ArtDance Cup 2019

2019-04-07 Kraków, ARTDANCE


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 08.00-09.00, próba parkietu 08.00-09.00, start: 09.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów11 (+2)2111
2.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
3.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ8 (+2)281
2.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 (+2)2101
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka9 (+2)292
4.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce10 (+2)2102
5.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków8 (+1)183
6.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa10 (+1)1103
7.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż Magdalena6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka Marta1 13
4.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ARTDANCE
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaARTDANCE0 04
5.Jedynak Franciszek
Czubrowska Iwona
ARTDANCE
Jedynak Franciszek
Czubrowska Iwona
Jedynak FranciszekCzubrowska IwonaARTDANCE0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.30-11.50, start: 12.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE1 (+1)111
2.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ARTDANCE
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaARTDANCE6 (+1)162
3.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin10 (+1)1103
4.Kubik Maciej
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Olejnik Sara
Kubik MaciejOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)174
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola11 (+1)1115
6.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno9 (+1)196
7.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec3 (+1)137
8.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec0 08
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice4 49
10.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin3 310
11.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice9 911
12.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ARTDANCE
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaARTDANCE0 012
13.Rudnicki Szymon
Matlęga Karolina
ARTDANCE
Rudnicki Szymon
Matlęga Karolina
Rudnicki SzymonMatlęga KarolinaARTDANCE1 112
14.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaARTDANCE0 014
15.Zaręba Jakub
Kopaczewska Maura
PERFECT STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Kopaczewska Maura
Zaręba JakubKopaczewska MauraPERFECT STYL - Kraków0 015

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków11 (+1)1113
4.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 (+1)1104
5.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów11 (+1)1115
6.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE1 (+1)116
7.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 27
8.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 18
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 29
10.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ARTDANCE
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaARTDANCE3 310
11.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 111
12.Zaręba Jakub
Kopaczewska Maura
PERFECT STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Kopaczewska Maura
Zaręba JakubKopaczewska MauraPERFECT STYL - Kraków0 012

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 14.00-14.30, start: 15.00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-18.00, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ARTDANCE
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaARTDANCE4 (+1)141
2.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek Anna3 (+1)132
3.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
ARTDANCE
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaARTDANCE8 (+1)183
4.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
ARTDANCE
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraARTDANCE5 (+1)154
5.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 45
6.Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
Rusin MateuszŚlósarz MilenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 36
7.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola3 37
8.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice2 28
9.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ARTDANCE
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaARTDANCE0 09
10.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków0 010