WDC AL GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL

2019-06-14 Mannheim,


UWAGA

I - WYJAZD NA GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018 . (szczegóły wkrótce)
Kontakt Tomasz Reindl, e-mail: tomaszreindl@gmail.com

II - ZGŁOSZENIA,

Zgłoszenie przez stronę PTT oraz opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować: Age Category A1 19-35 / A2 36-50 / B1 51-60/ B2 61-70 / C1 71+
Single Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Int. Standard Waltz / Tango / V.Waltz / Slowfoxtrot / Quickstep
Int. Latin CC / Samba / Rumba /Paso Doble / Jive

Multi Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Dance Challenge Waltz / Tango or CC / Rumba
Dance Challenge W / T / Q or CC / SA / R
Dance Challenge W / T / SF / Q or CC / SA / R / J
Dance Challenge W/ T / VW / S / Q or CC / SA / R / PD / J
Scholarship 5 Dances only Standard or Latin
A 19-35 / B 36 – 50 / C 50+
Standard W/ T / VW / S / Q
Latin CC / SA / R / PD / J

III - OPŁATY

DLA TANCERZY, KTÓRZY ZOSTANĄ ZGŁOSZENI PRZEZ PTT PRZEWIDZIANA ZNIŻKA 25 PROCENTOWA W OPŁACIE STARTOWEJ !
Wysokości opłat startowych: (po zniżkach)
Na turniej WDC AL 166zł/os (dwa dni)*
pozostałe kategorie 90 zł/os (oprócz Pro-Am)
dla Pro-Am
Single Dance each: 95,00 PLN
2. Dance Challenge: 190,00 PLN
3. Dance Challenge: 255,00 PLN
4. Dance Challenge: 320,00 PLN
5. Dance Challenge: 380,00 PLN
Scholarship 5 Dances: 480,00 PLN

*) Turniej WDC AL trwa 2 dni - pierwsza runda w piątek, kolejne w sobotę. Wpisowe 166zł/os jest opłatą za obydwa dni. Pary niezakwalifikowane na sobotę w tej cenie mają bilet wstępu na ten dzień

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship.

BLOK 1

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 4

Amateur - pierwsza runda w piątek, druga aż do finału w sobotę (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 11

Amateur - pierwsza runda w piątek, druga aż do finału w sobotę (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
5.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
POLISH CLUB - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraPOLISH CLUB - Warszawa
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
9.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
10.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
11.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa