rosja)
5.Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
"Soyuz"
(Russia)
Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
Zhigadlo BronislavGretskaya Nikol"Soyuz"
(Russia)

16-18 (Młodzież) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola2
3.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3
4.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm4
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź5
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin6

16-18 (Młodzież) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Klimov Nikita
Stegareva Alisa
"Soyuz"
(Russia)
Klimov Nikita
Stegareva Alisa
Klimov NikitaStegareva Alisa"Soyuz"
(Russia)
1
2.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin3
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm4
4.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin5
5.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

19+ (Powyżej 18) Open ST 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory1
2.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź2
3.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola3
4.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa4
5.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5
6.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM6
7.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów7
8.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok8
9.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9
10.Gismatyllin Ilya
Pryskaute Lyiza
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Gismatyllin Ilya
Pryskaute Lyiza
Gismatyllin IlyaPryskaute Lyiza"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
9
11.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9

19+ (Powyżej 18) Open LA 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Abushenko Vladislav
Solomakha Ivanna
"Soyuz"
(Russia)
Abushenko Vladislav
Solomakha Ivanna
Abushenko VladislavSolomakha Ivanna"Soyuz"
(Russia)
1
2.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2
3.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3
4.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa4
5.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom5
6.Klimov Nikita
Stegareva Alisa
"Soyuz"
(Russia)
Klimov Nikita
Stegareva Alisa
Klimov NikitaStegareva Alisa"Soyuz"
(Russia)
6
7.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa7
8.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8
9.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom8
10.Główka Tomasz
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8
11.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa11
12.Olczyk Mariusz
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Olczyk Mariusz
Szyc Klaudia
Olczyk MariuszSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk11
13.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin13
14.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom13
15.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom15
16.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław16
17.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA16
18.Mamaev Artem
Slogenikina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogenikina Darya
Mamaev ArtemSlogenikina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
18
19.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów19
20.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów20
21.Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
LIDER - Lublin
Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER - Lublin
22.Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
Volkov KirillErmolaeva Ekaterina"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)