XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY

2019-05-12 OŁAWA, ATHINA - Oława


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!!!
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYMI GODZINAMI ROZPOCZĘCIA BLOKÓW!!!!

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 30, start: 10 00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chętkowski Piotr
Siedlecka Maja
ATHINA - Oława
Chętkowski Piotr
Siedlecka Maja
Chętkowski PiotrSiedlecka MajaATHINA - Oława
2.Ignatowicz Kamil
Ignatowicz Gabrysia
ATHINA - Oława
Ignatowicz Kamil
Ignatowicz Gabrysia
Ignatowicz KamilIgnatowicz GabrysiaATHINA - Oława
3.Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
ATHINA - Oława
Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA - Oława
4.Kułakowski Karol
Kornecka Julia
ATHINA - Oława
Kułakowski Karol
Kornecka Julia
Kułakowski KarolKornecka JuliaATHINA - Oława
5.Leśniak Jakub
Białek Daria
ATHINA - Oława
Leśniak Jakub
Białek Daria
Leśniak JakubBiałek DariaATHINA - Oława
6.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
Niemczuk AleksanderDobrochowska JuliaBANS - Strzegom
8.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
2.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice6 (+2)261
2.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt Maja7 (+2)271
3.Augustynów Konrad
Jurkiewicz Maria
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Jurkiewicz Maria
Augustynów KonradJurkiewicz MariaGEMAR - Wrocław3 (+1)132

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
2.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA8 (+2)281
3.Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST - Lubań2 (+2)221
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice8 (+2)281
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
6.Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
DANCELOOK - Gliwice
Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK - Gliwice6, 6 (+1)16, 62
7.Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik6, 6 (+1)16, 62
8.Sowa Dominik
Kociok Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sowa Dominik
Kociok Emilia
Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+1)1102
9.Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
BARANOWSKIE ST
Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
Stasiak AdamLipińska JagodaBARANOWSKIE ST8, 8 (+1)18, 82
10.Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST - Lubań1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań8 (+2)281
2.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
DANCELOOK - Gliwice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK - Gliwice8 (+2)281
3.Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik7, 7 (+2)27, 71
4.Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz2 (+2)222
5.Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+2)262
6.Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA - Racibórz1 (+1)113
7.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)143
8.Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
Mazur TomaszMonastyrska Milena3 (+1)133
9.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa1, 1 (+1)11, 13
10.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice4 4

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice E (+1)1E1
2.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice E (+1)1E2
3.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)123
4.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów2 24
5.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław3 35
6.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO3 36
7.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice4 44
5.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz0 05
6.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 06

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 30, start: 13 00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 13

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
2.Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
AKTAN - Wrocław
Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
Bucki OliwierSopuch ZofiaAKTAN - Wrocław
3.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
4.Jania Paweł
Markowicz Maja
BANS - Strzegom
Jania Paweł
Markowicz Maja
Jania PawełMarkowicz MajaBANS - Strzegom
5.Kornecki Grzegorz
Wesoła Paulina
ATHINA - Oława
Kornecki Grzegorz
Wesoła Paulina
Kornecki GrzegorzWesoła PaulinaATHINA - Oława
6.Krawiec Antek
Mierzwiak Marysia
ATHINA - Oława
Krawiec Antek
Mierzwiak Marysia
Krawiec AntekMierzwiak MarysiaATHINA - Oława
7.Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
Kwiatkowski AdamGonera MilenaFRASZKA - Kamienna Góra
8.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
9.Rup Wojciech
Mierzwiak Hania
ATHINA - Oława
Rup Wojciech
Mierzwiak Hania
Rup WojciechMierzwiak HaniaATHINA - Oława
10.Sucharski Szymon
Siuda Julia
ATHINA - Oława
Sucharski Szymon
Siuda Julia
Sucharski SzymonSiuda JuliaATHINA - Oława
11.Wojciechowski Alex
Martyna Staruchowić
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Alex
Martyna Staruchowić
Wojciechowski AlexMartyna StaruchowićIGLICA - Wrocław
12.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
13.Zgoda Szymon
Tomaś Wiktoria
ATHINA - Oława
Zgoda Szymon
Tomaś Wiktoria
Zgoda SzymonTomaś WiktoriaATHINA - Oława

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa F (+2)2F1
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów11 (+2)2112
3.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław8 (+1)183
4.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk Amelia2, 2 (+2)22, 21
2.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław10 (+2)2102
3.Labak Igor
Środa Katarzyna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Labak Igor
Środa Katarzyna
Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice E (+1)1E2
3.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz E (+1)1E3
4.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław3 34
5.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 05
6.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław0 06

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 30, start: 16 00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno4 (+1)141
2.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)113
4.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań4 (+1)144
5.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaISKRA - Wrocław1 15
6.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina4 46
7.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO0 07
8.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 07
9.Wrona Michał
Roznerska Weronika
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Roznerska Weronika
Wrona MichałRoznerska WeronikaDIAMENT - Wrocław0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno4 (+1)141
2.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO1 (+1)112
3.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań2 23
4.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 24
5.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina3 35

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
Kwarciński SebastianDudek Kornelia D (+1)1D1
2.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno D (+1)1D2
3.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska Maja2 23
4.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 04
5.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)171
2.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska Joanna8 82
3.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 23

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)161
2.Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA - Oława7 72
3.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 (+1)152
3.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław4 (+1)143
4.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice2 24
5.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 25
6.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław2 26

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice2 (+1)121
2.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice3 (+1)132
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno E (+1)1E3
4.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława1 (+1)114
5.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 05
6.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON0 06
7.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA0 07
8.Moś Adam
Moś Agnieszka
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Moś Adam
Moś Agnieszka
Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 08

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław4 (+1)141
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON3 (+1)132
3.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława2 (+1)123
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 14
5.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 15
6.Moś Adam
Moś Agnieszka
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Moś Adam
Moś Agnieszka
Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 06

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław2 21
2.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice0 02

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA4 (+1)141
2.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice0 02
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno0 03