V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019

2019-06-16 Radomsko, ETIUDA - Radomsko


Plik z wynikami

UWAGA

Połączono kategorię pow. 16 lat kl E + F ST

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marek Oliwier
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Marek Oliwier
Wojnarowska Laura
Marek OliwierWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice5 (+2)251
2.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Mykanów
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Mykanów7, 7 (+2)27, 71
3.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice6 (+2)261
4.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
5.Knaś Adrian
Gancarek Emilia
BALLARE - Częstochowa
Knaś Adrian
Gancarek Emilia
Knaś AdrianGancarek EmiliaBALLARE - Częstochowa2, 1 (+1)12, 12
6.Krukowski Antoni
Pchałek Paulina
BALLARE - Częstochowa
Krukowski Antoni
Pchałek Paulina
Krukowski AntoniPchałek PaulinaBALLARE - Częstochowa1, 2 (+1)11, 22
7.Lenart Antoni
Bednarek Zuzanna
BALLARE - Częstochowa
Lenart Antoni
Bednarek Zuzanna
Lenart AntoniBednarek ZuzannaBALLARE - Częstochowa2, 1 (+1)12, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa8, 8 (+2)28, 81
2.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa9, 9 (+2)29, 91
3.Włodarczyk Leonard
Majka Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała10, 10 (+2)210, 101
4.Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Drabarek Wiktor
Drabarek Lena
Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
5.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)122
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
RYTM - Żory
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM - Żory7, 7 (+2)27, 71
2.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 (+2)221
3.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3, 3 (+2)23, 31
4.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała10, 10 (+2)210, 101
5.Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewski Miłosz
Demidowicz Katarzyna
Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6, 1 (+1)16, 12
6.Dziubiński Krzysztof
Macoch Nadia
JEDYNKA - Łódź
Dziubiński Krzysztof
Macoch Nadia
Dziubiński KrzysztofMacoch NadiaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
7.Piątek Filip
Bera Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Bera Wiktoria
Piątek FilipBera WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa E (+1)1E1
2.Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E2
3.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce E (+1)1E4
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 05
6.Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM - Zabrze0 06
7.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź0 07
8.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 08

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8 (+2)281
2.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CT WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH - Kalisz2 (+2)221
3.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka6 (+2)261
4.Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA - Radomsko4 (+2)242
5.Owczarek Jakub
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Jakub
Mielus Martyna
Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA - Radomsko8 (+2)282
6.Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA - Radomsko2 (+2)222
7.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
8.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113
9.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113
10.Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała3 (+1)133
11.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 12:00 - 13:00, start: 13:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Częstochowa6 (+1)162
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133
4.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa3 (+1)134
5.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin1 15
6.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa2 26
7.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 07
8.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 08
9.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)161
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa7 (+1)173
4.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa5 (+1)154
5.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa3 35
6.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 06
7.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin3 37
8.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
ESTYMA - Częstochowa
Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA - Częstochowa E (+1)1E1
2.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko0 04
5.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko0 05
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 46

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borczyk Damian
Maks Karolina
ETIUDA - Radomsko
Borczyk Damian
Maks Karolina
Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA - Radomsko1 11
2.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko3 32

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D2
3.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa3 33
4.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 14
5.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa4 45

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze6 (+1)162
3.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice D (+1)1D3
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice5 (+1)154
5.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa-1 -15
6.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa4 46
7.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 17
8.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom2 28
9.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze5 59
10.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 110

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 15:30 - 16:30, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa12, 12 (+2)212, 121
2.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko8 (+2)281
3.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+2)2F1
4.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko4 (+2)242
5.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno6 (+2)262
6.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce11 (+2)2112
7.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca - Kielce10 (+1)1103
8.Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE - Częstochowa6 (+1)163
9.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa7 (+1)173
10.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa3, 3 (+1)13, 33
11.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa8 (+1)183

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa4 44
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 05
6.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź7 (+1)173
4.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa0 04
5.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice0 05
6.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 06
7.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź6 (+1)161
2.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 03
4.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 33
4.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów5 54
5.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle8 85

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork B (+1)1B1
2.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)162
3.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B3
4.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 (+1)134
5.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 85
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn9 96
7.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice9 97
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 58
9.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 19
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 610

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM - Żory9 (+1)193
4.Mohana Adam
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mohana Adam
Pasamonik Ismena
Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno5 (+1)154
5.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław1 15
6.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice11 116
7.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa2 27
8.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów8 (+1)181
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa6 (+1)163
4.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław9 (+1)194
5.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław12 125
6.Niegowski Michał
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Kowalczyk Milena
Niegowski MichałKowalczyk MilenaDUET - Warszawa1 16
7.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów12 127
8.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów0 08
9.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 09