Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019.

2019-10-20 Siennica Różana k. Krasnegostawu, RYTM - Chełm


UWAGA

UWAGA ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA 1 i 2 BLOKU!
BLOK 1 - START g. 11
BLOK 2 - START g.14.30
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYM PROGRAMEM !

BLOK 1, rejestracja 9.45-10.30, próba parkietu 10.15-10.45, start: 11.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin
2.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość
4.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm
5.Raczyński Szymon
Wilkos Antonina
TAKT - Chełm
Raczyński Szymon
Wilkos Antonina
Raczyński SzymonWilkos AntoninaTAKT - Chełm
6.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA
7.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
8.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm
2.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin
3.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość
2.Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin
3.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin
4.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski
6.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin
7.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski
8.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin
9.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin
10.Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski
11.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska
12.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski
13.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm
3.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm
4.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska
5.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
7.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin
8.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa
9.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska
2.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski
3.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska
3.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski
4.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
5.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
5.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
6.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
3.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
4.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
5.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
6.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
8.Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Winner Club Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 13.30-14.15, start: 14.30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość
2.Kudrel Jonathan
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Kudrel Jonathan
Czajkowska Paulina
Kudrel JonathanCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin
3.Pawlak Leon
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Ujma Marta
Pawlak LeonUjma MartaZAMEK - Lublin
4.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Raczyński Szymon
Wilkos Antonina
TAKT - Chełm
Raczyński Szymon
Wilkos Antonina
Raczyński SzymonWilkos AntoninaTAKT - Chełm
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno
4.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm
5.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
3.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
4.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
6.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin
7.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
2.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
3.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski
4.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
5.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
6.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
8.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
9.Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Winner Club Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
2.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl
3.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
4.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
5.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
6.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
8.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
9.Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Winner Club Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Polivanova Viktoriia
Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
4.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin
2.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
3.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość
2.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin
3.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm
4.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm
5.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm
6.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
7.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
8.Więcek Samuel
Więcek Maura
MYKA - Zamość
Więcek Samuel
Więcek Maura
Więcek SamuelWięcek MauraMYKA - Zamość
9.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm
2.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa
3.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin
4.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm
2.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
4.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa
5.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin
6.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin
2.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
3.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
4.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 17.00-18.00, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Micał Kamil
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Micał Kamil
Wiśniowska Katarzyna
Micał KamilWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
6.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
2.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
3.Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES - Jaworzno
4.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
7.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin
8.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
9.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów
2.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
3.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin
4.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice
5.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
6.Rydz Rafał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Rubacha Anna
Rydz RafałRubacha AnnaLIDER - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Duda Maciej
Lopushynska Iryna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Lopushynska Iryna
Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA - Kraków
3.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok
4.Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
LIDER - Lublin
Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER - Lublin
5.Jeleń Ernest
Faber Agata
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Faber Agata
Jeleń ErnestFaber AgataLIDER - Lublin
6.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
7.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków
8.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów
9.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin

40+ (Senior 2 + Senior 3) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
3.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość

40+ (Senior 2 + Senior 3) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
3.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość
4.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin
2.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
A-Z - Przemyśl
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z - Przemyśl
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski
2.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
A-Z - Przemyśl
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z - Przemyśl
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
2.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
2.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
4.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm
5.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin
6.Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA - Radom