UWAGA
BEZPOŚREDNIA REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. NOWE ZGŁOSZENIA I WYREJESTROWANIA SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM ORGANIZATORA DROGĄ MAILOWĄ (mag.magic@interia.eu). Opłata COVID wynosi 20,- zł od osoby wchodzącej na turniej.
Na chwilę obecną obowiązują nas następujące zasady. W jednym dniu turniejowym może uczestniczyć maksymalnie 150 osób, czyli 75 par. Poza nimi w obiekcie może przebywać obsługa turnieju, czyli: organizatorzy - recepcja, ochrona, catering, obsługa sali, obsługa medyczna; obsługa obiektu, obsługa techniczna, Sędziowie i Trenerzy.
Jako organizatorzy musimy posiadać imienną listę wszystkich osób przebywających na terenie obiektu w trakcie imprezy. Każda osoba wchodząca na turniej będzie zmuszona stosować się do „procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”. Praktycznie niemożliwe będzie wychodzenie i ponowne wchodzenie na teren obiektu. Wewnątrz obiektu maseczki nie będą nas obowiązywać, ale apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku szczególnie przy wylewności powitań, gratulacji i pożegnań. Należy spodziewać się dodatkowej „opłaty COVID”.
Data zamknięcia rejestracji, która oznacza również możliwość wyrejestrowania się jest znana (01 lipca 2020 r.). Turniej przeprowadzimy przy minimum 70 parach zgłoszonych do 21 czerwca 2020 r. Ostateczną decyzję, czy turniej się odbędzie podejmiecie Wy tancerze. Bezpośrednio po rejestracji konieczne jest skontaktowanie się z organizatorem turnieju drogą mailową na adres: mag.magic@interia.eu. Pary, które zaniedbają tego obowiązku zostaną usunięte z list startowych.
Niewątpliwie, nowa rzeczywistość spowoduje to, że wszystkie czynności organizacyjne podczas turnieju, będą trwały dłużej niż przywykliśmy, niemniej liczymy na wyrozumiałość i współpracę. W zakładce informacje jest umieszczona „procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”, prosimy o zapoznanie się z nią i śledzenie następnych komunikatów.
BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.20 - 8.45, start: 9.00
BLOK 2, rejestracja 11.00 - 12.00, próba parkietu 11.50 - 12.15, start: 12.30
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gryń Karol Łaszczyk Joanna SEMPRE - Kraków | Gryń Karol Łaszczyk Joanna | Gryń Karol | Łaszczyk Joanna | SEMPRE - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Krekora Szczepan Morawska-Krekora Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków | Krekora Szczepan Morawska-Krekora Anna | Krekora Szczepan | Morawska-Krekora Anna | KUŹNIA TAŃCA - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Curyłło Robert Curyłło Joanna Śląska Szkoła Tańca - Katowice | Curyłło Robert Curyłło Joanna | Curyłło Robert | Curyłło Joanna | Śląska Szkoła Tańca - Katowice | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina Cor et Animus - Kraków | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina | Maciejczyk Jan | Miechowska Karolina | Cor et Animus - Kraków | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Berkop Mirosław Berkop Magdalena
| Berkop Mirosław Berkop Magdalena | Berkop Mirosław | Berkop Magdalena | | 1 | | 1 | | 5 |
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria SEMPRE - Kraków | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria | Jastrzębski Jarosław | Róg Katarzyna Maria | SEMPRE - Kraków | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia
| Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia | Jędruszczak Robert | Jędruszczak Sylwia | | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina Cor et Animus - Kraków | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina | Maciejczyk Jan | Miechowska Karolina | Cor et Animus - Kraków | 4 | | 4 | | 3 |
30+ (Senior 1) S ST 4T 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Gryń Karol Łaszczyk Joanna SEMPRE - Kraków | Gryń Karol Łaszczyk Joanna | Gryń Karol | Łaszczyk Joanna | SEMPRE - Kraków | 1 |
2. | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina Cor et Animus - Kraków | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina | Maciejczyk Jan | Miechowska Karolina | Cor et Animus - Kraków | 2 |
30+ (Senior 1) Open ST 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 |
2. | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria SEMPRE - Kraków | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria | Jastrzębski Jarosław | Róg Katarzyna Maria | SEMPRE - Kraków | 2 |
3. | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina Cor et Animus - Kraków | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina | Maciejczyk Jan | Miechowska Karolina | Cor et Animus - Kraków | 3 |
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bartuś Wojciech Pawlik-Bartuś Agnieszka SEMPRE - Kraków | Bartuś Wojciech Pawlik-Bartuś Agnieszka | Bartuś Wojciech | Pawlik-Bartuś Agnieszka | SEMPRE - Kraków | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Wróbel Mateusz Wróbel Izabela DANCE IMPERIUM - Poznań | Wróbel Mateusz Wróbel Izabela | Wróbel Mateusz | Wróbel Izabela | DANCE IMPERIUM - Poznań | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Nieradzik Adam Nieradzik Anna Śląska Szkoła Tańca - Katowice | Nieradzik Adam Nieradzik Anna | Nieradzik Adam | Nieradzik Anna | Śląska Szkoła Tańca - Katowice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Rałowski Dariusz Charchut Anna AKSEL - Rzeszów | Rałowski Dariusz Charchut Anna | Rałowski Dariusz | Charchut Anna | AKSEL - Rzeszów | 3 | | 3 | | 4 |
5. | Dudziński Dariusz Dudzińska Anna Śląski Klub Taneczny - Katowice | Dudziński Dariusz Dudzińska Anna | Dudziński Dariusz | Dudzińska Anna | Śląski Klub Taneczny - Katowice | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Nowakowski Juliusz Nowakowska Paulina SENIOR DANCE STUDIO - Poznań | Nowakowski Juliusz Nowakowska Paulina | Nowakowski Juliusz | Nowakowska Paulina | SENIOR DANCE STUDIO - Poznań | 0 | | 0 | | 6 |
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wącław Szczepan Wącław Anna
| Wącław Szczepan Wącław Anna | Wącław Szczepan | Wącław Anna | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Santorowski Adam Santorowska Alicja IMPULS - Prochowice | Santorowski Adam Santorowska Alicja | Santorowski Adam | Santorowska Alicja | IMPULS - Prochowice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Krępa Adam Krępa Iwona GALA - Mielec | Krępa Adam Krępa Iwona | Krępa Adam | Krępa Iwona | GALA - Mielec | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Berkop Mirosław Berkop Magdalena
| Berkop Mirosław Berkop Magdalena | Berkop Mirosław | Berkop Magdalena | | 1 | | 1 | | 4 |
5. | Rutowski Piotr Rutowska Anna IMPULS - Prochowice | Rutowski Piotr Rutowska Anna | Rutowski Piotr | Rutowska Anna | IMPULS - Prochowice | 3 | | 3 | | 5 |
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno | Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta | Jeziorowski Jerzy | Kubat - Jeziorowska Jolanta | RÓŻA - Olesno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE - Kraków | Dusik Jacek Dusik Katarzyna | Dusik Jacek | Dusik Katarzyna | SEMPRE - Kraków | 6 | | 6 | | 2 |
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata | Nadolny Robert | Kubalska-Nadolna Agata | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Baran Bogusław Karpeta Renata SEMPRE - Kraków | Baran Bogusław Karpeta Renata | Baran Bogusław | Karpeta Renata | SEMPRE - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia
| Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia | Jędruszczak Robert | Jędruszczak Sylwia | | 0 | | 0 | | 4 |
40+ (Senior 2) Open ST 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 |
2. | Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia
| Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia | Jędruszczak Robert | Jędruszczak Sylwia | | 2 |
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Rusiecki Krzysztof Wiekiera Monika KICK - Kielce | Rusiecki Krzysztof Wiekiera Monika | Rusiecki Krzysztof | Wiekiera Monika | KICK - Kielce | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Dudziński Dariusz Dudzińska Anna Śląski Klub Taneczny - Katowice | Dudziński Dariusz Dudzińska Anna | Dudziński Dariusz | Dudzińska Anna | Śląski Klub Taneczny - Katowice | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Miller Leszek Górecka Urszula IGLICA - Wrocław | Miller Leszek Górecka Urszula | Miller Leszek | Górecka Urszula | IGLICA - Wrocław | 0 | | 0 | | 3 |
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Baran Bogusław Karpeta Renata SEMPRE - Kraków | Baran Bogusław Karpeta Renata | Baran Bogusław | Karpeta Renata | SEMPRE - Kraków | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Such Zbigniew Kogut Joanna AKSEL - Rzeszów | Such Zbigniew Kogut Joanna | Such Zbigniew | Kogut Joanna | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 3 |
