GPS PTT Kiepura Dance Cup

2020-02-15 Sosnowiec, KIEPURA - Sosnowiec


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rozpoczęcia bloku 1, 2 oraz 3

BLOK 1, rejestracja do 10:00, próba parkietu 09:50- 10:20, start: 10:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa2 (+2)221
2.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Mysłowice
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Mysłowice9, 9 (+2)29, 91
3.Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
KIEPURA - Sosnowiec
Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA - Sosnowiec2, 2 (+2)22, 21
4.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
5.Sławiński Aleksander
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Sławiński Aleksander
Karasińska Milena
Sławiński AleksanderKarasińska MilenaRONDO - Rybnik3, 3 (+1)13, 32
6.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA - Sosnowiec1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM Ornontowice2, 2 (+2)22, 21
2.Myciński Alex
Kleszyk Martyna
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Kleszyk Martyna
Myciński AlexKleszyk MartynaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
4.Goralczyk Tymoteusz
Paholikova Monika
TEAM Ornontowice
Goralczyk Tymoteusz
Paholikova Monika
Goralczyk TymoteuszPaholikova MonikaTEAM Ornontowice1, 1 (+1)11, 12
5.Strojwąs Jakub
Skibińska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Strojwąs Jakub
Skibińska Julia
Strojwąs JakubSkibińska JuliaKIEPURA - Sosnowiec1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
2.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM Ornontowice9 (+2)291
3.Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION - Kraków4 (+2)242
4.Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO - Rybnik11 (+2)2112
5.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik2 (+2)222
6.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek1 (+1)113
7.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaST IMPRESJA Kęty1 (+1)113
8.Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
9.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3, 3 (+1)13, 33
10.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec E (+1)1E1
2.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice2 (+1)122
3.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa2 23
4.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
TEAM Ornontowice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaTEAM Ornontowice0 04

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 22
3.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz0 03

 

BLOK 2, rejestracja do 12:30, próba parkietu 12:20- 12:50, start: 13:00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT - Wrocław1 (+1)112
3.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA2 23
4.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław1 14
5.Łaganowski Rafał
Łaganowska Magdalena
WIR - Mysłowice
Łaganowski Rafał
Łaganowska Magdalena
Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaWIR - Mysłowice0 05

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT - Wrocław3 (+1)131
2.Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA - Łódź4 (+1)142
3.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA3 33
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 04
5.Łaganowski Rafał
Łaganowska Magdalena
WIR - Mysłowice
Łaganowski Rafał
Łaganowska Magdalena
Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaWIR - Mysłowice0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów E (+1)1E1
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 32
3.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory1 13

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)112
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 (+1)123
4.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia0 04
5.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
AKCENT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin2 25
6.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice0 06

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 (+1)111
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 (+1)162
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec1 15
6.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory0 03
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 0

Liga Seniorów

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 (+1)111
2.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń4 43
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice3 34
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 0

Liga Seniorów

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 12
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA2 23

50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice8 (+1)182
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 23
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 54
5.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość1 15

 

BLOK 3, rejestracja do 15:00, próba parkietu 15:00- 15:35, start: 15:45

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 (+1)112
3.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 13
4.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice0 04

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+1)141
2.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+1)142
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 (+1)123
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 14
5.Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT - Wrocław0 05
6.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów E (+1)1E1
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 32
3.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory2 23

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 (+1)122
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 33
4.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 44

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 (+1)151
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec3 33
4.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 24

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory0 03
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 0

Liga Seniorów

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)181
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 12
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce1 13

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość6 62
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice4 43

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 0

Liga Seniorów

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3 + Senior 4) B LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
ST IMPRESJA Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty6 (+1)161
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 32
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 23

 

BLOK 4, rejestracja do 18:00, próba parkietu 17:50- 18:20, start: 18:30

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 52
3.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław0 03

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE ŁÓDŹ
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ3 (+1)131
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów0 02

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice1 (+1)112
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 63
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 54
5.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON0 05

40+ (Senior 2 + Senior 4) D LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON1 (+1)111
2.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków3 32
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń5 (+1)151
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)123
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków1 14
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Kogut Joanna
Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość7 (+1)172
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice4 43
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 04
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 15

30+ (Senior 1) A ST PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA1 (+1)111
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków2 22

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Homoncik Marek
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Marek
Homoncik Karolina
Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra8 (+1)181
2.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź3 32
3.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław7 (+1)172
3.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów1 (+1)113
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice9 (+1)194
5.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik6 (+1)165
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól B (+1)1B6
7.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 07
8.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 28
9.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
ST IMPRESJA Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty0 09
10.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica0 010
11.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość1 111
12.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra2 212

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków1 (+1)111
2.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA1 (+1)112
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER0 04
5.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE ŁÓDŹ
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ2 25

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER0 02

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
ST IMPRESJA Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty7 (+1)171
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice4 (+1)142
3.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4 (+1)143
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 04
5.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 25
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 06