Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL

2019-06-01 Rzeszów, AKSEL - Rzeszów


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
Ciebień WojciechCiebień IzabelaAKSEL - Rzeszów
2.Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
Ciebień WojciechCiebień IzabelaAKSEL - Rzeszów
2.Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów
2.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów
3.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów
2.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 2, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 10.00-10.20, start: 10.30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 3, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.55, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 4, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0