I Mistrzostwa Polski w Tańcach Narodowych VII Ogólnopolski Turniej Tańców Narodowych w Formie Towarzyskiej

2019-11-16 Ujazd, DZPIT Niewiadów


BLOK 1, rejestracja 8:45-9:00, próba parkietu 9:00 - 9:30, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Narodowy 44

Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Szymon
Tomczyk-Jeleń Zosia
Mali Rzeczycanie
(Polska)
Bernat Szymon
Tomczyk-Jeleń Zosia
Bernat SzymonTomczyk-Jeleń ZosiaMali Rzeczycanie
(Polska)
2.Biedrzycki Nikodem
Duzik Aleksandra
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Biedrzycki Nikodem
Duzik Aleksandra
Biedrzycki NikodemDuzik AleksandraDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
3.Chrzanowski Jan
Kraśna Lena
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Chrzanowski Jan
Kraśna Lena
Chrzanowski JanKraśna LenaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
4.Ciężki Michał
Ciężki Agata
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Ciężki Michał
Ciężki Agata
Ciężki MichałCiężki AgataGOKiS w Skomlinie
(Polska)
5.Duła Szymon
Kacprzak Ewa
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Duła Szymon
Kacprzak Ewa
Duła SzymonKacprzak EwaDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
6.Dybka Michalina
Kiczka Martyna
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Dybka Michalina
Kiczka Martyna
Dybka MichalinaKiczka MartynaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
7.Ferreira Aleksander
Kacprzyk Małgorzata
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Ferreira Aleksander
Kacprzyk Małgorzata
Ferreira AleksanderKacprzyk MałgorzataDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
8.Frykowski Tymon
Domińska Antonina
ZPiT Poltex
(Polska)
Frykowski Tymon
Domińska Antonina
Frykowski TymonDomińska AntoninaZPiT Poltex
(Polska)
9.Janik Julian
Ciężki Łucja
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Janik Julian
Ciężki Łucja
Janik JulianCiężki ŁucjaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
10.Kondrzycki Mateusz
Kruszyńska Zosia
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Kondrzycki Mateusz
Kruszyńska Zosia
Kondrzycki MateuszKruszyńska ZosiaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
11.Kościelak Nadolski Andrzej
Kościelak Nadolska Julia
ZPiT Poltex
(Polska)
Kościelak Nadolski Andrzej
Kościelak Nadolska Julia
Kościelak Nadolski AndrzejKościelak Nadolska JuliaZPiT Poltex
(Polska)
12.Krawczyk Julian
Maciaszek Alicja
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Krawczyk Julian
Maciaszek Alicja
Krawczyk JulianMaciaszek AlicjaZPiT Ozorkowianie
(Polska)
13.Kubiak Dominik
Dąbrowska Hania
Zespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
Kubiak Dominik
Dąbrowska Hania
Kubiak DominikDąbrowska HaniaZespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
14.Kubicka Julia
Nowakowska Nadia
Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
Kubicka Julia
Nowakowska Nadia
Kubicka JuliaNowakowska NadiaSekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
15.Kubryn Borys
Andryszkiewicz Ada
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Kubryn Borys
Andryszkiewicz Ada
Kubryn BorysAndryszkiewicz AdaDZPiT Niewiadów
(Polska)
16.Kucharek Bartosz
Materna Lena
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Kucharek Bartosz
Materna Lena
Kucharek BartoszMaterna LenaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
17.Kulik Jan
Grobelkiewicz Julia
ZPiT Poltex
(Polska)
Kulik Jan
Grobelkiewicz Julia
Kulik JanGrobelkiewicz JuliaZPiT Poltex
(Polska)
18.Kupis Kacper
Marciniak Ewelina
Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
Kupis Kacper
Marciniak Ewelina
Kupis KacperMarciniak EwelinaSekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
19.Makowska Helenka
Wojtysiak Aleksandra
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Makowska Helenka
Wojtysiak Aleksandra
Makowska HelenkaWojtysiak AleksandraDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
20.Matysiak Mikołaj
Klimczak Klaudia
Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
Matysiak Mikołaj
Klimczak Klaudia
Matysiak MikołajKlimczak KlaudiaZespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
21.Mazurkiewicz Michał
Murasik Natasza
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Mazurkiewicz Michał
Murasik Natasza
Mazurkiewicz MichałMurasik NataszaDZPiT Niewiadów
(Polska)
22.Mikuła Mikołaj
Bednarek Lili
Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
Mikuła Mikołaj
Bednarek Lili
Mikuła MikołajBednarek LiliZespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
23.Nawrocki Tymoteusz
Kowalczyk-Wolak Weronika
ZPiT Poltex
(Polska)
Nawrocki Tymoteusz
Kowalczyk-Wolak Weronika
Nawrocki TymoteuszKowalczyk-Wolak WeronikaZPiT Poltex
(Polska)
24.Nowacka Magdalena
Barańska Lena
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Nowacka Magdalena
Barańska Lena
Nowacka MagdalenaBarańska LenaZPiT Ozorkowianie
(Polska)
25.Nowak Wiktor
Golańska Olga
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Nowak Wiktor
Golańska Olga
Nowak WiktorGolańska OlgaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
26.Nóżko Tymon
Szarłat Kornelia
ZPiT Poltex
(Polska)
Nóżko Tymon
Szarłat Kornelia
Nóżko TymonSzarłat KorneliaZPiT Poltex
(Polska)
27.Olczak Łukasz
Steglińska Aleksandra
Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
Olczak Łukasz
Steglińska Aleksandra
Olczak ŁukaszSteglińska AleksandraSekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz
(Polska)
28.Opulska Amelia
Socha Natalia
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Opulska Amelia
Socha Natalia
Opulska AmeliaSocha NataliaDZPiT Niewiadów
(Polska)
29.Pakuła Hanna
Borowik Barbara
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Pakuła Hanna
Borowik Barbara
Pakuła HannaBorowik BarbaraZPiT Ozorkowianie
(Polska)
30.Pelc Daniel
Kowalczyk-Wolak Wiktoria
ZPiT Poltex
(Polska)
Pelc Daniel
Kowalczyk-Wolak Wiktoria
Pelc DanielKowalczyk-Wolak WiktoriaZPiT Poltex
(Polska)
31.Pelc Emil
Zimoń Maria
ZPiT Poltex
(Polska)
Pelc Emil
Zimoń Maria
Pelc EmilZimoń MariaZPiT Poltex
(Polska)
32.Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
Piesta JakubSzczepańska OliwiaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
33.Rykalska Nadia
Rykalska Nikola
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Rykalska Nadia
Rykalska Nikola
Rykalska NadiaRykalska NikolaZPiT Ozorkowianie
(Polska)
34.Siwik Aleksander
Stępień Lena
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Siwik Aleksander
Stępień Lena
Siwik AleksanderStępień LenaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
35.Sontag Hubert
Supera Blanka
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Sontag Hubert
Supera Blanka
Sontag HubertSupera BlankaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
36.Spodymek Marysia
Małolepsza Anna
GOKiS w Skomlinie
(Polska)
Spodymek Marysia
Małolepsza Anna
Spodymek MarysiaMałolepsza AnnaGOKiS w Skomlinie
(Polska)
37.Suchorowska Nadia
Urbańczyk Nikola
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Suchorowska Nadia
Urbańczyk Nikola
Suchorowska NadiaUrbańczyk NikolaZPiT Ozorkowianie
(Polska)
38.Wróblewska Klara
Wróblewska Emilia
ZPiT Poltex
(Polska)
Wróblewska Klara
Wróblewska Emilia
Wróblewska KlaraWróblewska EmiliaZPiT Poltex
(Polska)
39.Wójciak Dawid
Karlińska Patrycja
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Wójciak Dawid
Karlińska Patrycja
Wójciak DawidKarlińska PatrycjaDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
40.Wójciak Sebastian
Skrzypczyk Faustyna
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Wójciak Sebastian
Skrzypczyk Faustyna
Wójciak SebastianSkrzypczyk FaustynaDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
41.Wójcik Aleksandra
Wiernik Oliwia
Wieluński Dom Kultury
(Polska)
Wójcik Aleksandra
Wiernik Oliwia
Wójcik AleksandraWiernik OliwiaWieluński Dom Kultury
(Polska)
42.Yemelianova Dasza
Wojtysiak Alicja
DZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
Yemelianova Dasza
Wojtysiak Alicja
Yemelianova DaszaWojtysiak AlicjaDZPiT Niewiadów-Przedszkole
(Polska)
43.Yemelianova Diana
Michalska Bożena
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Yemelianova Diana
Michalska Bożena
Yemelianova DianaMichalska BożenaDZPiT Niewiadów
(Polska)
44.Zarębski Szczepan
Błąchowicz Gabriela
Zespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
Zarębski Szczepan
Błąchowicz Gabriela
Zarębski SzczepanBłąchowicz GabrielaZespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)

8-9 (Juvenile 1) Narodowy 29

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamus Oliwier
Ciecierska Aleksandra
DZPiT Niewiadów
Adamus Oliwier
Ciecierska Aleksandra
Adamus OliwierCiecierska AleksandraDZPiT Niewiadów
2.Bartczak Szymon
Łebedowska Klaudia
Zespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
Bartczak Szymon
Łebedowska Klaudia
Bartczak SzymonŁebedowska KlaudiaZespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
3.Barylski Szymon
Derlecka Maja
Zespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
Barylski Szymon
Derlecka Maja
Barylski SzymonDerlecka MajaZespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
4.Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
Mali Rzeczycanie
(Polska)
Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
Bernat BartłomiejJaworska AleksandraMali Rzeczycanie
(Polska)
5.Ciupiński Adam
Słaby Zosia
Zespół Taneczny Akson
(Polska)
Ciupiński Adam
Słaby Zosia
Ciupiński AdamSłaby ZosiaZespół Taneczny Akson
(Polska)
6.Dudek Ernest
Dudek Łucja
ZPiT Poltex
(Polska)
Dudek Ernest
Dudek Łucja
Dudek ErnestDudek ŁucjaZPiT Poltex
(Polska)
7.Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
ZPiT Poltex
(Polska)
Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
Frajnd StefanKacprzak MartaZPiT Poltex
(Polska)
8.Goch Piotr
Charalampous Adriana
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Goch Piotr
Charalampous Adriana
Goch PiotrCharalampous AdrianaMLZPiT Krakowiak
(Polska)
9.Grabowski Dawid
Styś Zofia
ZPiT Poltex
(Polska)
Grabowski Dawid
Styś Zofia
Grabowski DawidStyś ZofiaZPiT Poltex
(Polska)
10.Groja Aleksander
Szukalska Lidia
Zespół Taneczny Akson
(Polska)
Groja Aleksander
Szukalska Lidia
Groja AleksanderSzukalska LidiaZespół Taneczny Akson
(Polska)
11.Grzelczak Piotr
Dobrosz Hania
Zespół Taneczny Akson
(Polska)
Grzelczak Piotr
Dobrosz Hania
Grzelczak PiotrDobrosz HaniaZespół Taneczny Akson
(Polska)
12.Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
ZPiT Poltex
(Polska)
Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
Jóźwiak SzymonPolak MarzenaZPiT Poltex
(Polska)
13.Karp Krystian
Andryszkiewicz Pola
DZPiT Niewiadów
Karp Krystian
Andryszkiewicz Pola
Karp KrystianAndryszkiewicz PolaDZPiT Niewiadów
14.Kusiak Antoni
Wojnar Ida
Zespół Taneczny Akson
(Polska)
Kusiak Antoni
Wojnar Ida
Kusiak AntoniWojnar IdaZespół Taneczny Akson
(Polska)
15.Kwiatkowski Jakub
Ciupińska Lena
Zespół Taneczny Akson
(Polska)
Kwiatkowski Jakub
Ciupińska Lena
Kwiatkowski JakubCiupińska LenaZespół Taneczny Akson
(Polska)
16.Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Lemańczyk KarolBonk MartaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
17.Lizoń Karol
Sało Julia
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Lizoń Karol
Sało Julia
Lizoń KarolSało JuliaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
18.Majewski Sebastian
Jagodzińska Maria
Zespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
Majewski Sebastian
Jagodzińska Maria
Majewski SebastianJagodzińska MariaZespół Folklorystyczny z Modlnej
(Polska)
19.Mazurkiewicz Wojciech
Zielińska Wiktoria
DZPiT Niewiadów
Mazurkiewicz Wojciech
Zielińska Wiktoria
Mazurkiewicz WojciechZielińska WiktoriaDZPiT Niewiadów
20.Niewiadomski Igor
Michalak Adela
ZTL Harnam
(Polska)
Niewiadomski Igor
Michalak Adela
Niewiadomski IgorMichalak AdelaZTL Harnam
(Polska)
21.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
22.Pędrak Piotr
Weber Milena
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Pędrak Piotr
Weber Milena
Pędrak PiotrWeber MilenaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
23.Rachwalik Adam
Soból Natalia
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Rachwalik Adam
Soból Natalia
Rachwalik AdamSoból NataliaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
24.Rogala Kamil
Duła Jagoda
DZPiT Niewiadów
Rogala Kamil
Duła Jagoda
Rogala KamilDuła JagodaDZPiT Niewiadów
25.Sikorski Piotr
Pietrzyk Agnieszka
ZPiT Poltex
(Polska)
Sikorski Piotr
Pietrzyk Agnieszka
Sikorski PiotrPietrzyk AgnieszkaZPiT Poltex
(Polska)
26.Wysocki Mikołaj
Marcjanik Maria
ZPiT Poltex
(Polska)
Wysocki Mikołaj
Marcjanik Maria
Wysocki MikołajMarcjanik MariaZPiT Poltex
(Polska)
27.Włodarczyk Wojciech
Puchta Hania
DZPiT Niewiadów
Włodarczyk Wojciech
Puchta Hania
Włodarczyk WojciechPuchta HaniaDZPiT Niewiadów
28.Zasiadczyk Maciej
Łopatecka Anna
ZTL Harnam
(Polska)
Zasiadczyk Maciej
Łopatecka Anna
Zasiadczyk MaciejŁopatecka AnnaZTL Harnam
(Polska)
29.Śnieżek Tymoteusz
Kłosowska Hanna
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Śnieżek Tymoteusz
Kłosowska Hanna
Śnieżek TymoteuszKłosowska HannaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)

