WDC AL GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL

2019-06-14 Mannheim,


UWAGA

I - WYJAZD NA GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018 . (szczegóły wkrótce)
Kontakt Tomasz Reindl, e-mail: tomaszreindl@gmail.com

II - ZGŁOSZENIA,

Zgłoszenie przez stronę PTT oraz opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować: Age Category A1 19-35 / A2 36-50 / B1 51-60/ B2 61-70 / C1 71+
Single Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Int. Standard Waltz / Tango / V.Waltz / Slowfoxtrot / Quickstep
Int. Latin CC / Samba / Rumba /Paso Doble / Jive

Multi Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Dance Challenge Waltz / Tango or CC / Rumba
Dance Challenge W / T / Q or CC / SA / R
Dance Challenge W / T / SF / Q or CC / SA / R / J
Dance Challenge W/ T / VW / S / Q or CC / SA / R / PD / J
Scholarship 5 Dances only Standard or Latin
A 19-35 / B 36 – 50 / C 50+
Standard W/ T / VW / S / Q
Latin CC / SA / R / PD / J

III - OPŁATY

DLA TANCERZY, KTÓRZY ZOSTANĄ ZGŁOSZENI PRZEZ PTT PRZEWIDZIANA ZNIŻKA 25 PROCENTOWA W OPŁACIE STARTOWEJ !
Wysokości opłat startowych: (po zniżkach)
Na turniej WDC AL 166zł/os (dwa dni)*
pozostałe kategorie 90 zł/os (oprócz Pro-Am)
dla Pro-Am
Single Dance each: 95,00 PLN
2. Dance Challenge: 190,00 PLN
3. Dance Challenge: 255,00 PLN
4. Dance Challenge: 320,00 PLN
5. Dance Challenge: 380,00 PLN
Scholarship 5 Dances: 480,00 PLN

*) Turniej WDC AL trwa 2 dni - pierwsza runda w piątek, kolejne w sobotę. Wpisowe 166zł/os jest opłatą za obydwa dni. Pary niezakwalifikowane na sobotę w tej cenie mają bilet wstępu na ten dzień

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship.

BLOK 1

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 4

Amateur - pierwsza runda w piątek, druga aż do finału w sobotę (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 11

Amateur - pierwsza runda w piątek, druga aż do finału w sobotę (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
5.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
POLISH CLUB - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraPOLISH CLUB - Warszawa
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
9.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca Kraków
10.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
11.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa