Christmas Party

2019-12-08 Warszawa, BLUE CLASSIC - Warszawa


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:00-12:00, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria4, 4 (+2)24, 41
2.Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Jastrzębski Wojciech
Kozłowska Lena
Jastrzębski WojciechKozłowska LenaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+2)221
3.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria8, 8 (+2)28, 81
4.Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+2)261
5.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn4, 4 (+2)24, 41
6.Celiński Kacper
Karaskiewicz Maja
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Celiński Kacper
Karaskiewicz Maja
Celiński KacperKaraskiewicz MajaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)112
7.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
8.Jasieńczuk Robert
Kordus Hanna
EMOTION - WARKA
Jasieńczuk Robert
Kordus Hanna
Jasieńczuk RobertKordus HannaEMOTION - WARKA2, 2 (+1)12, 22
9.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek11, 11 (+1)111, 112
10.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN4 (+1)142
11.Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO - Sulejówek4, 4 (-1)-14, 4
12.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa1 (-1)-11

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+2)232
3.Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
WIKA - Olsztyn
Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA - Olsztyn7 (+1)173
4.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP Warszawa7, 7 (+2)27, 71
2.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki7 (+2)271
3.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa G (+2)2G1
4.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa10, 10 (+2)210, 101
6.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA5, 5 (+1)15, 52
7.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 (+1)122
8.Grzeszczak Bartosz
Liszecka Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Grzeszczak Bartosz
Liszecka Anna
Grzeszczak BartoszLiszecka AnnaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 22
9.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa3 (+1)132
10.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+2)261
2.Skutnik Karol
Kostro Julia
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Kostro Julia
Skutnik KarolKostro JuliaPRESTIGE - Białystok4 (+2)242
3.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa11 (+1)1113
4.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków1 (+1)113
5.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa3 (-1)-13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA D (+1)1D1
2.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)132
3.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa6 (+1)163
4.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E4
5.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka4 45
6.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA0 06
7.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 07
8.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 08

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mendak Mateusz
Póltorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Mendak Mateusz
Póltorak Łucja
Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+2)25, 51
2.Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW7 (+2)271
3.Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+2)23, 31
4.Borodzik Leon
Majewska Łucja
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Majewska Łucja
Borodzik LeonMajewska ŁucjaRIVIERA Warszawa7, 5 (+1)17, 52
5.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa5 (+1)152
6.Nowak Filip
Kalicka Celina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nowak Filip
Kalicka Celina
Nowak FilipKalicka CelinaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa F (+2)2F1
2.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN9 (+2)292
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa F (+2)2F2
4.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - WARKA
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - WARKA4 (+1)143
5.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+1)123
6.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (-1)-15

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA D (+1)1D1
2.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D2
3.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+1)123
4.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 35
6.Pospieszyński Paweł
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Kułakowska Nicola
Pospieszyński PawełKułakowska NicolaSTART - Płońsk3 36
7.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
Biernacki KamilRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E1
2.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria E (+1)1E3
4.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin2 25
5.Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0 06

 

BLOK 2, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:00-15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa7 (+1)171
2.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin5 (+1)152
3.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)113
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko2 24
5.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 06
7.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin6 (+1)163
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko2 25
6.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
2.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki5 (+2)252
3.Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA1 (+1)111
2.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 02

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC - Warszawa

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa7 72

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok3 32
3.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)141
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin D (+1)1D2
3.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151
2.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria4 44
5.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin5 55
6.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk3 32
3.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 12