Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019

2019-10-27 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

WA; Q; CCC; POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek4, 4 (+2)24, 41
2.Duda Jakub
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Duda Jakub
Gawlińska Maja
Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry5, 5 (+2)25, 51
3.Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+2)23, 31
4.Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7, 7 (+2)27, 71
5.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4, 4 (+2)24, 41
6.Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
Bonczek MoritzHoy MartynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1, 1 (+1)11, 12
7.Codogni Borys
Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Codogni Borys
Włodarz Eliza
Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1, 1 (+1)11, 12
8.Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1, 1 (+1)11, 12
9.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 22

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

WA; WW; Q; CCC; S; POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław6 (+2)261
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+2)24, 42
3.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

WA; Q; CCC; J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Larysz Jakub
Stec Anna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Stec Anna
Larysz JakubStec AnnaSUKCES - Jaworzno2, 2 (+2)22, 21
3.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry9, 9 (+2)29, 91
4.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
5.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+2)221
6.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław6 (+1)162
7.Mirek Franciszek
Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Włodarz Iga
Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4, 4 (+1)14, 42
8.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry6, 6 (+1)16, 62
9.Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
MAESTRO - Opole
Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO - Opole3, 3 (+1)13, 32
10.Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL - Tarnowskie Góry1, 1 (+1)11, 12
11.Burdyka Olaf
Reiwer Hanna
SUPERNOVA - Głogówek
Burdyka Olaf
Reiwer Hanna
Burdyka OlafReiwer HannaSUPERNOVA - Głogówek1, 1 (-1)-11, 1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

WA; WW; Q; CCC; S; J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno6, 6 (+2)26, 61
2.Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
Majewski MateuszNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław10 (+2)2102
3.Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
Patoła WiktorGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+2)262
4.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała2 (+1)123
5.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
MAESTRO - Opole
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO - Opole1 (+1)113
6.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 24

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:30-10:45, start: 11:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA; Q; CCC; J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10, 5 (+2)210, 51
2.Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK Bielsko-Biała8, 8 (+2)28, 81
3.Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno2, 2 (+2)22, 21
4.Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
Howley AleksanderŁukasiewicz KarolinaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)142
5.Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik9, 9 (+1)19, 92
6.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

WA; WW; Q; CCC; S; J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 (+2)241
2.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie9 (+2)291
3.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa2 (+2)221
4.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice8 (+2)282
5.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)272
6.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała7 (+2)272
7.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław8 (+1)183
8.Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA - Racibórz6 (+1)163
9.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice8 (+1)183
10.Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE - Częstochowa10 (+1)1103
11.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
4.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 (+1)114
5.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole0 05
6.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
CENTRUM KULTURY - Poczesna
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraCENTRUM KULTURY - Poczesna0 06
7.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 07
8.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik6 (+1)162
3.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)134
5.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków3 (+1)135
6.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole4 (+1)146
7.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice4 47
8.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 07
9.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz0 010
11.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 310
12.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 212
13.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole0 012

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

WA; WW; Q; CCC; S; J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka10 (+2)2101
2.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CT WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH - Kalisz8 (+2)282
3.Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze F (+2)2F2
4.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
5.Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała7 (+1)173