I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019

2019-06-02 Dłutów, ESKADRA - Pabianice


Plik z wynikami

UWAGA

Na trasie Pabianice Dłutów oraz Bełchatów Dłutów jest remontowana droga. Prosimy o uwzględnienie tego w planowanej podróży na turniej tańca (+30 min)


Pary REKREACJI prosimy, żeby przyjechały do godziny 12:30.
W REKREACJI obowiązuje jeden strój taneczny, a opłata startowa dla tej kategorii wynosi 20 zł.

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:30 - 9:00, start: 9:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Mykanów
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Mykanów10, 10 (+2)210, 101
2.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice4 (+1)142

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice2 21

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+2)291
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW11, 11 (+1)111, 112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
ATUT - Kalisz
Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT - Kalisz1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa3 (+1)131
2.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+1)1E2
3.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)133
4.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź1 14
5.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole3 35
6.Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Pijet Maja
Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D1
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka5 (+1)152
3.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
4.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 14
5.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa1 15
6.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa1 16

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko6 (+1)161
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce2 (+1)122
3.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133
4.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 05
6.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko1 16
7.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 27
8.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 08
9.Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa1 19

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:00 - 12:30, start: 13:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa7 (+1)171
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin5 (+1)153
4.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa1 15
6.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa5 (+1)152
3.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)123
4.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa6 (+1)164
5.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 07
8.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 08

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz3 (+1)132
3.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)113
4.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole3 35
6.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 26

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski D (+1)1D1
2.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz5 (+1)153
4.Jendrusiak Andrzej
Bujak Zuzanna
ESKADRA - Pabianice
Jendrusiak Andrzej
Bujak Zuzanna
Jendrusiak AndrzejBujak ZuzannaESKADRA - Pabianice5 (+1)154
5.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 15
6.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole3 36
7.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź4 48
9.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 19
10.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 110

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 3

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gałązka Jan
Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Loba Natalia
Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki
2.Markiewicz Jan
Kmiotek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Jan
Kmiotek Małgorzata
Markiewicz JanKmiotek MałgorzataJEDYNKA - Łódź
3.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabrysia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabrysia
Nakielski JakubSkowrońska GabrysiaJEDYNKA - Łódź

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 9

solistki
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.- -
Foltak Wiktoria
AnaDens - Łódź
- -
Foltak Wiktoria
- -Foltak WiktoriaAnaDens - Łódź
2.- -
Grudnowska Alicja
AnaDens - Łódź
- -
Grudnowska Alicja
- -Grudnowska AlicjaAnaDens - Łódź
3.- -
Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
- -
Karp Karolina
- -Karp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki
4.- -
Karólska Amelia
AnaDens - Łódź
- -
Karólska Amelia
- -Karólska AmeliaAnaDens - Łódź
5.- -
Kmiecik Natalia
AnaDens - Łódź
- -
Kmiecik Natalia
- -Kmiecik NataliaAnaDens - Łódź
6.- -
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
- -
Pytlińska Martyna
- -Pytlińska MartynaESKADRA - Pabianice
7.- -
Sodulska Maja
AnaDens - Łódź
- -
Sodulska Maja
- -Sodulska MajaAnaDens - Łódź
8.- -
Sołtysiak Natalia
AnaDens - Łódź
- -
Sołtysiak Natalia
- -Sołtysiak NataliaAnaDens - Łódź
9.- -
Wilanowska Maja
ESKADRA - Pabianice
- -
Wilanowska Maja
- -Wilanowska MajaESKADRA - Pabianice

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 9

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Balcerak Adam
Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Karp Julia
Balcerak AdamKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki
2.Bartosiewicz Wiktor
Bączyńska Natasza
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Bączyńska Natasza
Bartosiewicz WiktorBączyńska NataszaSTEP DANCE - Koluszki
3.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki
4.Dakhnevskyi Dimitro
Staniaszczyk Hanna
ESKADRA - Pabianice
Dakhnevskyi Dimitro
Staniaszczyk Hanna
Dakhnevskyi DimitroStaniaszczyk HannaESKADRA - Pabianice
5.Jakubowski Wojciech
Skiba Iga
ESKADRA - Pabianice
Jakubowski Wojciech
Skiba Iga
Jakubowski WojciechSkiba IgaESKADRA - Pabianice
6.Kilańczyk Igor
Sobczyk Maja
ESKADRA - Pabianice
Kilańczyk Igor
Sobczyk Maja
Kilańczyk IgorSobczyk MajaESKADRA - Pabianice
7.Lipski Szymon
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Lipski Szymon
Kotecka Oliwia
Lipski SzymonKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki
8.Nakielski Krzysztof
Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Krugler Agata
Nakielski KrzysztofKrugler AgataJEDYNKA - Łódź
9.Tokarczyk Antoni
Gluch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Tokarczyk Antoni
Gluch Michalina
Tokarczyk AntoniGluch MichalinaESKADRA - Pabianice

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 15

solistki
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.- -
Jończyk Amelia
JEDYNKA - Łódź
- -
Jończyk Amelia
- -Jończyk AmeliaJEDYNKA - Łódź
2.- -
Kapelan Kornelia
STEP DANCE - Koluszki
- -
Kapelan Kornelia
- -Kapelan KorneliaSTEP DANCE - Koluszki
3.- -
Kaźmierczak Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
- -
Kaźmierczak Oliwia
- -Kaźmierczak OliwiaSTEP DANCE - Koluszki
4.- -
Krupska Marysia
ESKADRA - Pabianice
- -
Krupska Marysia
- -Krupska MarysiaESKADRA - Pabianice
5.- -
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
- -
Marciniak Zofia
- -Marciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki
6.- -
Matczak Lena
ESKADRA - Pabianice
- -
Matczak Lena
- -Matczak LenaESKADRA - Pabianice
7.- -
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
- -
Nowakowska Olga
- -Nowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź
8.- -
Roszak Zuzanna
ESKADRA - Pabianice
- -
Roszak Zuzanna
- -Roszak ZuzannaESKADRA - Pabianice
9.- -
Saar Zuzanna
JEDYNKA - Łódź
- -
Saar Zuzanna
- -Saar ZuzannaJEDYNKA - Łódź
10.- -
Saar Maja
JEDYNKA - Łódź
- -
Saar Maja
- -Saar MajaJEDYNKA - Łódź
11.- -
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
- -
Serafin Julia
- -Serafin JuliaJEDYNKA - Łódź
12.- -
Sobczyk Maja
ESKADRA - Pabianice
- -
Sobczyk Maja
- -Sobczyk MajaESKADRA - Pabianice
13.- -
Szmytka Julia
ESKADRA - Pabianice
- -
Szmytka Julia
- -Szmytka JuliaESKADRA - Pabianice
14.- -
Ulas Maja
ESKADRA - Pabianice
- -
Ulas Maja
- -Ulas MajaESKADRA - Pabianice
15.- -
Zientara Zuzanna
JEDYNKA - Łódź
- -
Zientara Zuzanna
- -Zientara ZuzannaJEDYNKA - Łódź

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 6

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chober Maciej
Białek Nadia
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Białek Nadia
Chober MaciejBiałek NadiaESKADRA - Pabianice
2.Grala Kacper
Manaches Nicola
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Manaches Nicola
Grala KacperManaches NicolaESKADRA - Pabianice
3.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki
4.Lach Kamil
Lach Emilia
JEDYNKA - Łódź
Lach Kamil
Lach Emilia
Lach KamilLach EmiliaJEDYNKA - Łódź
5.Lisiecki Jakub
Warzycha Julia
ESKADRA - Pabianice
Lisiecki Jakub
Warzycha Julia
Lisiecki JakubWarzycha JuliaESKADRA - Pabianice
6.Łubisz Kacper
Heszke Karolina
ESKADRA - Pabianice
Łubisz Kacper
Heszke Karolina
Łubisz KacperHeszke KarolinaESKADRA - Pabianice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 9

solistki
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.- -
Chober Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
- -
Chober Małgorzata
- -Chober MałgorzataESKADRA - Pabianice
2.- -
Dawczyńska Jagoda
JEDYNKA - Łódź
- -
Dawczyńska Jagoda
- -Dawczyńska JagodaJEDYNKA - Łódź
3.- -
Gałaj Dominika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
- -
Gałaj Dominika
- -Gałaj DominikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.- -
Kowalska Irmina
JEDYNKA - Łódź
- -
Kowalska Irmina
- -Kowalska IrminaJEDYNKA - Łódź
5.- -
Majcher Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
- -
Majcher Wiktoria
- -Majcher WiktoriaJEDYNKA - Łódź
6.- -
Marczak Julia
ESKADRA - Pabianice
- -
Marczak Julia
- -Marczak JuliaESKADRA - Pabianice
7.- -
Pawlak Zuzanna
ESKADRA - Pabianice
- -
Pawlak Zuzanna
- -Pawlak ZuzannaESKADRA - Pabianice
8.- -
Soboń Agata
ESKADRA - Pabianice
- -
Soboń Agata
- -Soboń AgataESKADRA - Pabianice
9.- -
Wołoszyn Julia
ESKADRA - Pabianice
- -
Wołoszyn Julia
- -Wołoszyn JuliaESKADRA - Pabianice

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 16:00 - 16:30, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
2.Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA - Pabianice G (+2)2G1
3.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)112
4.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko11, 11 (+1)111, 112

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice4 4

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
2.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162
3.Jędro Jacek
Haremska Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Haremska Emiliana
Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA - Poznań C (+1)1C3
4.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź6 (+1)164
5.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno5 55
6.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik4 46
7.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno4 47
8.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice0 08
9.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C2
3.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź7 (+1)173
4.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 (+1)154
5.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław6 (+1)165
6.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź5 (+1)156
7.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź0 07
8.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław6 68
9.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 19
10.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno3 310
11.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 33
4.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 04
5.Krzyżanowski Łukasz
Maliszewska Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Maliszewska Agnieszka
Krzyżanowski ŁukaszMaliszewska AgnieszkaESKADRA - Pabianice5 55

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)191
2.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA8 (+1)182
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań9 (+1)193
4.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno1 14
5.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 15
6.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź2 26

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa2 (+1)121
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko3 32
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 (+1)141
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA2 (+1)123
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa4 44
5.Kadecki Kamil
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kadecki Kamil
Lipiec Marta
Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 25
6.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko0 06

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0