Liga Seniorów

2019-06-22 Gdynia, Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!
- kategoria 30+ (Senior 1) klasa C w stylu Standard została przeniesiona z bloku 3 do bloku 2 i połączona z Senior 2 (40+) klasa C.

BLOK 1, rejestracja 09:00-10:00, próba parkietu 09:30, start: 10:30

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 (+1)132
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin5 (+1)153
4.Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Tango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Jan JaczewskiEwelina JaczewskaTango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
4
5.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia0 05
6.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE1 16

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Tango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Jan JaczewskiEwelina JaczewskaTango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
1
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin C (+1)1C2
3.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE2 23
4.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia0 04

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 7

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły2 (+1)122
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)123
4.Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
TANGO - Gdynia
Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO - Gdynia0 04
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 15
6.Gąsiewski Wojciech
Stojałowska Anna
TANGO - Gdynia
Gąsiewski Wojciech
Stojałowska Anna
Gąsiewski WojciechStojałowska AnnaTANGO - Gdynia0 06
7.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 07

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec E (+1)1E1
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły E (+1)1E2
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl2 (+1)123
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 24
5.Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
TANGO - Gdynia
Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO - Gdynia0 05
6.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 06
7.Gąsiewski Wojciech
Stojałowska Anna
TANGO - Gdynia
Gąsiewski Wojciech
Stojałowska Anna
Gąsiewski WojciechStojałowska AnnaTANGO - Gdynia0 07

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 (+1)122
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 24
5.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź5 55
6.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 16

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
FENIKS - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS - Białystok2 (+1)122
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły1 (+1)113
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 04
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl2 25
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 26

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź5 52
3.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 42
3.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:30, próba parkietu 12:30, start: 13:30

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)151
2.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 03
4.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław3 34

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)121
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)112
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 43
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin4 44

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 8

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA C (+1)1C2
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)123
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4 (+1)144
5.Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
Stawiński JanWysokińska - Woźniak IwonaJEDYNKA - Łódź5 55
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin5 56
7.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce0 07
8.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
FENIKS - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS - Białystok0 08

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Tango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Jan JaczewskiEwelina JaczewskaTango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
1
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce4 (+1)142
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin4 43
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław5 52
3.Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
Stawiński JanWysokińska - Woźniak IwonaJEDYNKA - Łódź5 53

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 0

Liga Seniorów

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:30, próba parkietu 15:30, start: 16:30

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)131
2.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE3 (+1)132
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 03
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 14

40+ (Senior 2) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
BALLARE - Częstochowa
Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE - Częstochowa1
2.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia2
3.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin3
4.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA4
5.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław5
6.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia6

40+ (Senior 2) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
BALLARE - Częstochowa
Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE - Częstochowa1
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.2
3.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia3
4.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań5
6.Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
TANGO - Gdynia
Falandysz Lech
Olszańska Agnieszka
Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO - Gdynia6
7.Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Tango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Jan JaczewskiEwelina JaczewskaTango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 18:00, start: 19:00

30+ (Senior 1) Open ST 0

30+ (Senior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań1
2.Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Tango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
Jan Jaczewski
Ewelina Jaczewska
Jan JaczewskiEwelina JaczewskaTango Gdynia
(Wybrzeże Kości Słoniowej)
2
3.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE3