47 Puchar Wieczystego

2020-12-13 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Po zakończeniu rejestracji zostanie podany dokładny program:
1. z dniami rozgrywania poszczególnych kategorii oraz klas,
2. może nastąpić zmiana dnia rozgrywania kategorii względem przedstawionej rejestracji,
3. prosimy o zapoznanie się z zakładką COVID 19 na stronie turnieju i wydrukowanie załączonych oświadczeń.

BLOK 1

12-13 (Junior 1) Open ST Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
2.Gubała Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelizaveta
Gubała AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
4.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków
5.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
6.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
7.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) Open LA Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
2.Gubała Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelizaveta
Gubała AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
4.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków
5.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
6.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
7.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) Open ST Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Koch Lena Aleksandra
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Koch Lena Aleksandra
Grydziuszko AntoniKoch Lena AleksandraROYAL DANCE - Szczecin
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

16-18 (Młodzież) Open ST Puchar Wieczystego 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
2.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
5.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
6.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
7.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław
8.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
9.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław
10.Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Modern
(Ukraina)
Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Kyrnychyshyn StanislavTkachuk DariiaModern
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA Puchar Wieczystego 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin
2.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
5.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
6.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
7.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin
8.Stupachenko Kyrylo
Brodacka Nikola
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Brodacka Nikola
Stupachenko KyryloBrodacka NikolaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
2.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
3.Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Modern
(Ukraina)
Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Kyrnychyshyn StanislavTkachuk DariiaModern
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
2.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
3.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław
4.Zayats Roman
Koval Valeriya
Karmens
(Ukraina)
Zayats Roman
Koval Valeriya
Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Puchar Wieczystego 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
4.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa
5.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
6.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

19+ (Powyżej 18) Open LA Puchar Wieczystego 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Beńko Paweł
Szabelska Michalina
BLACK DANCE - Gdańsk
Beńko Paweł
Szabelska Michalina
Beńko PawełSzabelska MichalinaBLACK DANCE - Gdańsk
3.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
4.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin
5.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
6.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
7.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
8.Kassin Michał
Szpak Zuzanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Kassin Michał
Szpak Zuzanna
Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
9.Stetsiuk Mikhail
Kłaput Natalia
Sigma
(Białoruś)
Stetsiuk Mikhail
Kłaput Natalia
Stetsiuk MikhailKłaput NataliaSigma
(Białoruś)

25-29 (Dorośli 2) Open ST Puchar Wieczystego 0

25-29 (Dorośli 2) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego 0

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego 0

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego 0

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica