Ogólnopolski Turniej Tańców Narodowych w formie towarzyskiej o Puchar Burmistrza Wielunia

2019-03-17 Hala WOSIR ul. Częstochowska 35 Wieluń, WDK Wieluń


BLOK 1, rejestracja 10:00 - 11:00, próba parkietu 10:30 - 11:30, start: 12:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) 26

polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bęben Szymon
Musielska Nela
Bolero Bolesławiec
Bęben Szymon
Musielska Nela
Bęben SzymonMusielska NelaBolero Bolesławiec
2.Czekaj Łucja
Dziuba Lena
WDK Wieluń
Czekaj Łucja
Dziuba Lena
Czekaj ŁucjaDziuba LenaWDK Wieluń
3.Dudzik Aleksandra
Skrzypczyk Faustyna
DZPiT NIEWIADÓW
Dudzik Aleksandra
Skrzypczyk Faustyna
Dudzik AleksandraSkrzypczyk FaustynaDZPiT NIEWIADÓW
4.Dybka Michalina
Kiczka Martyna
GOKiS Skomlin
Dybka Michalina
Kiczka Martyna
Dybka MichalinaKiczka MartynaGOKiS Skomlin
5.Frykowski Tymon
Kościelak-Nadolska Julia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Frykowski Tymon
Kościelak-Nadolska Julia
Frykowski TymonKościelak-Nadolska JuliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
6.Gibała Adam
Rybak Lena
WDK Wieluń
Gibała Adam
Rybak Lena
Gibała AdamRybak LenaWDK Wieluń
7.Golus Zofia
Rybczyńska Zofia
WDK Wieluń
Golus Zofia
Rybczyńska Zofia
Golus ZofiaRybczyńska ZofiaWDK Wieluń
8.Grzelczak Piotr
Dobrosz Hanna
Koło Tańca Ludowego przy SP nr 34 w Łodzi
Grzelczak Piotr
Dobrosz Hanna
Grzelczak PiotrDobrosz HannaKoło Tańca Ludowego przy SP nr 34 w Łodzi
9.Górniak Antoni
Kałuża Łucja
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
Górniak Antoni
Kałuża Łucja
Górniak AntoniKałuża ŁucjaDziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
10.Gęsiak Klaudia
Kędzia Julia
WDK Wieluń
Gęsiak Klaudia
Kędzia Julia
Gęsiak KlaudiaKędzia JuliaWDK Wieluń
11.Janik Julian
Ciężki Łucja
GOKiS Skomlin
Janik Julian
Ciężki Łucja
Janik JulianCiężki ŁucjaGOKiS Skomlin
12.Kowalczyk-Wolak Wiktoria
Koalczyk-Wolak Weronika
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Kowalczyk-Wolak Wiktoria
Koalczyk-Wolak Weronika
Kowalczyk-Wolak WiktoriaKoalczyk-Wolak WeronikaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
13.Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
GOKiS Skomlin
Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
Kucharek BartoszKraśna LenaGOKiS Skomlin
14.Kulik Jan
Wróblewska Emilia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Kulik Jan
Wróblewska Emilia
Kulik JanWróblewska EmiliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
15.Magott Hanna
Szymot Hanna
WDK Wieluń
Magott Hanna
Szymot Hanna
Magott HannaSzymot HannaWDK Wieluń
16.Napierajczyk Wiktoria
Napierajczyk Maja
WDK Wieluń
Napierajczyk Wiktoria
Napierajczyk Maja
Napierajczyk WiktoriaNapierajczyk MajaWDK Wieluń
17.Nowak Wiktor
Matera Lena
GOKiS Skomlin
Nowak Wiktor
Matera Lena
Nowak WiktorMatera LenaGOKiS Skomlin
18.Opala Marcel
Szarłat Kornelia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Opala Marcel
Szarłat Kornelia
Opala MarcelSzarłat KorneliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
19.Opala Martyna
Zimoń Maria
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Opala Martyna
Zimoń Maria
Opala MartynaZimoń MariaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
20.Parzyjagła Kinga
Ścigała Marta
WDK Wieluń
Parzyjagła Kinga
Ścigała Marta
Parzyjagła KingaŚcigała MartaWDK Wieluń
21.Pelc Daniel
Nowak Julia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Pelc Daniel
Nowak Julia
Pelc DanielNowak JuliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
22.Pelc Emil
Domińska Antonina
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Pelc Emil
Domińska Antonina
Pelc EmilDomińska AntoninaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
23.Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
GOKiS Skomlin
Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
Piesta JakubSzczepańska OliwiaGOKiS Skomlin
24.Smyrd Alan
Spodymek Maria
GOKiS Skomlin
Smyrd Alan
Spodymek Maria
Smyrd AlanSpodymek MariaGOKiS Skomlin
25.Stępień Lena
Małolepsza Anna
GOKiS Skomlin
Stępień Lena
Małolepsza Anna
Stępień LenaMałolepsza AnnaGOKiS Skomlin
26.Ławski Franciszek
Ławska Maria
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
Ławski Franciszek
Ławska Maria
Ławski FranciszekŁawska MariaDziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie

8-9 (Juvenile 1) 30

polka, krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Adamus Oliwier
Ciecierska Oliwia
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Adamus Oliwier
Ciecierska Oliwia
Adamus OliwierCiecierska OliwiaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
2.Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
“Mali Rzeczycanie”
Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
Bernat BartłomiejJaworska Aleksandra“Mali Rzeczycanie”
3.Bernat Szymon
Wójtowicz Zofia
“Mali Rzeczycanie”
Bernat Szymon
Wójtowicz Zofia
Bernat SzymonWójtowicz Zofia“Mali Rzeczycanie”
4.Białczak Marlena
Malinowska Patrycja
WDK Wieluń
Białczak Marlena
Malinowska Patrycja
Białczak MarlenaMalinowska PatrycjaWDK Wieluń
5.Cienkusz Bartlomiej
Dominika Habrych
Dance Center Kluczbork
Cienkusz Bartlomiej
Dominika Habrych
Cienkusz BartlomiejDominika HabrychDance Center Kluczbork
6.Dudek Ernest
Dudek Łucja
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Dudek Ernest
Dudek Łucja
Dudek ErnestDudek ŁucjaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
7.Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
Frajnd StefanKacprzak MartaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
8.Gos Marcel
Zdziarska Lena
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
Gos Marcel
Zdziarska Lena
Gos MarcelZdziarska LenaDziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
9.Hans Jan
Hans Maria
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Hans Jan
Hans Maria
Hans JanHans MariaZPiT “Ziemia Lisiecka”
10.Janis – Maćkowiak Maximilian
Wlazły Aleksandra
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Janis – Maćkowiak Maximilian
Wlazły Aleksandra
Janis – Maćkowiak MaximilianWlazły AleksandraZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
11.Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
Jóźwiak SzymonPolak MarzenaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
12.Karp Krystian
Andryszkiewicz Pola
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Karp Krystian
Andryszkiewicz Pola
Karp KrystianAndryszkiewicz PolaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
13.Klamecki Karol
Kołda Helena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Klamecki Karol
Kołda Helena
Klamecki KarolKołda HelenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
14.Kusiak Antoni
Wojnar Ida
Koło Tańca Ludowego przy SP nr 34 w Łodzi
Kusiak Antoni
Wojnar Ida
Kusiak AntoniWojnar IdaKoło Tańca Ludowego przy SP nr 34 w Łodzi
15.Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Lemańczyk KarolBonk MartaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
16.Mazurkiewicz Wojciech
Zielińska Wiktoria
DZPiT NIEWIADÓW
Mazurkiewicz Wojciech
Zielińska Wiktoria
Mazurkiewicz WojciechZielińska WiktoriaDZPiT NIEWIADÓW
17.Migalski Sebastian
Jakusz Lena
Dance Center Kluczbork
Migalski Sebastian
Jakusz Lena
Migalski SebastianJakusz LenaDance Center Kluczbork
18.Pilarski Bartłomiej
Stolarek Marysia
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Pilarski Bartłomiej
Stolarek Marysia
Pilarski BartłomiejStolarek Marysia“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
19.Pędrak Piotr
Weber Milena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Pędrak Piotr
Weber Milena
Pędrak PiotrWeber MilenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
20.Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Dance Center Kluczbork
Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega MarcinJantos ZuzannaDance Center Kluczbork
21.Rachwalik Adam
Soból Natalia
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Rachwalik Adam
Soból Natalia
Rachwalik AdamSoból NataliaZPiT “Ziemia Lisiecka”
22.Różański Jakub
Nowak Julia
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Różański Jakub
Nowak Julia
Różański JakubNowak JuliaZPiT “Ziemia Lisiecka”
23.Sało Karol
Lizoń Julia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Sało Karol
Lizoń Julia
Sało KarolLizoń JuliaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
24.Sendecki Eryk
Pietrzyk Agnieszka
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Sendecki Eryk
Pietrzyk Agnieszka
Sendecki ErykPietrzyk AgnieszkaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
25.Solanowski Marek
Jedlińska Lena
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Solanowski Marek
Jedlińska Lena
Solanowski MarekJedlińska LenaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
26.Szmagała Piotr
Jóźwiak Natalia
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Szmagała Piotr
Jóźwiak Natalia
Szmagała PiotrJóźwiak Natalia“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
27.Tracz Blanka
Ochal Marcelina
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
Tracz Blanka
Ochal Marcelina
Tracz BlankaOchal MarcelinaDziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
28.West Julian
Jóźwiak Wiktoria
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
West Julian
Jóźwiak Wiktoria
West JulianJóźwiak Wiktoria“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
29.Włodarczyk Wojciech
Puchta Hanna
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Włodarczyk Wojciech
Puchta Hanna
Włodarczyk WojciechPuchta HannaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
30.Śnieżek Tymoteusz
Kołosowska Hanna
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Śnieżek Tymoteusz
Kołosowska Hanna
Śnieżek TymoteuszKołosowska HannaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie

