II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic

2019-11-10 Pabianice, ESKADRA - Pabianice


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny rozpoczęcia I bloku z 9:30 na 10:00 !!!

Dodaliśmy kat. 12-13 G do II BLOKU.
Kategoria 10-11F została przeniesiona do III BLOKU.

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Oliwier
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Wojnarowska Laura
Markiewicz OliwierWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice7 (+2)271
2.Pietraszek Igor
Milczarek Nikola
A+S - Częstochowa
Pietraszek Igor
Milczarek Nikola
Pietraszek IgorMilczarek NikolaA+S - Częstochowa2, 3 (+2)22, 31
3.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice7 (+1)172
4.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)112

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice5 (+2)251
2.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Mykanów
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Mykanów4, 4 (+2)24, 42
3.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź5 (+2)251
2.Larysz Jakub
Stec Anna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Stec Anna
Larysz JakubStec AnnaSUKCES - Jaworzno4, 4 (+2)24, 41
3.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)142
5.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA - Pabianice2 (+2)221
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria F (+2)2F2
3.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
SHOW TIME - Płock
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME - Płock Przeklasyfikowanie do F (+1)1Przeklasyfikowanie do F3

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Piotr
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gajek Piotr
Kuwerska Iga
Gajek PiotrKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
2.Jędraszek Paweł
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Jędraszek Paweł
Bytnar Oliwia
Jędraszek PawełBytnar OliwiaATUT - Kalisz8 (+2)281
3.Łuczyk Filip
Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wiśniewska Blanka
Łuczyk FilipWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN8 (+2)281
4.Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno4, 4 (+2)24, 41
5.Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Bolero - Bolesławiec
Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Chmiel BartoszGlapa NataliaBolero - Bolesławiec3, 3 (+1)13, 32
6.Heidt Oskar
Kolendowicz Paulina
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Kolendowicz Paulina
Heidt OskarKolendowicz PaulinaBolero - Bolesławiec7 (+1)172
7.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S - Częstochowa E (+1)1E2
3.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E3
4.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)114
5.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)135
6.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 (+1)136
7.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH - Kalisz1 17
8.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 38
9.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa1 19
10.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 09
11.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
CENTRUM KULTURY - Poczesna
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraCENTRUM KULTURY - Poczesna0 011
12.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA2 212
13.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 013

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA5 (+1)152
3.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)143
4.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)144
5.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)145
6.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław6 (+1)166
7.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0 07
8.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin6 68
9.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań5 59
10.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 29
11.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
12.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria2 212
13.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock0 013

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu 11:30 - 12:00, start: 12:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 12

Rekreacja Łódzka Wa, Ccc, Polka SOLISTKI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.-
Barańska Lena
A+S GOK Kleszczów
-
Barańska Lena
- Barańska LenaA+S GOK Kleszczów
2.-
Foltak Wiktoria
AnaDens - Łódź
-
Foltak Wiktoria
- Foltak WiktoriaAnaDens - Łódź
3.-
Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
-
Karp Karolina
- Karp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki
4.-
Kmiecik Natalia
AnaDens - Łódź
-
Kmiecik Natalia
- Kmiecik NataliaAnaDens - Łódź
5.-
Kotecka Maria
STEP DANCE - Koluszki
-
Kotecka Maria
- Kotecka MariaSTEP DANCE - Koluszki
6.-
Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
-
Loba Natalia
- Loba NataliaSTEP DANCE - Koluszki
7.-
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
-
Marciniak Martyna
- Marciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki
8.-
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
-
Pytlińska Martyna
- Pytlińska MartynaESKADRA - Pabianice
9.-
Sodulska Maja
AnaDens - Łódź
-
Sodulska Maja
- Sodulska MajaAnaDens - Łódź
10.-
Sołtysiak Natalia
AnaDens - Łódź
-
Sołtysiak Natalia
- Sołtysiak NataliaAnaDens - Łódź
11.-
Sęczkowska Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
-
Sęczkowska Zuzanna
- Sęczkowska ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki
12.Szitkanc Jakub
-
ESKADRA - Pabianice
Szitkanc Jakub
-
Szitkanc Jakub- ESKADRA - Pabianice

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 3

Rekreacja Łódzka Wa, Ccc, Polka PARY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kilańczyk Jakub
Kolanek Maja
ESKADRA - Pabianice
Kilańczyk Jakub
Kolanek Maja
Kilańczyk JakubKolanek MajaESKADRA - Pabianice
2.Miłosz Margiela
Oliwia Kuźniacka
ATUT - Kalisz
Miłosz Margiela
Oliwia Kuźniacka
Miłosz MargielaOliwia KuźniackaATUT - Kalisz
3.Stanisław Różalski
Apolonia Piotrowska
ATUT - Kalisz
Stanisław Różalski
Apolonia Piotrowska
Stanisław RóżalskiApolonia PiotrowskaATUT - Kalisz

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 16

Rekreacja Łódzka Wa, Ccc, Polka SOLISTKI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.-
Balcerak Lena
STEP DANCE - Koluszki
-
Balcerak Lena
- Balcerak LenaSTEP DANCE - Koluszki
2.-
Jończyk Amelia
JEDYNKA - Łódź
-
Jończyk Amelia
- Jończyk AmeliaJEDYNKA - Łódź
3.-
Kapelan Kornelia
STEP DANCE - Koluszki
-
Kapelan Kornelia
- Kapelan KorneliaSTEP DANCE - Koluszki
4.-
Kmiotek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
-
Kmiotek Małgorzata
- Kmiotek MałgorzataJEDYNKA - Łódź
5.-
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
-
Kotecka Oliwia
- Kotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki
6.-
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
-
Krupska Maria
- Krupska MariaESKADRA - Pabianice
7.-
Kucowska Zuzanna
AnaDens - Łódź
-
Kucowska Zuzanna
- Kucowska ZuzannaAnaDens - Łódź
8.-
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
-
Marciniak Zofia
- Marciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki
9.-
Matczak Lena
ESKADRA - Pabianice
-
Matczak Lena
- Matczak LenaESKADRA - Pabianice
10.-
Nowicka Małgosia
ESKADRA - Pabianice
-
Nowicka Małgosia
- Nowicka MałgosiaESKADRA - Pabianice
11.-
Rybak Nadia
A+S Sulmierzyce
-
Rybak Nadia
- Rybak NadiaA+S Sulmierzyce
12.-
Saar Zuzanna
JEDYNKA - Łódź
-
Saar Zuzanna
- Saar ZuzannaJEDYNKA - Łódź
13.-
Szmytka Julia
ESKADRA - Pabianice
-
Szmytka Julia
- Szmytka JuliaESKADRA - Pabianice
14.-
Ulas Maja
ESKADRA - Pabianice
-
Ulas Maja
- Ulas MajaESKADRA - Pabianice
15.-
Zientara Zuzanna
JEDYNKA - Łódź
-
Zientara Zuzanna
- Zientara ZuzannaJEDYNKA - Łódź
16.-
Zych Nadia
ESKADRA - Pabianice
-
Zych Nadia
- Zych NadiaESKADRA - Pabianice

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 16

Rekreacja Łódzka Wa, Ccc, Polka PARY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Balcerak Adam
Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Karp Julia
Balcerak AdamKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki
2.Barański Kacper
Rogalska Natasza
STEP DANCE - Koluszki
Barański Kacper
Rogalska Natasza
Barański KacperRogalska NataszaSTEP DANCE - Koluszki
3.Bartosiewicz Wiktor
Bączyńska Natasza
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Bączyńska Natasza
Bartosiewicz WiktorBączyńska NataszaSTEP DANCE - Koluszki
4.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki
5.Jędraszek Miłosz
Chlasta Wiktoria
ATUT - Kalisz
Jędraszek Miłosz
Chlasta Wiktoria
Jędraszek MiłoszChlasta WiktoriaATUT - Kalisz
6.Kalańczyk Igor
Sobczyk Maja
ESKADRA - Pabianice
Kalańczyk Igor
Sobczyk Maja
Kalańczyk IgorSobczyk MajaESKADRA - Pabianice
7.Kieras Kamil
Baran Anna
A+S GOK Kleszczów
Kieras Kamil
Baran Anna
Kieras KamilBaran AnnaA+S GOK Kleszczów
8.Kowalczyk Gracjan
Włodarczyk Anna
A+S GOK Kleszczów
Kowalczyk Gracjan
Włodarczyk Anna
Kowalczyk GracjanWłodarczyk AnnaA+S GOK Kleszczów
9.Kędzia Hubert
Staniaszczyk Hanna
ESKADRA - Pabianice
Kędzia Hubert
Staniaszczyk Hanna
Kędzia HubertStaniaszczyk HannaESKADRA - Pabianice
10.Lipski Szymon
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Lipski Szymon
Kotecka Oliwia
Lipski SzymonKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki
11.Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
ATUT - Kalisz
Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
Margiela MiłoszKuźniacka OliwiaATUT - Kalisz
12.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź
13.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz
14.Sikorski Jakub
Kołodziejczyk Lena
A+S Częstochowa
Sikorski Jakub
Kołodziejczyk Lena
Sikorski JakubKołodziejczyk LenaA+S Częstochowa
15.Tokarczyk Antoni
Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Tokarczyk Antoni
Głuch Michalina
Tokarczyk AntoniGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice
16.Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
ESKADRA - Pabianice
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk MyronDróżdż MajaESKADRA - Pabianice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 10

