Okręgowa Liga Taneczna

2019-03-30 Toruń, SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10:15 – 10:45, próba parkietu 10:30, start: 11:00

Liga okręgowa


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
2.Rachowski Tomasz
Mamrot Pola
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Rachowski Tomasz
Mamrot Pola
Rachowski TomaszMamrot PolaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
3.Wierzbicki Filip
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Wierzbicki Filip
Neubauer Liwia
Wierzbicki FilipNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 0

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 0

Solistki

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

Solistki

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 0

Solistki

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

Solistki

 

BLOK 2, rejestracja 12:30-13:00, próba parkietu 12:45, start: 13:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2, 2 (+2)22, 21
2.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2, 2 (+2)22, 21
3.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2, 2 (+2)22, 21
4.Krystek Jan
Sikora Aniela
FAN - Toruń
Krystek Jan
Sikora Aniela
Krystek JanSikora AnielaFAN - Toruń3, 1 (+1)13, 12
5.Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
Wopp MarcelStrzyżewska IzabelaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN - Toruń
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
Borowski WojciechBorowska PaulinaFAN - Toruń2, 2 (+2)22, 21
2.Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+2)281
3.Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
Włodarczyk OskarKozłowska WeronikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2, 2 (+2)22, 21
4.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)132
5.Krystek Jan
Trzeciak Antonina
FAN - Toruń
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
Krystek JanTrzeciak AntoninaFAN - Toruń4, 3 (+1)14, 32

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
FAN - Toruń
Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
Żuchowski AdamKamińska WeronikaFAN - Toruń4, 4 (+2)24, 41
2.Jabłoński Grzegorz
Szymańska Marta
FAN - Toruń
Jabłoński Grzegorz
Szymańska Marta
Jabłoński GrzegorzSzymańska MartaFAN - Toruń1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski WojciechMuzyczyszyn MariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń9 (+2)291
2.Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń9 (+1)192