UWAGA
UCHWAŁĄ ZARZĄDU OM PTT TURNIEJ ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA DZIEŃ 4 LIPCA (SOBOTA). Dołożone są kategorie: SOLIŚCI DO 11 F i 12-15 F w bloku I oraz 16+ OPEN STANDARD I LATIN w bloku IV. W przypadku małej ilości zgłoszonych par organizator połączy klasę F z E w kategoriach 14-15, 16+.
BEZPOŚREDNIA REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. NOWE ZGŁOSZENIA I WYREJESTROWANIA SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM ORGANIZATORA DROGĄ MAILOWĄ (mag.magic@interia.eu). Opłata COVID wynosi 20,- zł od osoby wchodzącej na turniej.
Pierwszy po przerwie turniej w kategoriach młodzieżowych.
Na chwilę obecną obowiązują nas następujące zasady. W jednym dniu turniejowym może uczestniczyć maksymalnie 150 osób, czyli 75 par. Poza nimi w obiekcie może przebywać obsługa turnieju, czyli: organizatorzy - recepcja, ochrona, catering, obsługa sali, obsługa medyczna; obsługa obiektu, obsługa techniczna, Sędziowie i Trenerzy.
Jako organizatorzy musimy posiadać imienną listę wszystkich osób przebywających na terenie obiektu w trakcie imprezy. Każda osoba wchodząca na turniej będzie zmuszona stosować się do „procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”. Praktycznie niemożliwe będzie wychodzenie i ponowne wchodzenie na teren obiektu. Wewnątrz obiektu maseczki nie będą nas obowiązywać, ale apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku szczególnie przy wylewności powitań, gratulacji i pożegnań. Należy spodziewać się dodatkowej „opłaty COVID”.
Data zamknięcia rejestracji, która oznacza również możliwość wyrejestrowania się jest znana (01 lipca 2020 r.). Turniej przeprowadzimy przy minimum 70 parach zgłoszonych do 23 czerwca 2020 r. Ostateczną decyzję, czy turniej się odbędzie podejmiecie Wy tancerze. Bezpośrednio po rejestracji konieczne jest skontaktowanie się z organizatorem turnieju drogą mailową na adres: mag.magic@interia.eu. Pary, które zaniedbają tego obowiązku zostaną usunięte z list startowych.
Niewątpliwie, nowa rzeczywistość spowoduje to, że wszystkie czynności organizacyjne podczas turnieju, będą trwały dłużej niż przywykliśmy, niemniej liczymy na wyrozumiałość i współpracę. W zakładce informacje jest umieszczona „procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”, prosimy o zapoznanie się z nią i śledzenie następnych komunikatów.
BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.20 - 8.45, start: 9.00
Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Sessou Sonia AnaDens | Sessou Sonia | Sessou Sonia | AnaDens | | | | | 1 |
2. | Kasprzak Wiktor AnaDens | Kasprzak Wiktor | Kasprzak Wiktor | AnaDens | | | | | 2 |
3. | Manios Julia AnaDens | Manios Julia | Manios Julia | AnaDens | | | | | 3 |
4. | Dalecka Aleksandra AnaDens | Dalecka Aleksandra | Dalecka Aleksandra | AnaDens | | | | | 4 |
5. | Stolarczyk Lena AnaDens | Stolarczyk Lena | Stolarczyk Lena | AnaDens | | | | | 5 |
12-15 (Junior 1 + Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wójcik Hanna AnaDens | Wójcik Hanna | Wójcik Hanna | AnaDens | | | | | 1 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Myciński Alex Kleszyk Martyna EVOLUTION - Kraków | Myciński Alex Kleszyk Martyna | Myciński Alex | Kleszyk Martyna | EVOLUTION - Kraków | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Paszek Adam Gugała Pola EVOLUTION - Kraków | Paszek Adam Gugała Pola | Paszek Adam | Gugała Pola | EVOLUTION - Kraków | 8 (+1) | 1 | 8 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka | Zięba Szymon Zielonka Kaja | Zięba Szymon | Zielonka Kaja | JUST DANCE Wieliczka | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
2. | Grabowski Maciej Żwilinkowska Amelia AKCENT - Będzin | Grabowski Maciej Żwilinkowska Amelia | Grabowski Maciej | Żwilinkowska Amelia | AKCENT - Będzin | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin | Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia | Siudyka Kacper | Łukaszewicz Emilia | AKCENT - Będzin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków | Kącik Kacper Zgoda Natalia | Kącik Kacper | Zgoda Natalia | EVOLUTION - Kraków | 3 | | 3 | | 2 |
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Laryś Jakub Paszek Wiktoria EVOLUTION - Kraków | Laryś Jakub Paszek Wiktoria | Laryś Jakub | Paszek Wiktoria | EVOLUTION - Kraków | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
2. | Sokołowski Benedykt Aniołowska Zuzanna FAST-STEP Warszawa | Sokołowski Benedykt Aniołowska Zuzanna | Sokołowski Benedykt | Aniołowska Zuzanna | FAST-STEP Warszawa | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bryła Tadeusz Piechocka Lidia KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań | Bryła Tadeusz Piechocka Lidia | Bryła Tadeusz | Piechocka Lidia | KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Otto Adam Wolny Jadwiga
| Otto Adam Wolny Jadwiga | Otto Adam | Wolny Jadwiga | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno | Szkotak Maciej Kapustka Kamila | Szkotak Maciej | Kapustka Kamila | LATINO - Żabno | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Dziamba Mateusz Gaj Martyna GRACJA - Krosno | Dziamba Mateusz Gaj Martyna | Dziamba Mateusz | Gaj Martyna | GRACJA - Krosno | 1 | | 1 | | 4 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cyran Juliusz Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa | Cyran Juliusz Organiściak Karolina | Cyran Juliusz | Organiściak Karolina | ZORBA - Częstochowa | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Pawelec Wiktor Słaboń Weronika RONDO - Rybnik | Pawelec Wiktor Słaboń Weronika | Pawelec Wiktor | Słaboń Weronika | RONDO - Rybnik | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
3. | Szaleniec Jakub Rytwińska Aleksandra AKCENT - Będzin | Szaleniec Jakub Rytwińska Aleksandra | Szaleniec Jakub | Rytwińska Aleksandra | AKCENT - Będzin | 4 | | 4 | | 3 |
4. | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia | Zmarzły Oskar | Skiba Oliwia | LATINO - Żabno | 6 | | 6 | | 4 |
5. | Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków | Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia | Kijania Sebastian | Tochowicz Oliwia | IMPERIA - Kraków | 0 | | 0 | | 5 |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cyran Juliusz Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa | Cyran Juliusz Organiściak Karolina | Cyran Juliusz | Organiściak Karolina | ZORBA - Częstochowa | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Pawelec Wiktor Słaboń Weronika RONDO - Rybnik | Pawelec Wiktor Słaboń Weronika | Pawelec Wiktor | Słaboń Weronika | RONDO - Rybnik | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
3. | Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna | Krasoń Karol Kamil | Marszałek Martyna | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 6 | | 6 | | 3 |
4. | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia | Zmarzły Oskar | Skiba Oliwia | LATINO - Żabno | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków | Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia | Kijania Sebastian | Tochowicz Oliwia | IMPERIA - Kraków | 1 | | 1 | | 5 |
BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.20 - 11.45, start: 12.00
BLOK 3, rejestracja 14.30 - 15.30, próba parkietu 15.20 - 15.45, start: 16.00
BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.30, próba parkietu 18.15 - 18.45, start: 19.00
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja ZAMEK - Lublin | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja | Jakubowski Dominik | Bańcerowska Alicja | ZAMEK - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Kaliński Konrad Mogiłka Natalia SEMPRE - Kraków | Kaliński Konrad Mogiłka Natalia | Kaliński Konrad | Mogiłka Natalia | SEMPRE - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Lisowski Dawid Maj Barbara SEMPRE - Kraków | Lisowski Dawid Maj Barbara | Lisowski Dawid | Maj Barbara | SEMPRE - Kraków | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Ficenes Paweł Ficenes Magdalena DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Ficenes Paweł Ficenes Magdalena | Ficenes Paweł | Ficenes Magdalena | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 3 | | 3 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kaliński Konrad Mogiłka Natalia SEMPRE - Kraków | Kaliński Konrad Mogiłka Natalia | Kaliński Konrad | Mogiłka Natalia | SEMPRE - Kraków | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Lisowski Dawid Maj Barbara SEMPRE - Kraków | Lisowski Dawid Maj Barbara | Lisowski Dawid | Maj Barbara | SEMPRE - Kraków | 4 | | 4 | | 2 |
3. | Gryń Karol Łaszczyk Joanna SEMPRE - Kraków | Gryń Karol Łaszczyk Joanna | Gryń Karol | Łaszczyk Joanna | SEMPRE - Kraków | 2 | | 2 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja ESKADRA - Pabianice | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja | Krzyżanowski Łukasz | Kłucjasz Maja | ESKADRA - Pabianice | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja ZAMEK - Lublin | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja | Jakubowski Dominik | Bańcerowska Alicja | ZAMEK - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna
| Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna | Sarnowski Bruno | Szeląg Zuzanna | | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 1 | | 1 | | 4 |
5. | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna INFINITY - Kraków | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna | Pukajczyk Michał | Wróblewska Justyna | INFINITY - Kraków | 0 | | 0 | | 5 |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Nowakowski Łukasz Rachtan Marta TEAM - Ornontowice | Nowakowski Łukasz Rachtan Marta | Nowakowski Łukasz | Rachtan Marta | TEAM - Ornontowice | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Olszański Oskar Szołek Nina GOLDEN DANCE - Przemyśl | Olszański Oskar Szołek Nina | Olszański Oskar | Szołek Nina | GOLDEN DANCE - Przemyśl | C (+1) | 1 | | C | 3 |
4. | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila EVOLUTION - Kraków | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila | Gierdziewicz Krzysztof | Zaręba Kamila | EVOLUTION - Kraków | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna
| Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna | Sarnowski Bruno | Szeląg Zuzanna | | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja ESKADRA - Pabianice | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja | Krzyżanowski Łukasz | Kłucjasz Maja | ESKADRA - Pabianice | 4 | | 4 | | 6 |
7. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 0 | | 0 | | 7 |
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia | Kaczmarek Damian | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin | Sarafin Oliwer Przybylińska Estera | Sarafin Oliwer | Przybylińska Estera | DANCECLUB - Szczecin | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
3. | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna | Przemieniecki Szymon | Karwacka Justyna | WIKA - Olsztyn | B (+1) | 1 | | B | 3 |
4. | Nowakowski Łukasz Rachtan Marta TEAM - Ornontowice | Nowakowski Łukasz Rachtan Marta | Nowakowski Łukasz | Rachtan Marta | TEAM - Ornontowice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Fugiel Tomasz Blecharz Emilia INFINITY - Kraków | Fugiel Tomasz Blecharz Emilia | Fugiel Tomasz | Blecharz Emilia | INFINITY - Kraków | 2 | | 2 | | 5 |
6. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Olszański Oskar Szołek Nina GOLDEN DANCE - Przemyśl | Olszański Oskar Szołek Nina | Olszański Oskar | Szołek Nina | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 2 | | 2 | | 7 |
8. | Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków | Stochel Mikołaj Piasek Paulina | Stochel Mikołaj | Piasek Paulina | EVOLUTION - Kraków | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa | Pycio Sebastian | Kosecka Vanessa | ESKADRA - Pabianice | 1 | | 1 | | 9 |
10. | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria SEMPRE - Kraków | Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna Maria | Jastrzębski Jarosław | Róg Katarzyna Maria | SEMPRE - Kraków | 3 | | 3 | | 10 |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia | Kaczmarek Damian | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 6 (+1) | 1 | 6 | | 1 |
2. | Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta
| Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta | Kawiński Kacper | Szelążek Elżbieta | | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
3. | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra | Kiszka Mikołaj | Jaworska Aleksandra | JUMP - Janów Lubelski | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
4. | Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków | Stochel Mikołaj Piasek Paulina | Stochel Mikołaj | Piasek Paulina | EVOLUTION - Kraków | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa | Pycio Sebastian | Kosecka Vanessa | ESKADRA - Pabianice | 5 | | 5 | | 5 |
6. | Fugiel Tomasz Blecharz Emilia INFINITY - Kraków | Fugiel Tomasz Blecharz Emilia | Fugiel Tomasz | Blecharz Emilia | INFINITY - Kraków | 0 | | 0 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna
| Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna | Starnawski Piotr | Dąbek Katarzyna | | 11 (+1) | 1 | 11 | | 1 |
2. | Gajdera Dawid Kołosowska Julia
| Gajdera Dawid Kołosowska Julia | Gajdera Dawid | Kołosowska Julia | | 10 (+1) | 1 | 10 | | 2 |
3. | Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin | Sarafin Oliwer Przybylińska Estera | Sarafin Oliwer | Przybylińska Estera | DANCECLUB - Szczecin | 6 | | 6 | | 3 |
4. | Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta
| Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta | Kawiński Kacper | Szelążek Elżbieta | | 0 | | 0 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) Open ST 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Gajdera Dawid Kołosowska Julia
| Gajdera Dawid Kołosowska Julia | Gajdera Dawid | Kołosowska Julia | | 1 |
2. | Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna
| Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna | Starnawski Piotr | Dąbek Katarzyna | | 2 |
3. | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia | Kaczmarek Damian | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 3 |
16+ (Powyżej 15) Open LA 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna | Przemieniecki Szymon | Karwacka Justyna | WIKA - Olsztyn | 1 |
2. | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Kaczmarek Damian Adamska Ksenia | Kaczmarek Damian | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 2 |
3. | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra | Kiszka Mikołaj | Jaworska Aleksandra | JUMP - Janów Lubelski | 3 |
4. | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice | Pycio Sebastian Kosecka Vanessa | Pycio Sebastian | Kosecka Vanessa | ESKADRA - Pabianice | 4 |