10-11 (Juvenile 2) 24

polka, krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Balcerek Artur
Jarmolińska Amelia
"Zespół Artstyczny Pędziwiatry"
Balcerek Artur
Jarmolińska Amelia
Balcerek ArturJarmolińska Amelia"Zespół Artstyczny Pędziwiatry"
2.Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
Brzeziński FranciszekSiejka ŁucjaZPiT “Ziemia Lisiecka”
3.Czernik Adrian
Zarzycka Wiktoria
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Czernik Adrian
Zarzycka Wiktoria
Czernik AdrianZarzycka Wiktoria“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
4.Dymek. Michał
Kapusta Dorota
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Dymek. Michał
Kapusta Dorota
Dymek. MichałKapusta DorotaZPiT “Ziemia Lisiecka”
5.Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Fiączek OskarTymkiewicz LenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
6.Golisz Jakub
Zakrzewska Konstancja
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Golisz Jakub
Zakrzewska Konstancja
Golisz JakubZakrzewska KonstancjaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
7.Jajek Wiktor
Niedźwiecka Julia
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Jajek Wiktor
Niedźwiecka Julia
Jajek WiktorNiedźwiecka JuliaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
8.Karoński Jakub
Andreiszyn Nina
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Karoński Jakub
Andreiszyn Nina
Karoński JakubAndreiszyn NinaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
9.Krystkowski Michał
Osadnik Anna
GOKiS Skomlin
Krystkowski Michał
Osadnik Anna
Krystkowski MichałOsadnik AnnaGOKiS Skomlin
10.Kulik Franciszek
Pałka Łucja
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Kulik Franciszek
Pałka Łucja
Kulik FranciszekPałka ŁucjaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
11.Matejun Dawid
Sosnowska Michalina
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Matejun Dawid
Sosnowska Michalina
Matejun DawidSosnowska Michalina“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
12.Matyjasek Miłosz
Fraszek Wiktoria
GOKiS Skomlin
Matyjasek Miłosz
Fraszek Wiktoria
Matyjasek MiłoszFraszek WiktoriaGOKiS Skomlin
13.Musiał Jakub
Bryza Lena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Musiał Jakub
Bryza Lena
Musiał JakubBryza LenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
14.Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
Dance Center Kluczbork
Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
Olejnik MarcelGryglewicz EwaDance Center Kluczbork
15.Perzyna Patryk
Skhirtladze Elizabet
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Perzyna Patryk
Skhirtladze Elizabet
Perzyna PatrykSkhirtladze ElizabetPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
16.Pryczek Felek
Skrzypczyk Marysia
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
Pryczek Felek
Skrzypczyk Marysia
Pryczek FelekSkrzypczyk MarysiaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca NIEWIADÓW
17.Siwek Szymon
Musielska Natasza
Bolero Bolesławiec
Siwek Szymon
Musielska Natasza
Siwek SzymonMusielska NataszaBolero Bolesławiec
18.Siwik. Mikołaj
Matys Małgorzata
GOKiS Skomlin
Siwik. Mikołaj
Matys Małgorzata
Siwik. MikołajMatys MałgorzataGOKiS Skomlin
19.Steczko Krzysztof
Mitka Magdalena
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Steczko Krzysztof
Mitka Magdalena
Steczko KrzysztofMitka MagdalenaZPiT “Ziemia Lisiecka”
20.Szukała. Wojciech
Smaga. Lena
Bolero Bolesławiec
Szukała. Wojciech
Smaga. Lena
Szukała. WojciechSmaga. LenaBolero Bolesławiec
21.Tworzyk Marek
Fryc Emilia
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Tworzyk MarekFryc EmiliaZPiT “Ziemia Lisiecka”
22.Wieczorek Adam
Oziembłowska Lena
Dance Center Kluczbork
Wieczorek Adam
Oziembłowska Lena
Wieczorek AdamOziembłowska LenaDance Center Kluczbork
23.Wąsik Wojciech
Dymek Marcelina
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Wąsik Wojciech
Dymek Marcelina
Wąsik WojciechDymek MarcelinaZPiT “Ziemia Lisiecka”
24.Zimoch Julian
Bonk Amelia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Zimoch Julian
Bonk Amelia
Zimoch JulianBonk AmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie

 

BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:30 - 14:30, start: 15:00

12-13 (Junior 1) 10

polka, krakowiak, oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brzeziński Szymon
Jagoda Wiktoria
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Brzeziński Szymon
Jagoda Wiktoria
Brzeziński SzymonJagoda WiktoriaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
2.Chachuła Jakub
Danecka Maria
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
Chachuła Jakub
Danecka Maria
Chachuła JakubDanecka MariaDziecięcy Zespół Folklorystyczny Ozorkowianie
3.Doniec Dawid
Kwiatkowska Aleksandra
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Doniec Dawid
Kwiatkowska Aleksandra
Doniec DawidKwiatkowska Aleksandra“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
4.Kapusta Antoni
Dyjach Gabriela
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Kapusta Antoni
Dyjach Gabriela
Kapusta AntoniDyjach GabrielaZPiT “Ziemia Lisiecka”
5.Michałowicz Iwo
Kaługa Małgorzata
“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
Michałowicz Iwo
Kaługa Małgorzata
Michałowicz IwoKaługa Małgorzata“Zespół Artystyczny Pędziwiatry”
6.Olszewski Denis
Mendel Martyna
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Olszewski Denis
Mendel Martyna
Olszewski DenisMendel MartynaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
7.Pelczar Filip
Perzyna Małgorzata
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Pelczar Filip
Perzyna Małgorzata
Pelczar FilipPerzyna MałgorzataPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
8.Rubinkowski Wiktor
Szymanowska Zofia
ZPiT ANILANA Łódź
Rubinkowski Wiktor
Szymanowska Zofia
Rubinkowski WiktorSzymanowska ZofiaZPiT ANILANA Łódź
9.Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
Tabor PawełBrzezińska ZofiaZPiT “Ziemia Lisiecka”
10.Tarnowski Eryk
Skalmierska Aleksandra
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Tarnowski Eryk
Skalmierska Aleksandra
Tarnowski ErykSkalmierska AleksandraZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”

14-15 (Junior 2) 6

polka, krakowiak, oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Berbeć Michał
Witalec Małgorzata
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Berbeć Michał
Witalec Małgorzata
Berbeć MichałWitalec MałgorzataZPiT “Ziemia Lisiecka”
2.Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
Klimczak PiotrGołębiowska NataliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
3.Malinowski Krzysztof
Krajewska Magdalena
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Malinowski Krzysztof
Krajewska Magdalena
Malinowski KrzysztofKrajewska MagdalenaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
4.Malinowski Mateusz
Pskit Barbara
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Malinowski Mateusz
Pskit Barbara
Malinowski MateuszPskit BarbaraZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
5.Soból Piotr
Lenart Angelika
ZPiT “Ziemia Lisiecka”
Soból Piotr
Lenart Angelika
Soból PiotrLenart AngelikaZPiT “Ziemia Lisiecka”
6.Szalewicz Mateusz
Kowalczyk Zuzanna
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Szalewicz Mateusz
Kowalczyk Zuzanna
Szalewicz MateuszKowalczyk ZuzannaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”

16-18 (Młodzież) 3

krakowiak, kujawiak, oberek, mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Antosik Marceli
Julianna Woźniak
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Antosik Marceli
Julianna Woźniak
Antosik MarceliJulianna WoźniakZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
2.Antosik. Patryk
Brzezińska Zuzanna
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Antosik. Patryk
Brzezińska Zuzanna
Antosik. PatrykBrzezińska ZuzannaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
3.Bednarek Cezary
Pakulska Emilia
ZPiT ANILANA Łódź
Bednarek Cezary
Pakulska Emilia
Bednarek CezaryPakulska EmiliaZPiT ANILANA Łódź