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna | Martusewicz Jarosław | Martusewicz Grażyna | IGLICA - Wrocław | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica | Kozak Zygmunt Kozak Barbara | Kozak Zygmunt | Kozak Barbara | TAKT - Legnica | 2 | | 2 | | 2 |
3. | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata | Chyliński Wiesław | Chylińska Małgorzata | RONDO - Rybnik | 6 | | 6 | | 3 |
50+ (Senior 3) Open ST 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice | Skarka Wojciech Skarka Barbara | Skarka Wojciech | Skarka Barbara | DANCELOOK - Gliwice | 1 |
2. | Mazur Janusz Saj-Mazur Renata
| Mazur Janusz Saj-Mazur Renata | Mazur Janusz | Saj-Mazur Renata | | 2 |
3. | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna | Martusewicz Jarosław | Martusewicz Grażyna | IGLICA - Wrocław | 3 |
4. | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata | Chyliński Wiesław | Chylińska Małgorzata | RONDO - Rybnik | 4 |
5. | Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica | Kozak Zygmunt Kozak Barbara | Kozak Zygmunt | Kozak Barbara | TAKT - Legnica | 5 |
BLOK 3, rejestracja 14.30 - 15.30, próba parkietu 15.20 - 15.45, start: 16.00
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Curyłło Robert Curyłło Joanna Śląska Szkoła Tańca - Katowice | Curyłło Robert Curyłło Joanna | Curyłło Robert | Curyłło Joanna | Śląska Szkoła Tańca - Katowice | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Krekora Szczepan Morawska-Krekora Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków | Krekora Szczepan Morawska-Krekora Anna | Krekora Szczepan | Morawska-Krekora Anna | KUŹNIA TAŃCA - Kraków | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Ficenes Paweł Ficenes Magdalena DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Ficenes Paweł Ficenes Magdalena | Ficenes Paweł | Ficenes Magdalena | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 3 | | 3 | | 3 |
4. | Krępa Adam Krępa Iwona GALA - Mielec | Krępa Adam Krępa Iwona | Krępa Adam | Krępa Iwona | GALA - Mielec | 4 | | 4 | | 4 |
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Matczak Marcin Janicka Małgorzata ESKADRA - Pabianice | Matczak Marcin Janicka Małgorzata | Matczak Marcin | Janicka Małgorzata | ESKADRA - Pabianice | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina Cor et Animus - Kraków | Maciejczyk Jan Miechowska Karolina | Maciejczyk Jan | Miechowska Karolina | Cor et Animus - Kraków | 4 | | 4 | | 2 |
30+ (Senior 1) Open LA 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Hull Andrzej Kucharczyk Barbara IDEA - Kraków | Hull Andrzej Kucharczyk Barbara | Hull Andrzej | Kucharczyk Barbara | IDEA - Kraków | 1 |
2. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona CANTINERO - Tomaszów Maz. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona | Łysik Wojciech | Żelazna-Łysik Iwona | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 2 |
3. | Jonczyk Maciej Jonczyk Olga CLASSIC - Warszawa | Jonczyk Maciej Jonczyk Olga | Jonczyk Maciej | Jonczyk Olga | CLASSIC - Warszawa | 3 |
4. | Matczak Marcin Janicka Małgorzata ESKADRA - Pabianice | Matczak Marcin Janicka Małgorzata | Matczak Marcin | Janicka Małgorzata | ESKADRA - Pabianice | 4 |
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wącław Szczepan Wącław Anna
| Wącław Szczepan Wącław Anna | Wącław Szczepan | Wącław Anna | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Wróbel Mateusz Wróbel Izabela DANCE IMPERIUM - Poznań | Wróbel Mateusz Wróbel Izabela | Wróbel Mateusz | Wróbel Izabela | DANCE IMPERIUM - Poznań | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Nowakowski Juliusz Nowakowska Paulina SENIOR DANCE STUDIO - Poznań | Nowakowski Juliusz Nowakowska Paulina | Nowakowski Juliusz | Nowakowska Paulina | SENIOR DANCE STUDIO - Poznań | 0 | | 0 | | 3 |
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna NOWY STYL - Bielsko-Biała | Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna | Szyiński Krzysztof | Szyińska Lucyna | NOWY STYL - Bielsko-Biała | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Łakus Grzegorz Łakus Beata ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | Łakus Grzegorz Łakus Beata | Łakus Grzegorz | Łakus Beata | ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Rałowski Dariusz Charchut Anna AKSEL - Rzeszów | Rałowski Dariusz Charchut Anna | Rałowski Dariusz | Charchut Anna | AKSEL - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