10-11 (Juvenile 2) Narodowy PREMIUM 25

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarek Leon
Merta Jagoda
Taniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
Bednarek Leon
Merta Jagoda
Bednarek LeonMerta JagodaTaniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
2.Bielawski Jakub
Rumińska Maria
Taniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
Bielawski Jakub
Rumińska Maria
Bielawski JakubRumińska MariaTaniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
3.Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
Brzeziński FranciszekSiejka ŁucjaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
4.Czernik Adrian
Balcerzak Maja
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Czernik Adrian
Balcerzak Maja
Czernik AdrianBalcerzak MajaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
5.Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Fiączek OskarTymkiewicz LenaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
6.Gala Jakub
Wiśnik Amelia
Taniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
Gala Jakub
Wiśnik Amelia
Gala JakubWiśnik AmeliaTaniec Narodowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą
(Polska)
7.Goch Gabriel
Goch Emilia
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Goch Gabriel
Goch Emilia
Goch GabrielGoch EmiliaMLZPiT Krakowiak
(Polska)
8.Jajek Wiktor
Niedzwiecka Julia
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Jajek Wiktor
Niedzwiecka Julia
Jajek WiktorNiedzwiecka JuliaDZPiT Niewiadów
(Polska)
9.Karoński Jakub
Bryza Lena
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Karoński Jakub
Bryza Lena
Karoński JakubBryza LenaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
10.Kmieć Wiktor
Dryglas Julia
ZPiT Poltex
(Polska)
Kmieć Wiktor
Dryglas Julia
Kmieć WiktorDryglas JuliaZPiT Poltex
(Polska)
11.Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
Komorek SergiuszCharalampous EmiliaMLZPiT Krakowiak
(Polska)
12.Kordala Rafał
Leszczyńska Maja
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Kordala Rafał
Leszczyńska Maja
Kordala RafałLeszczyńska MajaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
13.Kośla Jarosław
Kowalczyk Pola
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Kośla Jarosław
Kowalczyk Pola
Kośla JarosławKowalczyk PolaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
14.Kujawski Mateusz
Rosa Dominika
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Kujawski Mateusz
Rosa Dominika
Kujawski MateuszRosa DominikaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
15.Kulik Franciszek
Pałka Łucja
ZPiT Poltex
(Polska)
Kulik Franciszek
Pałka Łucja
Kulik FranciszekPałka ŁucjaZPiT Poltex
(Polska)
16.Matejun Dawid
Mosińska Julia
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Matejun Dawid
Mosińska Julia
Matejun DawidMosińska JuliaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
17.Mikołajczyk Tomasz
Trębska Gabriela
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Mikołajczyk Tomasz
Trębska Gabriela
Mikołajczyk TomaszTrębska GabrielaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
18.Perzyna Patryk
Mendel Martyna
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Perzyna Patryk
Mendel Martyna
Perzyna PatrykMendel MartynaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
19.Pryczek Feliks
Skrzypczyk Marysia
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Pryczek Feliks
Skrzypczyk Marysia
Pryczek FeliksSkrzypczyk MarysiaDZPiT Niewiadów
(Polska)
20.Siweka Szymon
Musialska Natasza
Bolesławiec Bolero
Siweka Szymon
Musialska Natasza
Siweka SzymonMusialska NataszaBolesławiec Bolero
21.Steczko Krzysztof
Mitka Magdalena
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Steczko Krzysztof
Mitka Magdalena
Steczko KrzysztofMitka MagdalenaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
22.Tomiak Michał
Kowalicka Maja
DZPiT Niewiadów
(Polska)
Tomiak Michał
Kowalicka Maja
Tomiak MichałKowalicka MajaDZPiT Niewiadów
(Polska)
23.Wrona Bruno
Kwiatkowska Aleksandra
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Wrona Bruno
Kwiatkowska Aleksandra
Wrona BrunoKwiatkowska AleksandraZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
24.Wąsik Wojciech
Dymek Marcelina
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Wąsik Wojciech
Dymek Marcelina
Wąsik WojciechDymek MarcelinaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
25.Zimoch Julian
Bonk Amelia
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Zimoch Julian
Bonk Amelia
Zimoch JulianBonk AmeliaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)

