47 Puchar Wieczystego

2020-12-12 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Po zakończeniu rejestracji zostanie podany dokładny program:
1. z dniami rozgrywania poszczególnych kategorii oraz klas,
2. może nastąpić zmiana dnia rozgrywania kategorii względem przedstawionej rejestracji,
3. prosimy o zapoznanie się z zakładką COVID 19 na stronie turnieju i wydrukowanie załączonych oświadczeń.

BLOK 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Puchar Wieczystego PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Copik Mateusz
Sulima Hanna
FORUM - Zabrze
Copik Mateusz
Sulima Hanna
Copik MateuszSulima HannaFORUM - Zabrze

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl
2.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski
3.Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze

14-15 (Junior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski
2.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice
3.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski
2.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko
4.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
5.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków
4.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
2.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
4.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl
7.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
8.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl
9.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice
10.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze
11.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław
12.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA
2.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
3.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
4.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
6.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
7.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
8.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
10.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
11.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA
12.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
13.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
14.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
15.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
16.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa
17.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
18.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
19.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław
20.Zayats Roman
Koval Valeriya
Karmens
(Ukraina)
Zayats Roman
Koval Valeriya
Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
2.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice
3.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
4.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
5.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
7.Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Modern
(Ukraina)
Kyrnychyshyn Stanislav
Tkachuk Dariia
Kyrnychyshyn StanislavTkachuk DariiaModern
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl
2.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
3.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
4.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
5.Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH - Kraków
6.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin
7.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
8.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
9.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
10.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
A.V. Dance System
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaA.V. Dance System