4. | Krępa Adam Krępa Iwona GALA - Mielec | Krępa Adam Krępa Iwona | Krępa Adam | Krępa Iwona | GALA - Mielec | 4 (+1) | 1 | 4 | | 4 |
5. | Grzechnik Artur Grzechnik Czesława ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | Grzechnik Artur Grzechnik Czesława | Grzechnik Artur | Grzechnik Czesława | ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno | Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta | Jeziorowski Jerzy | Kubat - Jeziorowska Jolanta | RÓŻA - Olesno | 6 | | 6 | | 6 |
7. | Santorowski Adam Santorowska Alicja IMPULS - Prochowice | Santorowski Adam Santorowska Alicja | Santorowski Adam | Santorowska Alicja | IMPULS - Prochowice | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Rutowski Piotr Rutowska Anna IMPULS - Prochowice | Rutowski Piotr Rutowska Anna | Rutowski Piotr | Rutowska Anna | IMPULS - Prochowice | 0 | | 0 | | 8 |
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bieżański Szymon Bieżańska Alicja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Bieżański Szymon Bieżańska Alicja | Bieżański Szymon | Bieżańska Alicja | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | C (+1) | 1 | | C | 1 |
2. | Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE - Kraków | Dusik Jacek Dusik Katarzyna | Dusik Jacek | Dusik Katarzyna | SEMPRE - Kraków | 3 | | 3 | | 2 |
3. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 3 |
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Baran Bogusław Karpeta Renata SEMPRE - Kraków | Baran Bogusław Karpeta Renata | Baran Bogusław | Karpeta Renata | SEMPRE - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna | Martusewicz Jarosław | Martusewicz Grażyna | IGLICA - Wrocław | 2 | | 2 | | 2 |
3. | Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia
| Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia | Jędruszczak Robert | Jędruszczak Sylwia | | 0 | | 0 | | 3 |
40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata | Nadolny Robert | Kubalska-Nadolna Agata | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 9 | | 9 | | 2 |
40+ (Senior 2) Open LA 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Popa Krzysztof Popa Jolanta
| Popa Krzysztof Popa Jolanta | Popa Krzysztof | Popa Jolanta | | 1 |
2. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona CANTINERO - Tomaszów Maz. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona | Łysik Wojciech | Żelazna-Łysik Iwona | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 2 |
3. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 3 |
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna NOWY STYL - Bielsko-Biała | Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna | Szyiński Krzysztof | Szyińska Lucyna | NOWY STYL - Bielsko-Biała | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Miller Leszek Górecka Urszula IGLICA - Wrocław | Miller Leszek Górecka Urszula | Miller Leszek | Górecka Urszula | IGLICA - Wrocław | 0 | | 0 | | 2 |
50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Such Zbigniew Kogut Joanna AKSEL - Rzeszów | Such Zbigniew Kogut Joanna | Such Zbigniew | Kogut Joanna | AKSEL - Rzeszów | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata | Chyliński Wiesław | Chylińska Małgorzata | RONDO - Rybnik | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław | Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna | Martusewicz Jarosław | Martusewicz Grażyna | IGLICA - Wrocław | 2 | | 2 | | 2 |
50+ (Senior 3) Open LA 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Popa Krzysztof Popa Jolanta
| Popa Krzysztof Popa Jolanta | Popa Krzysztof | Popa Jolanta | | 1 |
2. | Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice | Skarka Wojciech Skarka Barbara | Skarka Wojciech | Skarka Barbara | DANCELOOK - Gliwice | 2 |
3. | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik | Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata | Chyliński Wiesław | Chylińska Małgorzata | RONDO - Rybnik | 3 |
BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.30, próba parkietu 18.15 - 18.45, start: 19.00