I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC

2019-09-22 ŁĘKA OPATOWSKA, Bolero - Bolesławiec


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!!!
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI W PROGRAMIE!!!!!

BLOK 1, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:00-13:15, start: 13:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T PREMIUM 3

WA CCC Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów
2.Krupa Bartosz
Nowak Gabriela
BST - Baranów
Krupa Bartosz
Nowak Gabriela
Krupa BartoszNowak GabrielaBST - Baranów
3.Michalak Aleksandra
Skąpski Mateusz
BST - Baranów
Michalak Aleksandra
Skąpski Mateusz
Michalak AleksandraSkąpski MateuszBST - Baranów

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Maja
Gruszka Błażej
BST - Baranów
Nowak Maja
Gruszka Błażej
Nowak MajaGruszka BłażejBST - Baranów2, 9 (+2)22, 91
2.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec10, 10 (+2)210, 101
3.Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
DANCE CENTER - Kluczbork
Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega MarcinJantos ZuzannaDANCE CENTER - Kluczbork2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA8 (+2)281
2.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec F (+2)2F2
3.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bolero - Bolesławiec
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero - Bolesławiec1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów9 (+2)291
2.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice F (+2)2F2
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice1 (+1)113
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław5 5

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała12, 2 Włodarczyk Leonard - G (+2)212, 2Włodarczyk Leonard - G1
2.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Bolero - Bolesławiec
Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Chmiel BartoszGlapa NataliaBolero - Bolesławiec2, 2 (+1)12, 22
4.Lipińska Jagoda
Stasiak Adam
BST - Baranów
Lipińska Jagoda
Stasiak Adam
Lipińska JagodaStasiak AdamBST - Baranów10, 10 (+1)110, 102

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań3 (+1)132
3.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 13
4.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 14

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole E (+1)1E1
2.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno3 32
3.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno0 03

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów6 (+1)162
3.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko4 43
4.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice5 54
5.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 05

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice6 (+1)161
2.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)162
3.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 03
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 14

 

BLOK 2, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.15-17.15, start: 17.30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA E (+1)1E1
2.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec0 02
3.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań3 33

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno1 (+1)111
2.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 02
3.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno3 (+1)131
2.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 02
3.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 63
4.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)123
4.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź1 14
5.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 65
6.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 06
7.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław9 (+1)191
2.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)142
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów7 (+1)173
4.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko4 44
5.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice5 55
6.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice7 (+1)171
2.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)172
3.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 03
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 (+1)121
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 63
4.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)151
2.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)182
3.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 03
4.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 04