30+ (Senior 1) PREMIUM 2

Kujawiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzyk Krzysztof
Sontag Anna
DMZPiT Głuchowiacy
Kacprzyk Krzysztof
Sontag Anna
Kacprzyk KrzysztofSontag AnnaDMZPiT Głuchowiacy
2.Tarnowski Artur
Tarnowska Elżbieta
ZPiT Poltex
Tarnowski Artur
Tarnowska Elżbieta
Tarnowski ArturTarnowska ElżbietaZPiT Poltex

 

BLOK 2, rejestracja 12:30-13:00, próba parkietu 13:00-13:30, start: 14:00

8-9 (Juvenile 1) A Narodowy 0

Polka, Krakowiak

10-11 (Juvenile 2) A Narodowy 1

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pulchny Mateusz
Badzińska Oliwia
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Pulchny Mateusz
Badzińska Oliwia
Pulchny MateuszBadzińska OliwiaMLZPiT Krakowiak
(Polska)

12-13 (Junior 1) A Narodowy 13

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chachuła Jakub
Danecka Maja
ZPiT Ozorkowianie
(Polska)
Chachuła Jakub
Danecka Maja
Chachuła JakubDanecka MajaZPiT Ozorkowianie
(Polska)
2.Dymeka Michał
Kapustaa Dorota
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Dymeka Michał
Kapustaa Dorota
Dymeka MichałKapustaa DorotaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
3.Frydrych Igor
Krzewniak Klara
ZTL Harnam
Frydrych Igor
Krzewniak Klara
Frydrych IgorKrzewniak KlaraZTL Harnam
4.Kapusta Antoni
Dyjach Gabriela
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Kapusta Antoni
Dyjach Gabriela
Kapusta AntoniDyjach GabrielaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
5.Krencjarz Filip
Kadłubaj Magdalena
ZTL Harnam
Krencjarz Filip
Kadłubaj Magdalena
Krencjarz FilipKadłubaj MagdalenaZTL Harnam
6.Markowski Wojciech
Pawlata Jagoda
ZPiT Kalina
(Polska)
Markowski Wojciech
Pawlata Jagoda
Markowski WojciechPawlata JagodaZPiT Kalina
(Polska)
7.Michałowicz Iwo
Dziewierska Natalia
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
Michałowicz Iwo
Dziewierska Natalia
Michałowicz IwoDziewierska NataliaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
(Polska)
8.Olszewski Denis
Perzyna Małgorzata
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Olszewski Denis
Perzyna Małgorzata
Olszewski DenisPerzyna MałgorzataZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
9.Pelczar Filip
Andreiszyn Nina
Zespół Szkół w Byczynie
(Polska)
Pelczar Filip
Andreiszyn Nina
Pelczar FilipAndreiszyn NinaZespół Szkół w Byczynie
(Polska)
10.Rubinkowski Wiktor
Szymanowska Zofia
ZPiT Anilana
(Polska)
Rubinkowski Wiktor
Szymanowska Zofia
Rubinkowski WiktorSzymanowska ZofiaZPiT Anilana
(Polska)
11.Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
Tabor PawełBrzezińska ZofiaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
12.Tarnowski Eryk
Skalimierska Aleksandra
ZPiT Poltex
(Polska)
Tarnowski Eryk
Skalimierska Aleksandra
Tarnowski ErykSkalimierska AleksandraZPiT Poltex
(Polska)
13.Tworzyk Marek
Fryc Emilia
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Tworzyk MarekFryc EmiliaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)