Rekreacja Łódzka Wa, Q, Ccc, J SOLISTKI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.-
Banasik Dorota
JEDYNKA - Łódź
-
Banasik Dorota
- Banasik DorotaJEDYNKA - Łódź
2.-
Dawczyńska Jagoda
JEDYNKA - Łódź
-
Dawczyńska Jagoda
- Dawczyńska JagodaJEDYNKA - Łódź
3.-
Kowalska Irmina
JEDYNKA - Łódź
-
Kowalska Irmina
- Kowalska IrminaJEDYNKA - Łódź
4.-
Majcher Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
-
Majcher Wiktoria
- Majcher WiktoriaJEDYNKA - Łódź
5.-
Pawlak Zuzanna
ESKADRA - Pabianice
-
Pawlak Zuzanna
- Pawlak ZuzannaESKADRA - Pabianice
6.-
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
-
Serafin Julia
- Serafin JuliaJEDYNKA - Łódź
7.-
Soboń Agata
ESKADRA - Pabianice
-
Soboń Agata
- Soboń AgataESKADRA - Pabianice
8.-
Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
-
Socha Matylda
- Socha MatyldaESKADRA - Pabianice
9.-
Warzycha Julia
ESKADRA - Pabianice
-
Warzycha Julia
- Warzycha JuliaESKADRA - Pabianice
10.Lisiecki Jakub
-
ESKADRA - Pabianice
Lisiecki Jakub
-
Lisiecki Jakub- ESKADRA - Pabianice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 6

Rekreacja Łódzka Wa, Q, Ccc, J PARY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Grala Kacper
Wołoszyn Julia
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Wołoszyn Julia
Grala KacperWołoszyn JuliaESKADRA - Pabianice
2.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź
3.Lach Kamil
Lach Emilia
JEDYNKA - Łódź
Lach Kamil
Lach Emilia
Lach KamilLach EmiliaJEDYNKA - Łódź
4.Lubisz Patryk
Kopka Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Lubisz Patryk
Kopka Agnieszka
Lubisz PatrykKopka AgnieszkaESKADRA - Pabianice
5.Nakielski Krzysztof
Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Krugler Agata
Nakielski KrzysztofKrugler AgataJEDYNKA - Łódź
6.Shroeder Julian
Dawczyńska Jagoda
ESKADRA - Pabianice
Shroeder Julian
Dawczyńska Jagoda
Shroeder JulianDawczyńska JagodaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko F (+2)2F1
2.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko9 (+2)292
3.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa4 (+2)242
4.Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
JEDYNKA - Łódź
Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
5.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW5 (+1)153
6.Stradowski Eryk
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Sikora Oliwia
Stradowski ErykSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)113

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123
4.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa3 34
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 15
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 13
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 04
5.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa4 45

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 15:00, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suvorov Nikita
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Suvorov Nikita
Kozłowska Hanna
Suvorov NikitaKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec2 24
5.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 25
6.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce0 06
7.Koper Mateusz
Porębska Anna
SHOW TIME - Płock
Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME - Płock0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)121
2.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA1 13
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa4 (+1)142
3.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice4 (+1)143
4.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko4 (+1)144
5.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa5 55
6.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa3 36
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 07
8.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)123
4.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno6 (+1)164
5.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko2 (+1)125
6.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)126
7.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz0 07
8.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
9.Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN - Toruń6 69
10.Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR - LEGIONOWO0 010
11.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno6 (+1)161
2.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz2 (+1)122
3.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa D (+1)1D3
4.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 (+1)134
5.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa5 55
6.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom3 36
7.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź4 47
8.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 28
9.Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR - LEGIONOWO0 09
10.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 010

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 - 18:00, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:30

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin4 (+1)142
3.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 13
4.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa3 34
5.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań6 65

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa0 03
4.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz. C (+1)1C1
2.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
3.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)123
4.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź4 44
5.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice0 05
6.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice0 06
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 (+1)114
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn5 55
6.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice5 56
7.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 07
8.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań3 (+1)131
2.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 14
5.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław3 35
6.Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 27

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA8 (+1)181
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko9 (+1)192
3.Szuba Michał
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Cybulska Monika
Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)183
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa3 (+1)134
5.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 85
6.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko0 06
7.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 07
8.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)111
2.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław10 (+1)1102
3.Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
Brzeski BrunoGmochowska JustynaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+1)183
4.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)154
5.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko8 (+1)185
6.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard11 (+1)1116
7.Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice6 67
8.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa6 68
9.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 09
10.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn0 09
11.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 011

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 (+1)121
2.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 84

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)181
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław9 94