OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019

2019-10-05 SIECHNICE, 4STEP - Siechnice


Plik z wynikami

UWAGA

Nagrody pieniężne dla par w kategorii Dorośli Open ST/LA
1 miejsce - 1200 zł
2 miejsce - 1000 zł
3 miejsce - 800 zł
4 miejsce - 600 zł
5 miejsce - 500 zł
6 miejsce - 500 zł

BLOK 1, rejestracja 8 00 - 9 00, start: 9 30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hajduk Julia
Werymkowicz Nadia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Hajduk Julia
Werymkowicz Nadia
Hajduk JuliaWerymkowicz NadiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Kiełtyka Paweł
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kiełtyka Paweł
Gurak Kornelia
Kiełtyka PawełGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Kwaczewski KUBA
Paprocka Blanka
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kwaczewski KUBA
Paprocka Blanka
Kwaczewski KUBAPaprocka BlankaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 9

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jugo Kaja
Motyka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jugo Kaja
Motyka Oliwia
Jugo KajaMotyka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Maciejewski Alan
Augustynowicz Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Maciejewski Alan
Augustynowicz Anna
Maciejewski AlanAugustynowicz AnnaINSPIRACJA - Wrocław
4.Misiak Karol
Misiak Marianna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
5.Pilarski Maksymilian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maksymilian
Mateuszów Lena
Pilarski MaksymilianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Solecki Wojciech
Kant Barbara
4STEP SIECHNICE
Solecki Wojciech
Kant Barbara
Solecki WojciechKant Barbara4STEP SIECHNICE
7.Staliś Filip
Kamińska Zofia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Staliś Filip
Kamińska Zofia
Staliś FilipKamińska ZofiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
8.Wojno Emil
Grabska Amelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wojno Emil
Grabska Amelia
Wojno EmilGrabska AmeliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kwapiński Szymon
Cisowska Aleksandra
4STEP - Siechnice
Kwapiński Szymon
Cisowska Aleksandra
Kwapiński SzymonCisowska Aleksandra4STEP - Siechnice
2.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice
3.Piotrowicz Iwo
Witka Julia
4STEP - Siechnice
Piotrowicz Iwo
Witka Julia
Piotrowicz IwoWitka Julia4STEP - Siechnice

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2101
2.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+2)231
3.Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
Nowak JakubJaniszewska EmiliaSKYDANCE - Wrocław11 (+2)2111
4.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)152
5.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
6.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Siechnice6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław E (+1)1E2
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra E (+1)1E3
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice1 16
7.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec2 27
8.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 08
9.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice0 09
10.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica1 110

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)122
3.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 23
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice1 (+1)111
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 02
3.Cetner Adam
Homenda Emilia
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Homenda Emilia
Cetner AdamHomenda EmiliaIGLICA - Wrocław4 43
4.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 02
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław5 (+1)151
2.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław5 52
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław2 23

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 12 00, start: 12 30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 11
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław4 42
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra6 63
4.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24
5.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 36
7.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra10 107

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno2 22
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław0 03
4.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice1 15
6.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 16
7.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica1 17
8.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec2 28

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa2 21
2.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 42
3.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 03
4.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 14
5.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice1 15

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 31
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa2 22
3.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 43
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice4 44

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice0 04
5.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05
6.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice0 06
7.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice3 37

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice6 (+1)161
2.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko2 23
4.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 24

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)112
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)153
4.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno0 04
5.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice0 05
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 06
7.Jędro Jacek
Haremska Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Haremska Emiliana
Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA - Poznań0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+1)181
2.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno0 03
4.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław0 04

 

BLOK 3, rejestracja 13 30 - 14 30, start: 15 00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01
2.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 12

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław2 21
2.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław4 41
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów3 32
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław6 63
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 24
5.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra0 01
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4 42

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław C (+1)1C3
4.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin5 54
5.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 05
6.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 06
7.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 27

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin C (+1)1C2
3.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań6 (+1)163
4.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)134
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 05
6.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 06
7.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 07
8.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 38
9.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 29

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno3 (+1)131
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa E (+1)1E2
3.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
4.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz3 34
5.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz0 05
6.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź0 06
7.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno3 (+1)131
2.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz1 (+1)112
3.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz6 (+1)163
4.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa1 (+1)114
5.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 35
6.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź4 46
7.Dziuba Maksymilian
Kaźmierczak Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Dziuba Maksymilian
Kaźmierczak Katarzyna
Dziuba MaksymilianKaźmierczak KatarzynaIGLICA - Wrocław0 07
8.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław0 08

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41
2.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 02
3.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 04
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 05

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41
2.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 02
3.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław2 23
4.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław0 04
5.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław0 05
6.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław1 16
7.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 08

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 11

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01
2.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 03
4.Smutnicki Tomasz
Niedbal van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
4
5.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 15
6.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław2 21
2.Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław5 52
3.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Spychalski Mateusz
Szafraniec Paulina
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Szafraniec Paulina
Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA - Wrocław8 84
5.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 05
6.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCE COMMUNITY
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY3 37
8.Czinar Mateusz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Widz Marcelina
Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław8 88
9.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 19
10.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław7 79
11.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 011
12.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 011
13.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław3 313

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec1 11
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 22
3.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław1 13

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec1 11
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra0 02
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 33
4.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław2 24
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4 45

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów11, 4 (+2)211, 41
2.Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Hryciew FlorianDzionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (+2)221
3.Kuliś Dorian
Wójcik Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kuliś Dorian
Wójcik Julia
Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
4.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław5 (+2)251
5.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
6.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (+2)221
7.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM Ornontowice2, 2 (+1)12, 22
8.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
Majewski MateuszNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice5 (+2)252
3.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław6 (+2)262
4.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)143
5.Woźniak Maciej
Margas Maria
4STEP - Siechnice
Woźniak Maciej
Margas Maria
Woźniak MaciejMargas Maria4STEP - Siechnice7 (+1)173

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław5 (+2)251
2.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+2)252
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice5 (+2)252
4.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław8 (+1)183