14-15 (Junior 2) Narodowy 12

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berbeć Michał
Witalec Małgorzata
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Berbeć Michał
Witalec Małgorzata
Berbeć MichałWitalec MałgorzataZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
2.Felczyński Oskar
Tomczyk Alina
ZPiT Kalina
(Polska)
Felczyński Oskar
Tomczyk Alina
Felczyński OskarTomczyk AlinaZPiT Kalina
(Polska)
3.Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
ZPiT Poltex
(Polska)
Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
Klimczak PiotrGołębiowska NataliaZPiT Poltex
(Polska)
4.Kordala Michał
Smaczyńska Klaudia
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Kordala Michał
Smaczyńska Klaudia
Kordala MichałSmaczyńska KlaudiaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
5.Kret Szymon
Białek Zuzanna
ZPiT Kalina
(Polska)
Kret Szymon
Białek Zuzanna
Kret SzymonBiałek ZuzannaZPiT Kalina
(Polska)
6.Kucharski Jan
Życka Patrycja
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Kucharski Jan
Życka Patrycja
Kucharski JanŻycka PatrycjaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
7.Pawłowicz Mateusz
Markowska Weronika
ZPiT Kalina
(Polska)
Pawłowicz Mateusz
Markowska Weronika
Pawłowicz MateuszMarkowska WeronikaZPiT Kalina
(Polska)
8.Soból Piotr
Lenart Angelika
ZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
Soból Piotr
Lenart Angelika
Soból PiotrLenart AngelikaZPiT Ziemia Lisiecka
(Polska)
9.Sut Jakub
Tomczyk Urszula
ZPiT Kalina
(Polska)
Sut Jakub
Tomczyk Urszula
Sut JakubTomczyk UrszulaZPiT Kalina
(Polska)
10.Szalewicz Mateusz
Kowalczyk Zuzanna
ZPiT Kalina
(Polska)
Szalewicz Mateusz
Kowalczyk Zuzanna
Szalewicz MateuszKowalczyk ZuzannaZPiT Kalina
(Polska)
11.Szostak Paweł
Żywicka Aleksandra
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Szostak Paweł
Żywicka Aleksandra
Szostak PawełŻywicka AleksandraMLZPiT Krakowiak
(Polska)
12.Życki Kacper
Pawlik Zofia
DMZPiT Głuchowiacy
(Polska)
Życki Kacper
Pawlik Zofia
Życki KacperPawlik ZofiaDMZPiT Głuchowiacy
(Polska)

16-18 (Młodzież) Narodowy 8

Krakowiak, Kujawiak, Oberek, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Marceli
Woźniak Julianna
ZPiT Poltex
(Polska)
Antosik Marceli
Woźniak Julianna
Antosik MarceliWoźniak JuliannaZPiT Poltex
(Polska)
2.Antosika Patryk
Brzezińska Zuzanna
ZPiT Poltex
Antosika Patryk
Brzezińska Zuzanna
Antosika PatrykBrzezińska ZuzannaZPiT Poltex
3.Chrobot Jakub
Kalak Aleksandra
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Chrobot Jakub
Kalak Aleksandra
Chrobot JakubKalak AleksandraZTL Krotoszanie
(Polska)
4.Nowacki Krystian
Felczak Julia
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Nowacki Krystian
Felczak Julia
Nowacki KrystianFelczak JuliaZTL Krotoszanie
(Polska)
5.Polański Szymon
Chmurzyńska-Junik Amelia
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Polański Szymon
Chmurzyńska-Junik Amelia
Polański SzymonChmurzyńska-Junik AmeliaZTL Krotoszanie
(Polska)
6.Romowicz Mateusz
Badzińska Maja
MLZPiT Krakowiak
(Polska)
Romowicz Mateusz
Badzińska Maja
Romowicz MateuszBadzińska MajaMLZPiT Krakowiak
(Polska)
7.Tarnowski Jakub
Czekalska Zuzanna
ZPiT Poltex
(Polska)
Tarnowski Jakub
Czekalska Zuzanna
Tarnowski JakubCzekalska ZuzannaZPiT Poltex
(Polska)
8.Wojtkowiak Wojciech
Staszkiewicz Joanna
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Wojtkowiak Wojciech
Staszkiewicz Joanna
Wojtkowiak WojciechStaszkiewicz JoannaZTL Krotoszanie
(Polska)

19+ (Powyżej 18 + Dorośli 2) Narodowy 13

Krakowiak, Kujawiak, Oberek, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Golan Bartłomiej
Zucińska Michalina
ZPiT Kalina
(Polska)
Golan Bartłomiej
Zucińska Michalina
Golan BartłomiejZucińska MichalinaZPiT Kalina
(Polska)
2.Grobelny Jakub
Frankiewicz Weronika
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Grobelny Jakub
Frankiewicz Weronika
Grobelny JakubFrankiewicz WeronikaZTL Krotoszanie
(Polska)
3.Jacak Paweł
Minc Alicja
ZTL Harnam
Jacak Paweł
Minc Alicja
Jacak PawełMinc AlicjaZTL Harnam
4.Karpiński Kacper
Grzelczak Alina
ZTL Harnam
(Polska)
Karpiński Kacper
Grzelczak Alina
Karpiński KacperGrzelczak AlinaZTL Harnam
(Polska)
5.Klimek Maciej
Szczerbińska Alicja
ZPiT Anilana
(Polska)
Klimek Maciej
Szczerbińska Alicja
Klimek MaciejSzczerbińska AlicjaZPiT Anilana
(Polska)
6.Krążel Sebastian
Kuklińska Weronika
ZTL Harnam
(Polska)
Krążel Sebastian
Kuklińska Weronika
Krążel SebastianKuklińska WeronikaZTL Harnam
(Polska)
7.Malinowski Marek
Malinowska Katarzyna
ZPiT Kalina
(Polska)
Malinowski Marek
Malinowska Katarzyna
Malinowski MarekMalinowska KatarzynaZPiT Kalina
(Polska)
8.Piotrowski Sebastian
Polańska Agata
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Piotrowski Sebastian
Polańska Agata
Piotrowski SebastianPolańska AgataZTL Krotoszanie
(Polska)
9.Przybył Wojciech
Nowacka Klaudia
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Przybył Wojciech
Nowacka Klaudia
Przybył WojciechNowacka KlaudiaZTL Krotoszanie
(Polska)
10.Sikora Jan
Nalewajko Zuzanna
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Sikora Jan
Nalewajko Zuzanna
Sikora JanNalewajko ZuzannaZTL Krotoszanie
(Polska)
11.Sikora Marcin
Jasik Daria
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Sikora Marcin
Jasik Daria
Sikora MarcinJasik DariaZTL Krotoszanie
(Polska)
12.Skrzypniak Adam
Skrzypniak Karolina
ZTL Krotoszanie
(Polska)
Skrzypniak Adam
Skrzypniak Karolina
Skrzypniak AdamSkrzypniak KarolinaZTL Krotoszanie
(Polska)
13.Striker Jarosław
Lenczewska Maria
ZTL Harnam
(Polska)
Striker Jarosław
Lenczewska Maria
Striker JarosławLenczewska MariaZTL Harnam
(Polska)