MAŁE GRAND PRIX

2019-10-13 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
Dodaliśmy kategorie: do lat 9F, 14-15G, oraz rodzieliliśmy kategorie 12-13F i 12-13E

BLOK 1, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 14:00-14:30, start: 14:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek8, 8 (+2)28, 81
2.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+2)281
3.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
4.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
2.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek2 (+2)222
3.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok1 (+1)113
4.Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
PRESTIGE - Białystok
Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE - Białystok2 (+1)123

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn1 (+1)111
2.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa0 02
3.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa G (+2)2G1
2.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków7 (+2)271
3.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek8, 8 (+2)28, 81
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)291
5.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA11 (+2)2111
6.Lejzak Filip
Strzelec Natalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Lejzak Filip
Strzelec Natalia
Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1, 1 (+1)11, 12
7.Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 12
8.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
9.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk F (+2)2F1
2.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
3.Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+2)222
4.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA F (+2)2F2
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)133
6.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria11 (+1)1113
7.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk1 (+1)113
8.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA5 (+1)154
5.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin3 (+1)135
6.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa1 (+1)116
7.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 37
8.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk0 08
9.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 09
10.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 010
11.Koper Mateusz
Porębska Anna
SHOW TIME - Płock
Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME - Płock0 011
12.Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
JAREMI - Pruszków
Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
Czarnecki MarcelMałecka NikolaJAREMI - Pruszków0 012

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
2.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+2)25, 51
3.Stradowski Eryk
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Sikora Oliwia
Stradowski ErykSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN11 (+2)2111
4.Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW2 (+1)122
5.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN10 (+1)1102

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
2.Rosiak Maksymilian Mateusz
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Załęska Magdalena
Rosiak Maksymilian MateuszZałęska MagdalenaSTART - Płońsk8 (+2)281
3.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko6 (+2)262
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+2)262
5.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW4 (+1)143
6.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - WARKA8 (+1)183
7.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - WARKA
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - WARKA1 (+1)113

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin2 (+1)121
2.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk3 (+1)132
3.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Szadkowski Krzysztof
Małecka Julia
START - Płońsk
Szadkowski Krzysztof
Małecka Julia
Szadkowski KrzysztofMałecka JuliaSTART - Płońsk0 05
6.Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR - LEGIONOWO-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)151
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15
6.Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Głowala Karolina
Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR - LEGIONOWO-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30-17:00, start: 17:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka E (+1)1E1
2.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)123
4.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)124
5.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 37
8.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+1)162
3.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 13
4.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C1
2.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)114
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 05
6.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin1 16
7.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa4 47
8.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 18
9.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)171
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)124
5.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa1 15
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 06
7.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa5 57
8.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 07
9.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin3 39

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA9 (+2)291
2.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki3 (+2)232
3.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN8 (+2)282
4.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
5.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)123
6.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)123

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko E (+1)1E1
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk3 33
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA2 24

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk1 (+1)113
4.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm6 64
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 05
6.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 06
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 (+1)111
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok2 24
5.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin0 05
6.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin2 26
7.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 (+1)113
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 05
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 16
7.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 07
8.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 08
9.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 09