XLI MIĘDZYNARODOWY TTT WIOSNA 2020 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA

2020-04-18 SUCHY LAS K/ POZNANIA, DZIUPLA


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Turniej został odwołany.
Zapraszamy na ''Wiosnę 2021''.
Wszystkim Państwu życzymy dużo zdrowia!

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 8:00, start: 9:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC
Rutnicki Marek
Bober Milena
Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 15 (Do 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

Do 15 (Do 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

Do 15 (Do 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC
Szczepska WanessaSzczepska WanessaCENTRUM TAŃCA BASIC

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Żamoić Oliwia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Żamoić Oliwia
Borowiec AdamŻamoić OliwiaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

Do 12 (Do 12) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

Do 12 (Do 12) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30, start: 15:00

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30, start: 18:30

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 0