XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2019"

2019-12-07 Mikołów, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga.
W trzecim bloku zostały połączone kategorie 10-11 kl. F+E.

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.00 - 9.00, start: 9.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice4, 4 (+2)24, 41
3.Pietraszek Igor
Milczarek Nikola
A+S - Częstochowa
Pietraszek Igor
Milczarek Nikola
Pietraszek IgorMilczarek NikolaA+S - Częstochowa6, 7 (+2)26, 71
4.Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze11, 11 (+2)211, 111
5.Codogni Borys
Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Codogni Borys
Włodarz Eliza
Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 22
6.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków0 (+1)102
7.Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5, 5 (+1)15, 52
8.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6, 6 (+1)16, 62
9.Duda Jakub
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Duda Jakub
Gawlińska Maja
Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry5, 5 5, 5

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze13, 8 Bogajewski Miłosz - G (+2)213, 8Bogajewski Miłosz - G1
2.Flak Dominik
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Zontek Ingrid
Flak DominikZontek IngridEVOLUTION - Kraków5 (+1)152

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F (+2)2F1
2.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała6 (+2)261
3.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice F (+2)2F2
4.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko F (+2)2F2
5.Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK Bielsko-Biała1 (+1)113
6.Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz9 (+1)193
7.Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA - Racibórz7 (+1)173
8.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków F (+1)1F3

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk Amelia F (+2)2F1
2.Bartela Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
Bartela MarcelBiliczak Anna-WiktoriaRÓŻA - Olesno10 (+2)2102
3.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów8 (+2)282
4.Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK Bielsko-Biała4 (+1)143
5.Masternak Dawid
Sklorz Ewa
WIR - Mysłowice
Masternak Dawid
Sklorz Ewa
Masternak DawidSklorz EwaWIR - Mysłowice3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze2 (+1)121
2.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
3.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa6 (+1)162
3.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała Marcelina3 33
4.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa5 54

 

BLOK 2, rejestracja 10.45 - 11.30, próba parkietu 10.45 - 11.30, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice3, 3 (+2)23, 31
3.Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
4.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM Ornontowice8, 8 (+1)18, 82
5.Mirek Franciszek
Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Włodarz Iga
Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6, 6 (+1)16, 62
6.Stiller Bartosz
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Stiller Bartosz
Cybulska Natalia
Stiller BartoszCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice F (+2)2F1
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+2)241
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+2)2F1
4.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM Ornontowice7 (+2)272
5.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin F (+2)2F2
6.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
7.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała6 (+1)163
8.Kostarek Natan
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Kostarek Natan
Hodór Julia
Kostarek NatanHodór JuliaAKCENT - Będzin2, 2 (+1)12, 23
9.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153
10.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
11.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+1)12, 23
12.Ruszkowski Maciej
Kcharchenko Maria
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Kcharchenko Maria
Ruszkowski MaciejKcharchenko MariaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)121
2.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice E (+1)1E2
3.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole E (+1)1E3
4.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)134
5.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa2 25
6.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice1 16
7.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek Paulina2 27
8.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaAKCENT - Będzin1 18

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk Edyta2 (+1)122
3.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 03
4.Kacuga Oskar
Rudek Aneta
AKCENT - Będzin
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
Kacuga OskarRudek AnetaAKCENT - Będzin0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)121
2.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice2 (+1)124
5.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ0 05
6.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa6 66
7.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27
8.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)121
2.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice1 (+1)114
5.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory0 05
6.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa7 76
7.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 47
8.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 09

 

BLOK 3, rejestracja 13.15 - 14.15, próba parkietu 13.15 - 14.15, start: 14.45

10-11 (Juvenile 2) F+E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin6 (+1)161
2.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań C (+1)1C1
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki C (+1)1C2
3.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)163
4.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)134
5.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice4 45
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin1 16
7.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin2 27
8.Janus Jakub
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Terlikowska Maja
Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin4 48
9.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik5 59
10.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 210

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki C (+1)1C1
2.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko C (+1)1C2
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik C (+1)1C3
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05
6.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin5 57
8.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice4 48

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa5 (+1)151
2.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)153
4.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko D (+1)1D4
5.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka5 55
6.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze2 26
7.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków6 67
8.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów6 (+1)161
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)152
3.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa4 44
5.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 35
6.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 46
7.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze2 27

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.00 - 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze6 (+1)163
4.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.6 64
5.Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 75
6.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 27

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów6 (+1)161
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)152
3.Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK - Kraków7 (+1)173
4.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze5 54
5.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa4 45
6.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka6 66
7.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze1 17

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria7 (+1)171
2.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice4 (+1)142
3.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa6 (+1)163
4.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)194
5.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa5 (+1)155
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice1 (+1)116
7.Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków0 07
8.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl7 78
9.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin2 29
10.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków6 610
11.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze0 011
12.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 (+1)121
2.Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice3 (+1)133
4.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)124
5.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 25
6.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice2 26
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl4 47
8.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice9 98
9.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko11 (+1)1112
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice12 (+1)1123
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice A (+1)1A4
5.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)125
6.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa1 (+1)116
7.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)167
8.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 38
9.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 19
10.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 110
11.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów3 311
12.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 012
13.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice0 013
14.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 014

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
Brzeski BrunoGmochowska JustynaPOLISH CLUB - Warszawa9 (+1)191
2.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)192
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko9 (+1)194
5.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław12 (+1)1125
6.Bolek Marcel
Sosnecka Sandra
WIR - Mysłowice
Bolek Marcel
Sosnecka Sandra
Bolek MarcelSosnecka SandraWIR - Mysłowice8 (+1)186
7.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze7 (+1)177
8.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria2 28
9.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów0 09
10.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 110
11.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek Anna0 011
12.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 912
13.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 013
14.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA - Kraków0 014
15.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM - Wrocław0 015
16.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa0 016

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków9 (+1)191
2.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 25
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków8 87

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)191
2.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Nowak Paweł
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Skrolecka Agata
Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+1)173
4.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław11 (+1)1114
5.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków0 05
6.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik0 06
7.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 17
8.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów8 88